FIJI
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Sheriff Tiraspol CL 2021/2022 Finalist - Road to Saint Petersburg, Kalwi&Remi Explosion (Remix)
1
Mołdawia jest jedynym państwem z którego kluby nie przegrały jeszcze ani jednego spotkania w Lidze Mistrzów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
nie no ale danie MVP Fatiemu to naplucie w twarz Destowi i Depayowi
29
no ale dzisiaj to już na pewno Luuk się złoży do tej przewrotki XD
83
Dziady cz. 0-0 ""Selekcjoner" Ronald"
GUŚLARZ
Czarne z gara płyną buchy
Lecą gęste kłęby pary
Wzywam was, najcięższe duchy
Te bez czci i te bez wiary
CHÓR
Pierzchaj ten kto w Boga wierzy
Trener Koeman - styl nieświeży
Wchodzi DUCH
Duch piekielny w rudej barwie
Były piłkarz Niderlandów
Jak oglądam go to krwawie
Już nie zdzierże jego brudów
KOEMAN
Imię moje Ronald Koeman
Jam pół piłkarz jest, pół diabeł
Jam jest taktyk słaby strasznie
Jam wam brzydzę piłkę właśnie
Jam dowodził na Camp Nou
Jam podcinał skrzydła szóstce
On się zwał Ryszard z Hiszpanii
Szanse prędzej dam Kapustce
LAPCIO
Ty Ludwiczku, ty bestio zapchlona
Na wieki wieków bądźże potępiona
Powiem ja twą tajemnice
Tyś Realowi sprzedał nasze rozmównice
Śmierć byś napotkał i rychły pochowek
Za te informacje dla kilku złotówek
GUŚLARZ
Powiedz czego pragniesz, łotrze Rudy
Jeśli spadku, na nic trudy
KOEMAN
Dobrze mnie kibice znacie
W maju spadek mi tu dacie
A jak nie to chce miliony
Wtedy będę najedzony
Wchodzą PIQUE I BUSQUETS
PIQUE I BUSQUETS
Witaj Ronald, nasz trenerze
Chcemy dać ci te podarki
Wódka, pismo - "wylatujesz"
Dzisiaj wszyscy mamy ciarki
KOEMAN
Schylcie o dziatki małe swe główeczki
Ronald podpisze wasze karteczki
GUŚLARZ
Pomóc sobie się staramy
Dzisiaj ciebie wyrzucamy
CHÓR
Słusznie dziś Ludwiczek czyni
Jednak duszy swej nie zbawi
Bo kto wejdzie do świątyni
I nam majstra w rok nie sprawi
Czeka go rzecz nieprzyjemna
Wartość jego w net ujemna
11
Ronald Koeman 2020-2021 - Thank you and goodbye! - Crazy Tactics/Mistakes/Puig fight [Przez Twe Oczy Zielone (Biesiadny Hardstyle Remix)]
10
może i nie mamy światowej klasy kadry ale za to gramy fatalnie
30
po meczu z Sociedad łudziłem się, że to nie będzie aż tak tragiczny sezon
1
@Krychaaa10 po pierwsze to my nie mamy hajsu na kogokolwiek
5
Araujo w meczu z Granadą i Pikej z Cadizem zrobili więcej w ataku niż Luuk i Demir
0
@The_Man ARAUJOOOO
7
Luuk de Jong po meczu z Kadyksem: może i gram ujowo ale kto gra dobrze?
3
92 minuta, 0-0, piłka w rękach Stegena, nie ma komu podać, nikt nie wychodzi do ataku XDDD
0
Malcom, głupio wyszło, może byś chciał w Barcelonie znowu pograć?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Koeman kucnij w drugiej połowie to może zaczną grać jak za Valdka
2
już nie moge patrzeć na tego Luuka i Koemana. dawać mi tu powrót Enrique
3
dziś Luuk de Jong z hattrickiem. trzy razy go obrońcka Kadyksu wyprzedzi do piłki
22
@gaq przy tej Barcelonie najlepszym rozwiązaniem jest 0,7
35
trzeba było zostawić Reya Manaja z Barçy B, a nie tego zamulacza Luuka kupować
7
@Kgorecki2500 piękny ten nasz Urugwajczyk
7
spokojnie zaraz Luuk de Jong włączy 6 bieg, zacznie truchtać i ładować bramy jak Benzema
1
Araujo to jest król boiska w tym sezonie, tak jak lew jest król dżungli
3
Roberto wszedł na przypadkowy strzał w poprzeczke i więcej się nie pojawił
0
strzały celne są, jest poprawy XD
2
@ViscaelBarca2007 Roberto to zawsze był naszym wielkim równoważnikiem. jak przeciwnicy nie mogli stworzyć akcji bramkowych to chociaż Sergi im je zapewniał
0
R O B E R T O :)))
wyśmienicie
11
@smiatuniu no i dobrze. niszowy sport to i pieniadze mniejsze