Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@reloaded niepotrzebny Olmo powolany przecież
0
Flick sie nie powinien wygłupiać z zadnym Penia jutro, bo teraz Real ma zajebiste morale po tym meczu, a my jutro możemy miec slabe jeśli dostaniemy w dupe
0
W ważnych meczach Vinicius gra kosmos i takie fakty
2
Akcja top to co odwalil Vinicjisz sobie przebigl boisko i walnal gola, jak w fifie
0
Pokazal za co ta ZP xDD nie no szacun
1
Bramkarz Realu wyciaga setke, Real robi kontre i maja gola. Dlatego Barca potrzebuje bramkarza z topu
0
To jest wlasnie Kurtua, na Barce to jest gol 100%
2
@sokot z City w ostatniej LM
0
Kunde łatwo mial nie będzie z Vinicjuszem, on na wazne mecze sie odpala.
Ogólnie ja bym Yamala dal na srodek a Raphinha na prawa do wpsierania defensywy
0
Vinicius wkurzajacy ale jago podziwiam za to jak mu zależy, coś jak Gaviemu tylko ten gra z pilka a Gavi bardziej bez
1
Real odpalil słynny mental w szatni. Nie widze tego meczu z Penią
1
Skitrali sie w swoim polu karnym i tak to sie konczy, moze chociaz remis
1
Po angielsku to inny poziom ogladania, mozna sie skupic na meczu, a z tym Krecidlo w kazdej sekundzie musi pierdzielić jakby zdawal raport
8
Piłkarzyki Realu warte po 200 mln za sztuke sa po prostu przereklamowane. Świetny bramkarz, dużo szczęścia, slabi przeciwnicy ich tak wywyższyli. Przyszlo City i te gwiazdy po 200 mln mogly tylko murować swoja bramke
0
Od kiedy Real pokazuje wydarzenia przedmeczowe ze stadionu? Jakoś od afery z odwolaniem koncertów chyba
0
@Criss18Barca ja mam zrownowazone, a obrona na 55
2
@Kidd może wcale nie starość a znudzenie, wiadomo że w mlodszym wieku meczów widziałeś mniej, więc fascynowaly bardziej, w późniejszym wieku masz tych meczów obejrzane setki i to już sie nudzi
1
@Jonyx bez przesady, ostatnio to Czibo ich ratuje notorycznie, a nie ze sa mocni
1
@ali3gator jest na to szansa, skoro Lille wyglądalo lepiej nawet
1
@LambiPL Dingi Gong
0
De Young pójdzie do Arabów
0
@Gaz na razie nie wiemy o co dokładnie chodzi i czy jest to naprawialne, może jakiś zabieg. Trzeba czekać na szczegóły.
0
@Dzieniu może coś w tym być bo jego forma spadła po mięśniowych problemach a nie po kolanie, jak niektórzy twierdzą
0
@cules100pro on chce strzelać gole i być na świecznikach, to nie jest typ pracusia, któremu z tym dobrze
0
@Gaz wielu pilkarzy ma kontuzje mięśniowe i nie mają upośledzonych kończyn, śmieje sie bo nie podajesz żadnych źródeł a sobie coś wymyślasz
0
@Eqeminiv a no właśnie, o tym sie nie mówi
Nagrał sie ten Puyol od 1899
1
Piękna historia, takie artykuły szanuje. I jeszcze Walter White maczał w tym palce
0
@pioz123 ma pole do rozwoju, ale póki co to jego atuty, które wymienilem. Chyba, że widzisz jakieś inne to wymień po prostu
0
@Fantastyczny Chłopiec nawet Ćwiąkała go docenil za wczorajszy mecz, wiec jakaś tam szansa jeszcze jest, teraz potrzeba minut i zgrania
0
On jest bardziej wszechstronny niż Fermin, który jedyne co ma to wybieganie za linie i dobry strzał, a w tym sezonie już nawet stracił tą agresje, która pokazywał.
Zobaczymy jak to sie dalej rozwinie, lubie obu ale taka moja opinia