Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu w tym fc 25 jest takie ograniczenie co do kamer, zainstalowalem moda dodajacego wiecej opcji zoom i ta gra jest o wiele lepsza z tym modem
3
@wojopancer biegał by z nim w gaciach podczas meczów i w razie prowokacji wyjmował i pokazywał
1
@Luciano99 jest rola cofnietego napastnika na Śpo
0
@MaziFCB ostatnio zrobili TOTW dla Pedriego na Śpd, o istnieniu Casado nie słyszeli
0
Oby wrócił dawny, dobry Ansu tego życze
1
Ciekawe czy jakby top pilkarz i pilkarka mieli dzieciaka to bylby on top zawodnikiem? Może synowie pilkarzy to niewypaly, bo nie przejmują tych genów co potrzeba
8
@Encore kupieni, dlatego głosują na Jude z Realu, ale na rasiste nie
36
Mentalność Realu jest taka, że im sie należy, sa pępkiem świata i widać jak przegrywaja zaczynaja kopać rywali, tak samo i tu pokazali swoim zachowaniem, że nie potrafia rywalizować fair. Ich gracz nie wygrał to jebneli focha, komedia. A cala sytuacje z ZP dla Viniciusa nakrecila prasa a nie france football to niech do nich mają pretensje
0
@michal26 Bellingham ciut mniej ale też sie w to wlicza, już na boisku sie rzuca bo nie strzela goli
2
Jak Yamala wyzywali to jakoś nie walczyl, hipokryta walczy tylko wtedy gdy jemu dzieje się krzywda. Nie szanuje nikogo a wymaga od innych
0
@okiemtypera_lucaxx95 Barca ich tego uczy w la masii, to nie fart
0
@Pedri16Future kto mu zabronil wygrać CA, jakby byl najlepszy na świecie to by ich poprowadzil tak jak Messi na mundialu
3
Vinicius zapowiedział, że zrobi wiecej jeśli trzeba, oho Mbappe już zrezygnowal z repry, ciekawe na jakie poświęcenie zdecyduje sie Vinicius xD
4
Duma z tego dzieciaka
0
@Kozinho. Lewy nastuka goli i wygra, Yamal ma czas on wygra nie raz
2
Teraz rywalizacja w Realu sie zaogni, Vinicius pokazal jak mu na tym zalezalo, Mbappe po to tam poszedl, a Jude by chętnie wygrał. Jak tam nie będzie kwasów to będzie cud
7
Sympatycy Realu rozlozyli glosy miedzy 3 zawodnikow, reszta dziennikarzy sie tym nie kierowała, zero kontrowersji. Jakby Realowcy nie rozkladali glosow ktoś z nich by wygral
3
Poza Realem malo kto lubi żuniora, a to sie liczy w tym glosowaniu również. Jednak sportowo jak najbardziej też zasłużył Rodri chociaż bardziej Carva
15
Ale oschłe gratulacje dla Realu i słusznie
0
@mekston ja strzelam w 8
2
@domin1515 nie fejk z neta, tylko City im to przekazalo że Rodri wygra
1
@Kamilos84 jest nielubiany poza Realem a teraz będzie jeszcze bardziej, aby wygrać musisz byc lubiany
0
Yamal będzie w top 10 cos mi sie zdaje
3
@Sysia11 podobno City przekazalo Realowi że Rodri wygra
0
Niech sobie Real stworzy superlige i gra sam ze soba i daje sobie najlepsze nagrody, gdzie wady. Tak plują na ta Uefe i nic im nie pasuje
0
@Encore Mbappe nie daje żadnych przeslanek sportowych, Vinicius jeszcze tak ale takim zachowaniem sam sobie odbiera szanse
1
@TheNekro94 bo sobie wmówili ze wygra a teraz piecze dupka, bo ktoś nie wybral tak jak oni chcieli
3
Vinicius pierwszy zdecydowal sie nie lecieć a za nim klub. Przecież chłop już w oczach pilkarskiego świata jest blaznem ta walka z rasizmem, a teraz pogarsza swoja sytuacje i szanse na zwycięstwo w następnych plebiscytach
5
Carvajal w teorii najbardziej zasłużył, ale w wywiadzie sam mówił ze wolałby żeby wygral Rodri niz Vinicius
0
Madryciarze coś o skandalu i kradzieży, akurat kandydaci mieli wyrównane osiągnięcia a to oni nakręcili sie że Vinicius na pewno. Benzeme też pchali ale ten nie mial konkurencji. Każdy demokratycznie glosowal i tyle