FIJI
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@S_E_B_A a wiesz, że na początku nie było napisane o stłuczeniu?
0
znowu kolano... Girona is coming
1
8 rożnych, mamy Araujo, Lewego w polu karnym a oni grają krótko. Nie rozumiem tego, szczególnie, że sytuacja z jednego na dwa wrzucone rożne to strzał niedaleki od ideału Urugwajczyka
0
moja wina, włączyłem mecz właśnie
2
ta tablica wynikow jest tak slaba ze nawet nie ma kto w jakim kolorze strojow gra
0
kto w anglii mial mvp?
16
tak slabego gospodarza widzialem ostatnio w 2012
0
to na pewno bedzie niezapomniany mundial
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
ciekawe jakim skladem teraz wyjdziemy na Meksyk skoro Lewy pauzuje za czerwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
czy Barca ma matematyczne szanse na awans? co jest brane pod uwage w przypadku tylu samu punktow?
10
"25-latek już od roku nie doznał kontuzji"
robi wrażenie
0
del Cerro Grande pokazał ile brakowało mu do odgwizdania faulu ale przypomniał sobie, że to by było na korzyść Barcelony
0
Kadyks to jest takie upośledzone Atletico. nienawidze ich
3
FC Barcelona po fazie grupowej LM w poprzednim roku - 2 gole
FC Barcelona po jednym meczu LM w tym roku - 5 goli
5
bez żółtej za ten faul pod polem karnym xD
0
Komentarz usunięty
0
@gaucho104 jestem pewien, że Auba zarabia mniej niż tyle ile Lewy by tu dostawał
1
MARCA spoko okładeczka
20
są nie do zatrzymania. po kolejny tryplet!
5
@PatrychoO w końcu rzadko kto strzela 2 bramki kobietom z Barçy w jedym meczu
31
piękną historię piszą nasze kobietki
0
obejrze gdzies na necie powtorke meczu? niekoniecznie musi byc polski jezyk
0
a jaki jest ogolnie rekord LL?
0
@pluszek to nawet nie oficjalny profil Realu pff
1
trzeba przyznac ze biali maja imponujaca historie w lidze mistrzow
0
bedzie dogrywka i Real przejdzie XD
0
@Worny jaki jest rekord? ilu roznych strzelcow bylo maksymalnie
0
@barcadreed córkę masz na codzień MotoGP nie, wybór jest oczywisty
5
@zodiak_10 ale bym obejrzal taka Barçe z Elche o 16.15