0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

w końcu coś przyjemnego w tym smutnym jak pizda dniu

2

4 gole przeciwko Valencii i Atletico, jak dotychczas 3 gole zapakowane Napoli. w końcu strzelamy!

53

2

111

Ludzie w Polsce w obawie przed wojną już masowo wykupują wysokokaloryczną żywność. Kolejka pod piekarnią. Wynoszą całe kartony pączków. Będę monitorował sytuację

37

@Barwindg spokojnie, jeśli nie masz starego numeru, support glovo zadzwoni do ciebie na stary numer potwierdzić, że chcesz go zmienić

9

oby Ferran strzelił i uciszył stadion

1

może sztanga nie biega zbyt szybko ale za to by chociaż zrobił ruch do Zielińskiego a nie jak de Jong w miejscu stał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ElKamil każdy napastnik żyje z podań ale nie każdy napastnik tylko stoi i czeka na te podanie

0

gdzie w poznaniu obejrze dzisiejszy mecz Barcy?

1

najwiecej goli w lidze FCB:
8 - Memphis
3 - Araujo, Fati, Luuk

0

po tak słabej połowie sezonu mógłbym zapętlać tę połowę w nieskończoność. pięknie to dzisiaj wygląda. Traore? TOP

3

@Dankhog jezeli ktos bierze na powaznie gale high league to nie powinien jej ogladac

1

@MotyI Waltz, Hopkins

1

@Cwaniak4 dożywocie

0

uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

chłopy do dośrodkowującego nie podeszli a Oscar klasowe niekrycie

3

Puig zagra kiedys do przodu?

0

skladem siejemy postrach

16

Jezus był sowieckim szpiegiem. Miał na nazwisko Ipanienko. W tekście jest wyraźnie: pójdźmy wszyscy do stajenki do Jezusa Ipanienki.

1

@Criss18Barca my może nie ale za to nasze wnuki też nie

0

@szkutnik91 jaki to by był piękny prezent

11

czasami sam mam ochote uderzyć tak Albie piłką XD

5

i tak grającą Legię, aż chce się oglądać

1

0:6 Elche - Barcelona,
wróć pls

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?