- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 952 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 952 Culés
3
@damianex10 przypominam o typowaniu na dzisiaj, mecz o 18
@Kamiloza91 @szela1899 @Esteban_ @panczo @Filipem @Tabaluga37 @Hektor16 A z Wami co chłopaki? Czemu nie typujecie?
0
@Zoker @FcPortoFan1999 typuje?
1
@Faro Typuje od wczoraj.
1
@Faro Pierwszą kolejkę pominął, ale drugą typował.
0
@FcPortoFan1999 typuj, typuj, jesteśmy razem w teamie
1
@Faro Ja muszę na spokojnie wszystkiego się nauczyć jeśli chodzi o typowanie.
1
@FcPortoFan1999 typować każdy może, czasem lepiej albo gorzej
1
@Faro Każda porażka przybliża nas do celu.
1
@Zoker powiem Ci że trochę ta apka dziadowska. Myślałem, że wytypowałem całą pierwszą kolejkę a patrzę wczorajsze mecz a to druga kolejka.
1
@escarabajo to samo ja
0
@Zoker Ja typowałem O.o
Edit, aha, przegapilem wczoraj… no nic kolejne będę pilnował
1
@escarabajo Kliknąłeś "zapisz typy"? :D
0
@Zoker Ja chyba całą pierwszą kolejkę już uzupełniłem, ale sprawdzę później jeszcze
1
@Zoker Chłopy nie wytrzymały presji, ja chyba ani jednego dokładnego wyniku nie trafiłem ale się nie poddam xD
0
@Zoker no tak. Przeciez pisałeś mi ze mam wytypowane. Cala pierwsza kolejka mistrzostw to według apki 3 kolejki.
Zobacz jutrzejszy mecz Senegalu z Francją to 3 kolejka według apki.
https://zapodaj.net/plik-6DVlsnlGAl
0
@Zoker aa zamulilem pałe z meczami z wczoraj albo zapomniałem kliknąć dalej xD
0
@Zoker Pamiętam, troszkę się podłamałem swoimi nocnymi typowaniami xD
0
@damianex10 Ostatnie dwa dni były ciężkie.
0
@escarabajo Nie masz wytypowane.
0
@Zoker wiem. Ale rozumiesz o co mi chodzi? Jutrzejszy mecz według aplikacji jest trzecią kolejką.
0
@escarabajo Aaa, o to Ci chodzi :D Nie wiem czemu jest tak podzielone.
Ja po prostu typuję sobie codziennie wszystkie mecze z nocy.
Nie zwracam uwagi na ten podział.
0
@Zoker a ja zwróciłem na to, wytypowałem 1 kolejkę i na luzie wczoraj sprawdzam co typowałem na mecze a tam kibel. Bez typów.
0
@escarabajo To nie ogarnąłes, że coś mało typów dałeś?
0
@Zoker nie:)
Jakbym ogarnął to bym wytypował:)
0
@Zoker Ja niestety nie byłem odpowiedzialny w weekend. Zachlałem i nie wstałem obstawić . A tak na serio to trochę się nawarstwiło bo do dzisiaj magistra musiałem oddać itp. Od dzisiaj wracam z podwójną siłą.