0

@S_E_B_A a wiesz, że na początku nie było napisane o stłuczeniu?

0

znowu kolano... Girona is coming

1

8 rożnych, mamy Araujo, Lewego w polu karnym a oni grają krótko. Nie rozumiem tego, szczególnie, że sytuacja z jednego na dwa wrzucone rożne to strzał niedaleki od ideału Urugwajczyka

0

moja wina, włączyłem mecz właśnie

2

ta tablica wynikow jest tak slaba ze nawet nie ma kto w jakim kolorze strojow gra

0

kto w anglii mial mvp?

16

tak slabego gospodarza widzialem ostatnio w 2012

0

to na pewno bedzie niezapomniany mundial

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

ciekawe jakim skladem teraz wyjdziemy na Meksyk skoro Lewy pauzuje za czerwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

czy Barca ma matematyczne szanse na awans? co jest brane pod uwage w przypadku tylu samu punktow?

10

"25-latek już od roku nie doznał kontuzji"
robi wrażenie

0

del Cerro Grande pokazał ile brakowało mu do odgwizdania faulu ale przypomniał sobie, że to by było na korzyść Barcelony

0

Kadyks to jest takie upośledzone Atletico. nienawidze ich

3

FC Barcelona po fazie grupowej LM w poprzednim roku - 2 gole
FC Barcelona po jednym meczu LM w tym roku - 5 goli

5

bez żółtej za ten faul pod polem karnym xD

0

Komentarz usunięty

0

@gaucho104 jestem pewien, że Auba zarabia mniej niż tyle ile Lewy by tu dostawał

1

MARCA spoko okładeczka

20

są nie do zatrzymania. po kolejny tryplet!

5

@PatrychoO w końcu rzadko kto strzela 2 bramki kobietom z Barçy w jedym meczu

31

piękną historię piszą nasze kobietki

0

obejrze gdzies na necie powtorke meczu? niekoniecznie musi byc polski jezyk

0

a jaki jest ogolnie rekord LL?

0

@pluszek to nawet nie oficjalny profil Realu pff

1

trzeba przyznac ze biali maja imponujaca historie w lidze mistrzow

0

bedzie dogrywka i Real przejdzie XD

0

@Worny jaki jest rekord? ilu roznych strzelcow bylo maksymalnie

0

@barcadreed córkę masz na codzień MotoGP nie, wybór jest oczywisty

5

@zodiak_10 ale bym obejrzal taka Barçe z Elche o 16.15

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?