FIJI
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Nie jestem za PiSem ale trzeba przyznać że dzięki nim mamy najwyższe wskaźniki:
1) Największa inflacja od 20 lat
2) Największy kryzys graniczny od 30 lat
3) Najbardziej partyjne sądownictwo od 30 lat
4) Najbardziej ultrakatolicki kraj na świecie
5) Największa śmiertelność od 2WŚ
6) Największy dług publiczny w historii
7) Największy upadek wartości PLN w historii
8) Największa kradzież pieniędzy z budżetu w historii
9) Najdroższe paliwa w historii
10) Największe poparcie PiSu w historii
2
to teraz czas na powrót Villi
0
@Mat97 to 2004 rok nie był 7 lat temu?
1
2-0 z Dynamem w dwumeczu. kiedyś tyle to by było do 30 minuty
1
@Plmyszynski no tak a pozniej sprowadzili De Jonga, ktory pewnie ma wyzsza pensje XD
1
mnie nadal dziwi po co sprzedali Manaja
0
w koncu sa strzaly z dystansu
0
@wawfilip16 drugi
0
@peetwithbarca juz nie jest
9
przydałby sie taki Rakitić co by zapierdolił zza pola
0
zdjąc tego Kutinio i wrzucić Marcina z kontuzja, roznicy nie bedzie
2
@tomek8756 jakie to jest smutne XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944 kiedys musza sie przelamac XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
gol po błędzie w środkowej strefie
tak zwany Barceloński klasyk
0
no tak jak nie strzelamy to w druga id razu jest XDDDDDDDDDDDDD
1
a sedzia i tak doliczy tylko 3 minuty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
kiedy ostatnio wygraliśmy klasyk?
1
Busquets gra jakbyśmy już wygrywali
1
1 bramka w 3 meczach XD
3
sprowadzenie Luuka to jest prank. Koeman na koniec sezonu powie, że chciał zniszczyć Barçe od środka i jest impostorem. innej opcji nie widze
0
głową by strzelił... a nie czekaj
2
słuchajcie 4 miejsce w grupie nie takie złe, zaraz za podium jesteśmy
2
już wole Roberto na 9. niż De Jonga
3
gol Fatiego 1:1 jak bym widział Messiego tylko po drugiej stronie i prawą nogą uderzone
3
@betonito Boniek zapytany o to odparł stanowczo; "nie wiem"
4
@IronSanHybrid no przecież mówili, że jak Tusk wróci to będzie benzyna po 6 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)