Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HarveySpecter Slabo studiowales ze nie wiesz co tam siedzi w ich glowie.
0
@Krzanu10 Sprzedac za ile 50k euro? Wiecej nikt za niego nie da.
0
@urbipl mocne 3/10
0
@Jakchcesz Najdluzej na weganizmie wytrzymalem rok. Teraz znowu zaczynam 100% wegan ale juz mam nadzieje na stale :)
0
@Colon naszego, srodowiska i zwierzat. Same plusy ale no do ludzi nie dociera jakie to szkody sami sobie sprawiaja.
3
@agaFCB Sorry ale paskudne te paznokcie. Najelpsze naturalne zadbane nie za dlugie.
0
@Colon Ale chatgp to zadna sztuczna inteligencja to zwykly kod napisany przez kogos wiec jaki jest sensy sie pytac o cos XD
0
@Majkel34 Zdelegelizowac te shorty najgorsze gowno
0
@Tomo1989 Bzdura. Nowoczesne samochody maja w tym samym miejscu gaz i hamulec co inne. Nie da sie pomylic. Kierowca zwyczajnie spanikowal dwa razy. Raz podczas jazdy drugi raz kiedy wymyslal wymowke.
2
Jest i ona! Murawa! XD
3
@DJ1992 Na 20 ma jeden przecietny raczej.
0
Nie. aaaaaaaaaaaa
0
@FearTheBeard Potrzebuje nr konta angielskiego, na wise juz mam.
0
@elitive No nie do konca, potrzebuje typowo angielskiego konta nie z innego kraju tylko w funtach.
0
@Krzysztof1987 Dostalem formularz z loydsa i tam mam do wypelnienia tylko jako angielskie konto zadzownilem do nich i powiedzili mi ze do przelewu na polski rachunek musza mi wyslac inny formularz. A znowu czekac 5-6 tygodni zanim wysla i dojdzie mi sie nie chce juz czekac. Wiec szukam sposobu by w jakis spob wlasnie podac im angielski konto gdzie bez problemu pieniadze przejda.
0
Ziombelki pytanko. Czeka mnie przelew z angli jednak potrzebuje do tego konta angielskiego czy revolt pozwala na to w jakis sposob?
0
@bojaNoviC Albo byc katalkonczykiem inaczej to smieszne. Sam kibicuje wiele wiele lat barcelonie ale nigdy nie mowie jako my bo wiem ze to troche inaczej ;)
0
@PaCo gów.. prawdaa. On sie tulal po wyporzyczeniach dopiero od roku mu sie wiedzie wczesniej nie bylo tak kolorow. Nie wymyslaj juz glupot. I u nas tzn gdzie? Pracujesz w barcelonie?
3
@Greenalley Bo mial slabe sezony za soba nic nie zapowiadalo ze bedzie lepiej
0
Ehh powrot messiego i guardioli mi sie marzy. Xavi to tak srednio sie spisuje niby nie jest tragicznie ale tez nie wybitnie.
0
@Kengo Wszystko co oszczedzi cierpienie zwierzat popieram.
0
Pchniecie to czysty odbior XD boze jak ja tego przecietniaka viniciusa nie lubie
0
@Pawlak1992 pepe i raomos
0
@qbuteq Baa gdyby nie bylo cygan to swiatowe wydobycie zlota by leglo w gruzach
1
@qbuteq Tak bo na swiecie tylko cygani nosza zloto.
2
@Joe_Pesci Straszne jest to ze ludzie nadal bronia usa a tyle niewinnych istnien co maja na sumieniu w ostaninich latach to nie ma zaden inny kraj.
0
Ładowanie...https://allegro.pl/oferta/zloty-lancuszek-meski-pancerka-pr-585-grawer-11494524232 Oplaca sie? No i w sumie brac 50 czy 55 cm?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Khajio No swinki rules!
0
@Albatros Pes wiadomo jak u kazdego fana pilki noznej i badziewnej fify nie tykalem,