Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinien, nie smuci mnie ze zagra bo jest przereklamowanym zawodnikiem jednak bym wolal nie patrzec na niego.
2
nieeee on......
0
@TheNekro94 nie zemsci
0
@cubiii fatiego>?
0
Za duzo kontuzji wiec szanse sa male na wygrana, przegrana jedna bramka bedzie super.
1
Co za bzdury. Roberto ok do wywalenia ale kessie daje wiecej niz inni mlodzi pilkarze.
Lecisz na czarna bo takich glipot nei dam rady czytac
0
@Czarny_ck Bzdura i jeszcze raz bzdura. WIesz dlaczego komean stawial na pedriego i gaviego? Bo po 1 byli dobrzy po 2 nie mial zbytnio wyboru.
Irytujace jest to gloryfikowanie komena jako ze dawal grac mlodym
Sadze ze kazdy trener by dawal im grac bo zwyczajnei sie wyrozniaja i sa bardzo dobrymi pilkarzami.
Nie kazdy mlody pilkarz jest na takim poziome, wiele lat w barcelonie nie bylo mlodych zdolnych i teraz mimo wszystko nie ma nikogo kto by sie tak wyroznial.
Jak sie pojawia perelki to da im zagrac tego jestem pewien.
3
@pt9 Tak nardoem cwianiako i kretaczy jak mnie irytuje takie generalizowanie ktore uskuteczniaja przewaznie osoby o niskim iq ktore chca sie tym dowartosciowac.
Nie, jestesmy normalni najwieksza wada niektorych polakow jest to ze nie szanujemy swoich rodakow. Nazywanie polczek cebulaczek czy p00lka uwazam za zwyczajnie glupie i swiadczy tylko zle o osobie ktora tego uzywa.|
Jak w kazdym miejscu na swicie takze w naszym spolecznstwie znadja sie tak zwani cwaniacy czy pasozyty czy cebulaki. Ale tacy ludzie sa wszedzie badzmy bardziej nastawieni pozytnie do ludzi.
1
@Pawel13sz Pewnie ze tak o wiele bardziej bym wolal kane w barcelonie niz lewandoswkiego
0
@Hosh Akurat brak koszy uwazam ze to najwiekszy debilizm jaki moze byc.
0
@Limit_l3ss Pisz po polsku, podpowiem Xavi potrafi zajezdzac zawodnikow.
I nie akurat lewandowski mial 3 mecze przerwy 3 mecze przerwy to sporo. Kontuzji nie da sie uniknac nigdy to sport na wysokiej intensywnosci zawodnicy doznaja kontuzji nawet na treningach to co maja nie trenowac?
4
@Barcelonista94 przestan juz piep.... Mial 3 mecze przerwy za kartki on na boisku tez nie biega wiele, nawet oszczedzani zawodnicy maja takei kontuzje.
0
@kondzix2115 Okropne, sam zapach sprawia ze mi sie chce wymiotowac.
3
Nie moge patrzec na roberto. Niech on bedzie juz do konca kontraktu przyspawany do lawki
0
Roberto... brrr
2
@Emhyr Depresja to zmiany w mozgu odbierasz swiat zupelnie inaczej to nie stan ze masz zly dzien pojdziesz pobiegac bedzie lepiej.
Nie, to powazna choroba z ktora trudno sobie poradzic.
Tu nie ma co bagatelizowac to jest powazny problem a nie wymysl ludzi.
0
@draxidox liverpolowi to nawet fati by 2 bramki strzelil
0
Pytanko podlaczylem laptopa przez hdmi do tv da sie zrobic zeby na ekranie tv bylo pokazywane co innego i na ekranie laptopa tez? Takie 2 osobne pulpity no wiadomo o co chodzi.
0
@LambiPL Przeszedlem 2 ale fabula to smiech na sali sam gampley to tez jest fatalny. Nie to nie gra dla mnie wymagam zdecydowanie wiecej od gier niz debinej fabuly i slabej mechaniki.
0
@LambiPL Nawet days gone? Jak days gone zjada takie tlou 1 i 2 i nowe hzd na sniadanie
0
@LambiPL Ona mnie zwyczajnie odpycha. 1 czesc kupilem na premiere i zrobilem platyne ale nie jestem w stanie zrozumiec czemu ja tak spaskudzili w 2 czesci. No nie daje rady w to grac.
1
Odpalilem te nowe hzd bo wlecialo do plusa i wytrzymalem pol minuty az nie zobaczylem twarzy tego paczka... Boze czemu? W 1 czesci byla normalna a 2 tak ja pogrubili...
Nie, nie musze grac Lara czy inna super dupera w returnala nie mialem porblemu z postacia ktora steruje. Ale w 2 czesci zrobili z niej takiego paskudnego paczka ze nie jestem w stanie w to grac
0
szkoda..........
0
@Toretto roberto 2
0
@kielon93 Boze jakie domysly i glupie spekulacje. Tylko z jedna osoba sie dogadalem ktorej zaplace 50zł za jeden projekt.
Tacy sa ludzie szukaja problemu tam gddzie go nie ma. Nie napisalem ze nie zaplace tylko to zalezy od pracy jezeli ktos sie na tym zna to zaplace a wy jakies bzdury wymyslacie.
0
@miladi Fakt jest taki ze nie wiesz co chce zliecic podpowiemn to jest 5 minut roboty. I fakt jest taki ze jezeli ktos to zrobi dobrze to zaplace nie napisalem ze ma byc za darmo. Hipokryzji i egoizmu? co ty pierdzielisz XD Lecisz na bloka bo szkoda mi czasu na ciebie. Sami analfabeci co sie przyczepiaja do jednej czesci a drugiej nie widza gdzie napisalem ze jestem w stanie za to zaplacic.
0
@Bagsik88 Przeciesz napisalem dlaczego...
0
@miladi Robilem nie raz za darmo i nie znasz mnie a juz oceniasz. Czytaj ze zrozumieniem napisalem ze jestem w stanie zaplacic ale kolejny ktory nie potrafi czytac ze zrozuemieniem
Tragedia to jest twoj wpis.
0
@Bagsik88 daj dowod ze chcial zejsc wiecej niz 10%.
No nie dasz a jako ze nie przedluzyl kontraktu tzn ze bardziej prawdopodobna jest moja wersja.
1
@kielon93 Napisalem ze jak bedzie dobra to zaplace, jezeli ktos dopiero zaczyna i bedzie takie srednie to wiadomo ze placic nie bede czytanie ze zrozumieniem nie boli.
Booze kiedys ludzie takie rzeczy byli w stanie zrobic za darmo bo szablon mam wystarczy wszystko poskladac a tu nagle jak ja nie szanuje ludzi.