0

Czemu w tym fc 25 jest takie ograniczenie co do kamer, zainstalowalem moda dodajacego wiecej opcji zoom i ta gra jest o wiele lepsza z tym modem

3

@wojopancer biegał by z nim w gaciach podczas meczów i w razie prowokacji wyjmował i pokazywał

1

@Luciano99 jest rola cofnietego napastnika na Śpo

0

@MaziFCB ostatnio zrobili TOTW dla Pedriego na Śpd, o istnieniu Casado nie słyszeli

0

Oby wrócił dawny, dobry Ansu tego życze

1

Ciekawe czy jakby top pilkarz i pilkarka mieli dzieciaka to bylby on top zawodnikiem? Może synowie pilkarzy to niewypaly, bo nie przejmują tych genów co potrzeba

8

@Encore kupieni, dlatego głosują na Jude z Realu, ale na rasiste nie

36

Mentalność Realu jest taka, że im sie należy, sa pępkiem świata i widać jak przegrywaja zaczynaja kopać rywali, tak samo i tu pokazali swoim zachowaniem, że nie potrafia rywalizować fair. Ich gracz nie wygrał to jebneli focha, komedia. A cala sytuacje z ZP dla Viniciusa nakrecila prasa a nie france football to niech do nich mają pretensje

0

@michal26 Bellingham ciut mniej ale też sie w to wlicza, już na boisku sie rzuca bo nie strzela goli

2

Jak Yamala wyzywali to jakoś nie walczyl, hipokryta walczy tylko wtedy gdy jemu dzieje się krzywda. Nie szanuje nikogo a wymaga od innych

0

@okiemtypera_lucaxx95 Barca ich tego uczy w la masii, to nie fart

0

@Pedri16Future kto mu zabronil wygrać CA, jakby byl najlepszy na świecie to by ich poprowadzil tak jak Messi na mundialu

3

Vinicius zapowiedział, że zrobi wiecej jeśli trzeba, oho Mbappe już zrezygnowal z repry, ciekawe na jakie poświęcenie zdecyduje sie Vinicius xD

4

Duma z tego dzieciaka

0

@Kozinho. Lewy nastuka goli i wygra, Yamal ma czas on wygra nie raz

2

Teraz rywalizacja w Realu sie zaogni, Vinicius pokazal jak mu na tym zalezalo, Mbappe po to tam poszedl, a Jude by chętnie wygrał. Jak tam nie będzie kwasów to będzie cud

7

Sympatycy Realu rozlozyli glosy miedzy 3 zawodnikow, reszta dziennikarzy sie tym nie kierowała, zero kontrowersji. Jakby Realowcy nie rozkladali glosow ktoś z nich by wygral

3

Poza Realem malo kto lubi żuniora, a to sie liczy w tym glosowaniu również. Jednak sportowo jak najbardziej też zasłużył Rodri chociaż bardziej Carva

15

Ale oschłe gratulacje dla Realu i słusznie

0

@mekston ja strzelam w 8

2

@domin1515 nie fejk z neta, tylko City im to przekazalo że Rodri wygra

1

@Kamilos84 jest nielubiany poza Realem a teraz będzie jeszcze bardziej, aby wygrać musisz byc lubiany

0

Yamal będzie w top 10 cos mi sie zdaje

3

@Sysia11 podobno City przekazalo Realowi że Rodri wygra

0

Niech sobie Real stworzy superlige i gra sam ze soba i daje sobie najlepsze nagrody, gdzie wady. Tak plują na ta Uefe i nic im nie pasuje

0

@Encore Mbappe nie daje żadnych przeslanek sportowych, Vinicius jeszcze tak ale takim zachowaniem sam sobie odbiera szanse

1

@TheNekro94 bo sobie wmówili ze wygra a teraz piecze dupka, bo ktoś nie wybral tak jak oni chcieli

3

Vinicius pierwszy zdecydowal sie nie lecieć a za nim klub. Przecież chłop już w oczach pilkarskiego świata jest blaznem ta walka z rasizmem, a teraz pogarsza swoja sytuacje i szanse na zwycięstwo w następnych plebiscytach

5

Carvajal w teorii najbardziej zasłużył, ale w wywiadzie sam mówił ze wolałby żeby wygral Rodri niz Vinicius

0

Madryciarze coś o skandalu i kradzieży, akurat kandydaci mieli wyrównane osiągnięcia a to oni nakręcili sie że Vinicius na pewno. Benzeme też pchali ale ten nie mial konkurencji. Każdy demokratycznie glosowal i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?