1

Trzeba było godzinę wcześniej zacząć grać, a nie mi teraz zawieszać…

9

Alvarez specjalnie nie trafił, żeby Messi mógł strzelić drugiego gola. Piłkarz przez wielkie P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Chłop z lornetką Shakiry szuka

0

Messiasz dzisiaj strasznie niechlujnie

0

Od czego jest VAR że sam takiej decyzji nie umie podjąć?

2

Obrzydliwie kiepska jest ta Turcja

0

Przecież to jest faul xddd

22

Jak na razie najlepszy mecz na mundialu

0

Ten z dwudziestką, z RPA, ma licznik przekręcony jak chuj

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Finał do zapomnienia, dawać Mundial

15

Rosjanin boi się strzałów, wymowne

1

Sędzia chyba chce, żeby mój ziomek, gotowy na finał o 21 jeszcze coś zobaczył

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Brokoli pięknie podsumowuje ten finał

4

ale on jest cienki dzisiaj, ja pierdolę Ousmane xdd

2

race wyjęte z dupy w finale, elegancko

1

mecz typu: grasz przeciwko ziomkowi który nigdy nie grał w piłkę, i wszystko czyści

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

z plusów to dobrze, że Araujo w końcu odpoczął

1

nam strzelać z dystansu nie kazano

0

@Czyhrynski o kurwa, faktyxznie

5

Ale że mamy (jak na razie) najmniej straconych goli w lidze to kto to widział. Ostatni raz to mieliśmy chyba w sezonie 14/15

1

Pedri wszędzie powinien dostawać brawa od kibiców, niezależnie od stadionu

12

i my z tymi cipkami przegraliśmy na dwóch frontach, japierdole…

7

Roony w 10 minut zrobił więcej niż Rashford, który ma 4 razy więcej minut na boisku. Flick czemu ty nim nie grasz?

6

ta przerwa z lejąca się krwią Fermina, wybiła nas z gry tak samo, jak sprawdzanie spalonego przy golu Cubarsiego na 1-4, też z Atletico

0

@krefi10 ilu mamy dobrych napastników z la masii?

40

Ale że nam się zrespił ten Yamal, zaraz po Messim, to jest kurwa niesamowite

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?