0

0

@Criss18Barca samsung fe

2

@Lionel_Messi10 już zamówione?

3

Aż mi sie przypomnial Araujo w klasyku


0

@Encore tez tak uwazam, ta jedna w karierze jest warta więcej niż kolejna Messiego według mnie

0

Dalibyście Inieście ZP, kosztem tego, że Messi miałby ich tyle samo co CR? wiec ta reszte powiedzmy zdobył ktoś inny ale obaj mają po tyle samo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawlak1992 Mandaryna

1

@Kondziubarca dołożę jego koszulke meczową

1

@Kondziubarca daje do puli Ferrana Torresa

0

Wiadomo kiedy dołączy do Flicka Iniesta?

2

@AFA Leszczu to ten co ostatnio mowil, że Espanyol to ten lepszy klub z Barcelony

0

@DonCarletto bo to nie ten poziom, a biały Hiszpan z la masii to nie profil Florentino

0

@jacobFCB ani ja ani oburzony kolega wyżej nie zacytowaliśmy tego dokladnie. W skrócie on uwaza, ze Mingueza to dobry kandydat na gre w Realu
@DonCarletto i ta opinia jest odklejona wiec co napisałem co jest nieprawdą?
Przeciez ja nie twierdze ze Real go rozwaza bo to absurd , a ze Ćwiąkała odlecial a tu juz sie trolle zlatuja co nie potrafia czytac ze zrozumieniem

0

@Ziemny przecież to to samo, jest KANDYDATEM NA PIŁKARZA REALU, czego nie rozumiesz? Totalna abstrakcja

0

Ćwiąkała ładnie odlecial w ostatnim materiale. Mingueza kandydatem do wzmocnienia Realu xD

0

@DonCarletto kiedy to bylo, mowimy o obecnej sytuacji czy x sezonów temu. Na Yoro nie chcieli dac, Mabppe w teorii za darmo, niby kogo kupili ostatnio

0

@Arden Real nie sprowadza i nie sprowadzi zimą nikogo, tym bardziej że oni chca wszystkich za darmo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arden ale co to jest najpierw napisz, bo w tym materiale nie ma napisów po angielsku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@HypeR dlatego to dobra gra, bo dla każdego coś milego a nie jak te efootballe

0

@HypeR ja jakoś nie umiem mieć funu w trybach offline
@norbi77 jakby bylo to nikt by tego nie kupił panie

0

Idę grać w EA FC, jest taka dobra i mogę grać, bo mnie stać

1

Ten Asprilla ciekawy zawodnik, może być z niego top

0

@JohnnySilverhand a co jest beznadziejne? Że przegrywasz?

0

@adamek20151 De Jong zrobi fige z makiem a nie papa

0

@SadeckiKocur u to ladnie, mi tak nie zlaezy na tempie w pomocy, wole poklepać tempo to na ataku niezbędne

1

@Antimadridista_WR mi właśnie ten Martinelli wylecial w paczce za 1 coins xD a tak gram głównie w rush

0

Jak tam składy u was w fc? U mnie na razie bieda, ale teraz skupienie na sbc Yamala, bo już podstawowym sie gra całkiem
https://zapodaj.net/plik-LKSlMucZHz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?