FIJI
Dołączył/a: maj 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
;(((
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1645857342PdJMG8oDRdHwmwZjtVIwZQ.jpg
2
w końcu coś przyjemnego w tym smutnym jak pizda dniu
2
4 gole przeciwko Valencii i Atletico, jak dotychczas 3 gole zapakowane Napoli. w końcu strzelamy!
53
coś we mnie pęka widząc takie wiadomości
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1645714375c1PlX56YbNzzemmnkGb4dv.jpg
2
ruska swołocz
https://gfycat.com/pl/gorgeousfemaleerne
111
Ludzie w Polsce w obawie przed wojną już masowo wykupują wysokokaloryczną żywność. Kolejka pod piekarnią. Wynoszą całe kartony pączków. Będę monitorował sytuację
37
@Barwindg spokojnie, jeśli nie masz starego numeru, support glovo zadzwoni do ciebie na stary numer potwierdzić, że chcesz go zmienić
9
oby Ferran strzelił i uciszył stadion
1
może sztanga nie biega zbyt szybko ale za to by chociaż zrobił ruch do Zielińskiego a nie jak de Jong w miejscu stał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ElKamil każdy napastnik żyje z podań ale nie każdy napastnik tylko stoi i czeka na te podanie
0
gdzie w poznaniu obejrze dzisiejszy mecz Barcy?
1
najwiecej goli w lidze FCB:
8 - Memphis
3 - Araujo, Fati, Luuk
0
po tak słabej połowie sezonu mógłbym zapętlać tę połowę w nieskończoność. pięknie to dzisiaj wygląda. Traore? TOP
3
@Dankhog jezeli ktos bierze na powaznie gale high league to nie powinien jej ogladac
1
@MotyI Waltz, Hopkins
1
@Cwaniak4 dożywocie
0
uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
chłopy do dośrodkowującego nie podeszli a Oscar klasowe niekrycie
3
Puig zagra kiedys do przodu?
0
skladem siejemy postrach
16
Jezus był sowieckim szpiegiem. Miał na nazwisko Ipanienko. W tekście jest wyraźnie: pójdźmy wszyscy do stajenki do Jezusa Ipanienki.
1
@Criss18Barca my może nie ale za to nasze wnuki też nie
0
@szkutnik91 jaki to by był piękny prezent
11
czasami sam mam ochote uderzyć tak Albie piłką XD
5
i tak grającą Legię, aż chce się oglądać
1
0:6 Elche - Barcelona,
wróć pls