FIJI
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba było godzinę wcześniej zacząć grać, a nie mi teraz zawieszać…
9
Alvarez specjalnie nie trafił, żeby Messi mógł strzelić drugiego gola. Piłkarz przez wielkie P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Chłop z lornetką Shakiry szuka
0
Messiasz dzisiaj strasznie niechlujnie
0
Od czego jest VAR że sam takiej decyzji nie umie podjąć?
2
Obrzydliwie kiepska jest ta Turcja
0
Przecież to jest faul xddd
22
Jak na razie najlepszy mecz na mundialu
0
Ten z dwudziestką, z RPA, ma licznik przekręcony jak chuj
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Finał do zapomnienia, dawać Mundial
15
Rosjanin boi się strzałów, wymowne
1
Sędzia chyba chce, żeby mój ziomek, gotowy na finał o 21 jeszcze coś zobaczył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Brokoli pięknie podsumowuje ten finał
4
ale on jest cienki dzisiaj, ja pierdolę Ousmane xdd
2
race wyjęte z dupy w finale, elegancko
1
mecz typu: grasz przeciwko ziomkowi który nigdy nie grał w piłkę, i wszystko czyści
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
z plusów to dobrze, że Araujo w końcu odpoczął
1
nam strzelać z dystansu nie kazano
0
@Czyhrynski o kurwa, faktyxznie
5
Ale że mamy (jak na razie) najmniej straconych goli w lidze to kto to widział. Ostatni raz to mieliśmy chyba w sezonie 14/15
1
Pedri wszędzie powinien dostawać brawa od kibiców, niezależnie od stadionu
12
i my z tymi cipkami przegraliśmy na dwóch frontach, japierdole…
7
Roony w 10 minut zrobił więcej niż Rashford, który ma 4 razy więcej minut na boisku. Flick czemu ty nim nie grasz?
6
ta przerwa z lejąca się krwią Fermina, wybiła nas z gry tak samo, jak sprawdzanie spalonego przy golu Cubarsiego na 1-4, też z Atletico
0
@krefi10 ilu mamy dobrych napastników z la masii?
40
Ale że nam się zrespił ten Yamal, zaraz po Messim, to jest kurwa niesamowite