Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 No jezeli rozliczac z pilkarzy to chcial Torresa ;) Trenerzy czesto odchodza po roky czy dwoch pilkarze zostaja przewaznie dluzej.
0
@Sulimo Koty tylko dobrze spieczone.
0
@AduŚ07 Azjatka
1
@KlonaZepan w 2 by sie utrzymal
1
@Garga W depresji nie pomaga zadna kasa.
0
@Gitarkafcb Tylko biali nie maja takich kompleksow :)
0
@Compadre @tbas Zapewne chodzilo mu o "pokrzywdzenie" wynikajace z pozdrowienia rosyjskich fanow. Podpowiem w rosji mieszkaja tez ludzie kotrzy nie chca tej wojny ba sa nawet przeciwni jej. Pokrzywdzenia w tym wypadku zwyczajnie nie ma to juz takie przewrazliwienie.
Ale oczywiscie trzeba w to wplatac bombardowanie itp bo nie zrozumiales czegos tak prostego.
Sport powinien byc wolny od polityki.
0
@J23Closs "sztuczna inteligencja" czyli tak naprawde jezyk maszynowy ktory nie ma nic wspolnego ze sztuczna inteligencja bo to zwykly bardziej rozwiniety bot jedyne co ci moze zrobic to przeszukac internet.
0
@Kidd Kogo obchodzi 11 ea sports XD
0
Polecacie jakies sluchawki na silownie? tak do 100-150 zl zeby nie wypadaly i nie byly czule ze bedzie problem z przeksakiwaniem i przerywanie.
0
@Tibu Jedna rzecz jest straszna, nawet tutaj w kometarzach zeby nie wiem rozmyslac jak pomoc jedni zwalaja winne na innych. W zasadie zle lewactwo ich wina! Nie bo prawicy!
Zamiast skupic sie na tym jak mozna to zmienic to ludzie walcza ze soba w usa pewnie podobnie jest.
1
@Hellrider Dodaj do tego abustarlne oplaty za wyzsze wyksztalcenie. Jak nie urodzisz sie w bogatej rodzinie lub nie jestes mega geniuszem to na dobry start w zyciu masz niemal zerowe. Stad tez frustracja wielu osob i wplywa tez to na wyzszy poziom przestępstw.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gaz Masz mizerna wiedze o tego typuy grach. Kazdy moj argument jest zasadny i ma odzwiercedlenie w grach. W przyszlosci to po prostu zabije gre i nie bedzie duzo ludzi w to gralo.
Diablo 3 byl system gdzie w grze mozna bylo kupowac od innych za pieniadze a to juz zupelnie co innego.
Dalsza dyskusja nie ma z toba sensu wybacz ale odpowiedzi juz nie przeczytam bo szkoda czasu na twoje glupoty.
0
@iniesta44 Ale co z tego ze sa takie boty? Dla mnie to nigdy nie byla wada. Choc sam wole wszystko wydropic i zrobic samodzielnie tak nic nie mam do ludzi ktorzy kupuja takie rzeczy.
0
@Gaz Najlepsza gra tego typu poe zaprzecza. Ta decyzja zniszczyli calkowicie gre. Jest masa ludzi ktorzy graja dla zarobku i masa ktorzy kupuja take rzeczy bo nie maja czasu na gre. I to wlasnie napedza rynek i przyciaga graczy. Na poczatku w diablo 4 bedzie sporo ludzi ale wiekszosc odejdzie. Poe ma system ze wszystkim mozna handlwoac i ma najwieksza ilosc graczy i jest zwyczajnie najlepsza gra.
Ludzie powinni miec wolnosc wyboru a nie narzucanie z gory czym mozna handlowac.
No nic czekam na po2 :)
0
Kurde mialem kupowac diablo 4 ale po tym co sie dowiedzialem ze nie mozna handloweac niczym istotnym odpuszczam i czekam na poe2.
Wiecie dropi wam mega rzadki przedmiot ale totalnie nie pod wasz build ani klase.
I co? nie mozesz tym handlowac. Albo robisz nowa postac albo zostajesz z itemem ktory jest mega rzadki a nic z nim nie zrobisz...
0
@WiernyKibic111 nie
0
@fart XDDDDDDDD
0
@Huberc1kk Ma racjeto zaden z lepszych fachowcow :)
5
@FanBarcy22 Cruyff to wiadomo liczyl na posade Alemanego ale jak dostal deco to sie wkurzyl i odchodzi.
Akurat jego odejscie to mala strata.
0
@Granto Cryuff i swietny fachowiec? no nie bardzo.
0
@MesQueUnClub_87 Ogladalem i nie wygladal gorzej. Nie mial kto grac na prawej wiec z tego powody zawsze prawa na lewej inns sytuacja byla.
0
@MesQueUnClub_87 Dembele zawsze twierdzil ze czuje sie tak samo dobrze na prawej jak i na lewej to trener wystawial go zawsze po prawej.
2
@adi7adi8 Taa bo on ma monopol. Zjeb bi : :_
2
@BIGCULES Ma racje ty bredzisz :)
0
Ogolnie mnie malo obchodzi ta eurowizja i nie ogladam zbytnio wlaczylem tylko na chwile ale jak taka finladnia albo szwecja wyrga to bedzie jakis malo smieszny zart
0
@MOLESTA XD no faktycznie to prawie jak atomowka na polske. Stara rakieta ktora krzywdy nie wyrzadzila. Nie posraj sie tam.
0
@wierbafcb uuuu odwazne slowa xd
0
@Kondziubarca Opcja 3 zablokowanie barcainfo na twiterze.