Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Patrykl145 15 %
0
@Criss18Barca samsung fe
2
@Lionel_Messi10 już zamówione?
3
Aż mi sie przypomnial Araujo w klasyku
0
@Encore tez tak uwazam, ta jedna w karierze jest warta więcej niż kolejna Messiego według mnie
0
Dalibyście Inieście ZP, kosztem tego, że Messi miałby ich tyle samo co CR? wiec ta reszte powiedzmy zdobył ktoś inny ale obaj mają po tyle samo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 Mandaryna
1
@Kondziubarca dołożę jego koszulke meczową
1
@Kondziubarca daje do puli Ferrana Torresa
0
Wiadomo kiedy dołączy do Flicka Iniesta?
2
@AFA Leszczu to ten co ostatnio mowil, że Espanyol to ten lepszy klub z Barcelony
0
@DonCarletto bo to nie ten poziom, a biały Hiszpan z la masii to nie profil Florentino
0
@jacobFCB ani ja ani oburzony kolega wyżej nie zacytowaliśmy tego dokladnie. W skrócie on uwaza, ze Mingueza to dobry kandydat na gre w Realu
@DonCarletto i ta opinia jest odklejona wiec co napisałem co jest nieprawdą?
Przeciez ja nie twierdze ze Real go rozwaza bo to absurd , a ze Ćwiąkała odlecial a tu juz sie trolle zlatuja co nie potrafia czytac ze zrozumieniem
0
@Ziemny przecież to to samo, jest KANDYDATEM NA PIŁKARZA REALU, czego nie rozumiesz? Totalna abstrakcja
0
Ćwiąkała ładnie odlecial w ostatnim materiale. Mingueza kandydatem do wzmocnienia Realu xD
0
@DonCarletto kiedy to bylo, mowimy o obecnej sytuacji czy x sezonów temu. Na Yoro nie chcieli dac, Mabppe w teorii za darmo, niby kogo kupili ostatnio
0
@Arden Real nie sprowadza i nie sprowadzi zimą nikogo, tym bardziej że oni chca wszystkich za darmo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Arden ale co to jest najpierw napisz, bo w tym materiale nie ma napisów po angielsku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HypeR dlatego to dobra gra, bo dla każdego coś milego a nie jak te efootballe
0
@HypeR ja jakoś nie umiem mieć funu w trybach offline
@norbi77 jakby bylo to nikt by tego nie kupił panie
0
Idę grać w EA FC, jest taka dobra i mogę grać, bo mnie stać
1
Ten Asprilla ciekawy zawodnik, może być z niego top
0
@JohnnySilverhand a co jest beznadziejne? Że przegrywasz?
0
@adamek20151 De Jong zrobi fige z makiem a nie papa
0
@SadeckiKocur u to ladnie, mi tak nie zlaezy na tempie w pomocy, wole poklepać tempo to na ataku niezbędne
1
@Antimadridista_WR mi właśnie ten Martinelli wylecial w paczce za 1 coins xD a tak gram głównie w rush
0
Jak tam składy u was w fc? U mnie na razie bieda, ale teraz skupienie na sbc Yamala, bo już podstawowym sie gra całkiem
https://zapodaj.net/plik-LKSlMucZHz