0

Oyedele fajny techniczny zawodnik

0

@LukaszFan nie mgła tylko odpalone race

0

@Arden Balde zawsze można na PO probowac, on i tak ma słabe dogranie

2

@LukaszFan ładne akurat jest

1

@Arden trzeba go brać, żeby Real nie wziął

2

Vamos Legia po zwycięstwo

0

@Pedri16Future w dobie internetu i tak takie dziecko sie dowie o tych wszystkich płciach bardzo szybko

1

@JohnnySilverhand ty półmóżdzku co meczu nie widzial a sie wypowiada

4

Roque w podstawie na Legie


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@bartas97 patrząc na wasza gre to od każdego aktualnie, moze poza Bellinghamem. Nie wiem czy oglądasz Como, ale ja na tej poodstawie tak to widze

1

@bartas97 jest bardziej ofensywny ale myśli, ma technike i dobrze wygląda fizycznie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bulbulator ten Paz wygląda bardzo dobrze w Como, to ich błąd oddanie go

1

@Herbert o jeden czip za dużo

50

Laporta mial dosyć pierdzielenia Xaviego tak jak każdy normalny kibic

1

@malicinho jak jeszcze był mormalny oes to sie mega jaralem, fannie sie gralo i w te tryby inline ale też psuli z altuakizacjami rozgrywke po czasie. Czekam na ten UFL może to będzie choc troche ralistuczne
@FCB_dimiC ja w życiu nie kupilem fp zawsze sobie gram na czysto, bo mi nie zależy na milionowym skladzie a przyjemnej grze

2

@Oskar00 fizyka piłki na duży plus ale wkurza ze ten gameplay sie zmienia w zależności od przeladowania serwerów

1

może i ea fc jest słabe, ale tryb rush jest całkiem fajny

0

@Stinger_ w sumie xD

4

@Safrani jak można wchodzic na pasy widząc że cos jedzie, właśnie przez takie sytuacje lepiej tego nie robić

0

@CLS63AMG jedyna nadzieja to UFl

2

@Marian_Pazdzioch zripostuj go najlepszym tesktem "ty też"

2

@marcin62 ta gra tak wygląda przy przeciążonych serwerach, jak jakaś niedroboiona, czyli 3/4 czasu

0

no i wrócił


1

Ogólnie z młodych stoperów z la masii najbardziej mi sie ten Alex Olmedo podobal, wiadomo czemu nie dostał szansy, coś z kontraktem?

5

@Jakchcesz ten Camavinga i Thcumeni nie robia odpałow, ale lubić średnio

45

sędzia po meczu Realu płakał z poczucia winy


9

Szczęsny śmieszkujacy z Laportą, piękne

1

@Kapitan hawk nie ma co sie nad nimi znecac, wystarczy ich gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?