Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oyedele fajny techniczny zawodnik
0
@LukaszFan nie mgła tylko odpalone race
0
@Arden Balde zawsze można na PO probowac, on i tak ma słabe dogranie
2
@LukaszFan ładne akurat jest
1
@Arden trzeba go brać, żeby Real nie wziął
2
Vamos Legia po zwycięstwo
0
@Pedri16Future w dobie internetu i tak takie dziecko sie dowie o tych wszystkich płciach bardzo szybko
1
@JohnnySilverhand ty półmóżdzku co meczu nie widzial a sie wypowiada
4
Roque w podstawie na Legie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bartas97 patrząc na wasza gre to od każdego aktualnie, moze poza Bellinghamem. Nie wiem czy oglądasz Como, ale ja na tej poodstawie tak to widze
1
@bartas97 jest bardziej ofensywny ale myśli, ma technike i dobrze wygląda fizycznie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bulbulator ten Paz wygląda bardzo dobrze w Como, to ich błąd oddanie go
1
@Herbert o jeden czip za dużo
50
Laporta mial dosyć pierdzielenia Xaviego tak jak każdy normalny kibic
1
@malicinho jak jeszcze był mormalny oes to sie mega jaralem, fannie sie gralo i w te tryby inline ale też psuli z altuakizacjami rozgrywke po czasie. Czekam na ten UFL może to będzie choc troche ralistuczne
@FCB_dimiC ja w życiu nie kupilem fp zawsze sobie gram na czysto, bo mi nie zależy na milionowym skladzie a przyjemnej grze
2
@Oskar00 fizyka piłki na duży plus ale wkurza ze ten gameplay sie zmienia w zależności od przeladowania serwerów
1
może i ea fc jest słabe, ale tryb rush jest całkiem fajny
0
@Stinger_ w sumie xD
4
@Safrani jak można wchodzic na pasy widząc że cos jedzie, właśnie przez takie sytuacje lepiej tego nie robić
0
@CLS63AMG jedyna nadzieja to UFl
2
@Marian_Pazdzioch zripostuj go najlepszym tesktem "ty też"
2
@marcin62 ta gra tak wygląda przy przeciążonych serwerach, jak jakaś niedroboiona, czyli 3/4 czasu
0
no i wrócił
1
Ogólnie z młodych stoperów z la masii najbardziej mi sie ten Alex Olmedo podobal, wiadomo czemu nie dostał szansy, coś z kontraktem?
5
@Jakchcesz ten Camavinga i Thcumeni nie robia odpałow, ale lubić średnio
45
sędzia po meczu Realu płakał z poczucia winy
9
Szczęsny śmieszkujacy z Laportą, piękne
1
@Kapitan hawk nie ma co sie nad nimi znecac, wystarczy ich gra