12

Mingueza dowod na to, że pilkarz sie rozwija nawet sporo po 20 stce, bo tutaj każdy oczekuje szczytu formy od 18 latków

1

Mbappe pokochal te karne i przy kazdym kontakcie symulka

0

Ten Real na stojaco gra, jakby im sie biegać nie chciało

0

@esem91 zawali ważny mecz i Flick ze strach o posade go posadzi. Flick tu nie ma statusu legendy i wyniki mają być

1

@partymaker on ich ratuje od kilku lat, żadna nowosc. To ich najlepszy zawodnik, nie żaden Vinicius, to Belg trzyma forme zawsze

0

@Encore no i w 3 mecze nabil 3 razy lepsze staty

1

W tym sezonie Olmo > Belingham chyba zgoda

0

@takisobiektos chyba że w reprezentacji

0

Bellingham jaki wkurw xD ze mu nie podal

0

@Arden dużo, nie robi to juz wrazenia na nikim jak przedszkolak tak potrafi

0

Gol który nie robi wrazenia, bo u nas 17 latek takie strzela

0

To wkurza w ogladaniu Realu, zawsze ich ten Kurtula ratuje a u nas wpuszczaja babole

0

Ile jest warta sztabka?

0

Bedzie ogór bo ostatnio samochód

0

Powinni te podpowiedzi usunąć, to nie ma sensu ktos sobie strzeli i prowadzi a z wiedza to ma wspólnego nic

0

Żółci coś wiedza ale odpadną, bo nie maja szans przez kase mistrzów

0

Teraz zieloni powinni dac 5 k i reszta musi podbić, ale sa na tu za głupi jak widać

1

Żołnierz i nie wie ile państw w ONZ

0

@VegetaPolska ludzie w teorii lepiej wykształceni, wszyscy po studiach a dużo głupsi

1

Pena wszystko puszcza na treningach. Pewnie tak tylko gada a w drugiej połowie Szczęsny wejdzie

1

@okiemtypera_lucaxx95 skoro tak sie ekscytujesz, to pewnie 5 zł

3

@AduŚ07 w sumie to nikt Ci nie każe rozmawiac z tymi osobami

0

@PizzerMan podbijam

0

@takisobiektos jakby nawet Tusk to powiedzial to by nie sklamal, że w wieku 25 lat zaliczyl mega zjazd. Messi wtedy wchodzil w najlepszy okres, tak samo Neymar czy CR, Lewy

4

@BORO_12 to za co cenie Casado on nie widzi gry z obroną, tylko stara sie grać do przodu, przeciwieństwo blondasa, który gra bezpiecznie

3

Powiedzmy sobie szczerze, obecnie to Casado > De Jong. Co nam da ten drugi jeśli mlody usiądzie na ławce?

0

@Foton to ciekawe na jakiej podstawie siedzą w pace ci wszyscy gwałciciele pewnie każdego nagrala kamera a zeznania ofoar nie miały znaczenia.
Oglądam trochę autentycznych przesluchań przestepcow jest tego pelno na yt, i ostatnio oglądałem sprawe gdzie kobiete skazali za zabójstwo męża tylko na podstawie przesluchania, gdzie nawet sie nie przyznala do winy, bez innych dowodów, ale to usa

0

@SawneyBean czyli twierdzisz, że do paki za gwałt może trafic tylko ktoś kogo nagra kamera?

0

@SawneyBean właśnie mają dowod, że stosunek sie odbyl a jaki masz dowód że za zgodą, tu sa zeznania i kto bardziej przekona prokuratora

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?