0

@HarveySpecter Slabo studiowales ze nie wiesz co tam siedzi w ich glowie.

0

@Krzanu10 Sprzedac za ile 50k euro? Wiecej nikt za niego nie da.

0

@urbipl mocne 3/10

0

@Jakchcesz Najdluzej na weganizmie wytrzymalem rok. Teraz znowu zaczynam 100% wegan ale juz mam nadzieje na stale :)

0

@Colon naszego, srodowiska i zwierzat. Same plusy ale no do ludzi nie dociera jakie to szkody sami sobie sprawiaja.

3

@agaFCB Sorry ale paskudne te paznokcie. Najelpsze naturalne zadbane nie za dlugie.

0

@Colon Ale chatgp to zadna sztuczna inteligencja to zwykly kod napisany przez kogos wiec jaki jest sensy sie pytac o cos XD

0

@Majkel34 Zdelegelizowac te shorty najgorsze gowno

0

@Tomo1989 Bzdura. Nowoczesne samochody maja w tym samym miejscu gaz i hamulec co inne. Nie da sie pomylic. Kierowca zwyczajnie spanikowal dwa razy. Raz podczas jazdy drugi raz kiedy wymyslal wymowke.

2

Jest i ona! Murawa! XD

3

@DJ1992 Na 20 ma jeden przecietny raczej.

0

Nie. aaaaaaaaaaaa

0

@FearTheBeard Potrzebuje nr konta angielskiego, na wise juz mam.

0

@elitive No nie do konca, potrzebuje typowo angielskiego konta nie z innego kraju tylko w funtach.

0

@Krzysztof1987 Dostalem formularz z loydsa i tam mam do wypelnienia tylko jako angielskie konto zadzownilem do nich i powiedzili mi ze do przelewu na polski rachunek musza mi wyslac inny formularz. A znowu czekac 5-6 tygodni zanim wysla i dojdzie mi sie nie chce juz czekac. Wiec szukam sposobu by w jakis spob wlasnie podac im angielski konto gdzie bez problemu pieniadze przejda.

0

Ziombelki pytanko. Czeka mnie przelew z angli jednak potrzebuje do tego konta angielskiego czy revolt pozwala na to w jakis sposob?

0

@bojaNoviC Albo byc katalkonczykiem inaczej to smieszne. Sam kibicuje wiele wiele lat barcelonie ale nigdy nie mowie jako my bo wiem ze to troche inaczej ;)

0

@PaCo gów.. prawdaa. On sie tulal po wyporzyczeniach dopiero od roku mu sie wiedzie wczesniej nie bylo tak kolorow. Nie wymyslaj juz glupot. I u nas tzn gdzie? Pracujesz w barcelonie?

3

@Greenalley Bo mial slabe sezony za soba nic nie zapowiadalo ze bedzie lepiej

0

Ehh powrot messiego i guardioli mi sie marzy. Xavi to tak srednio sie spisuje niby nie jest tragicznie ale tez nie wybitnie.

0

@Kengo Wszystko co oszczedzi cierpienie zwierzat popieram.

0

Pchniecie to czysty odbior XD boze jak ja tego przecietniaka viniciusa nie lubie

0

@Pawlak1992 pepe i raomos

0

@qbuteq Baa gdyby nie bylo cygan to swiatowe wydobycie zlota by leglo w gruzach

1

@qbuteq Tak bo na swiecie tylko cygani nosza zloto.

2

@Joe_Pesci Straszne jest to ze ludzie nadal bronia usa a tyle niewinnych istnien co maja na sumieniu w ostaninich latach to nie ma zaden inny kraj.

0

Ładowanie...https://allegro.pl/oferta/zloty-lancuszek-meski-pancerka-pr-585-grawer-11494524232 Oplaca sie? No i w sumie brac 50 czy 55 cm?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Khajio No swinki rules!

0

@Albatros Pes wiadomo jak u kazdego fana pilki noznej i badziewnej fify nie tykalem,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?