FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle, chyba nie muszę Ci tłumaczyć co by z nami było gdybyśmy się w taki sposób wypowiedzieli? :)
1
@Uukasz_93, Lewy jak ma kontuzje i po niej wraca to znowu będzie potrzebował kilku meczów żeby jako tako grać w piłkę, a jeśli dodamy do tego Ankę, która go cały czas zdradza, a on musi biedny na to patrzeć to nie zdziwię się jeśli już swojej optymalnej formy u nas nie osiągnie.
https://www.instagram.com/p/CzMGHgDohjw/?igshid=MTJia3JrNGRqbWw0MQ==
Jak on ma się czuć dobrze kiedy Anka go wygania na rower żeby mieć wolną chatę?
3
@Stinger_, bo chce nam subtelnie przekazać, że pomodlił się za La Ramble
6
@Wojcio, tak, żeby już zaraz nie odszedł XD
3
@Fdurst, Ciebie to chyba odrobine poniosło XD
13
Dzień dobry, wstałem i jak mi się przypomniało jak ich wczoraj roznieśliśmy 1:0 to od razu się uśmiechnąłem
9
@Sinirsey, ani godności
0
Ogólnie to kiedy Barcelona grała pięknie, ale przegrywała to zawsze były głosy, że może czasem warto się cofnąć i zagrać z kontry żeby wykorzystać takie akcje i zgarnąć po prostu trzy punkty. Teraz się to udało, ale okej gra nie była idealna. Jednak lepiej zgarnąć te punkty w końcówce niż skończyć z remisem czy porażką.
Barcelona potrzebuje Pedriego i de Jonga, bez nich nie ma środka pola, zupełnie
1
@mrboom, dobrych snów, pa
1
Okej, koniec z alkoholem na dzisiaj, bo już zaczyna mi się przewidywać jakaś wygrana Barcelony w ostatnich sekundach meczu
0
Czyżby gol w końcówce? XD
2
Zaczynaja grać w 90 minucie XD
2
@Culer9002, ja już jestem wykrwawiony
1
Jeśli chodzi o sędziów to nawet jeśli kogoś z Barcelony ściagają na ziemię w polu karnym to i tak nie ma przewinień, wiec nie jestem zaskoczony.
Jednak w tym przypadku nie ma co liczyć na łatwego karnego i wypadałoby ruszyć dupę żeby stworzyć sobie lepsze okazje
0
@Veysel, a może odszedł, bo liczył, ze w Realu dostanie szanse? Ostatecznie dostał, ale w Sociedad haha
1
Podoba mi się to, że przeciwnicy Barcelony również chcą grać w piłkę, bo zazwyczaj murują. Szkoda tylko, że tym razem Barcelona nie potrafi grać w te piłkę.
3
Boże Laboga komentuje mecz, cóż za nieszczęście
2
@FcPortoFan1999, co Ty gadasz za głupoty XD jak możesz w ogóle usprawiedliwiać to bydło?
0
Bruno z Newcastle już powinien wylecieć z tego meczu. Celowy atak na głowę i oni tego na varze nie ogarneli?
2
@Herato, bo Mane jest skszydłowym, a chcieli żeby wszedł w buty Lewego
A i może jeszcze gra z kontuzjom, wtedy wypisz wymaluj Ronaldo
3
@AlexDark00, jeszcze tam gdzieś powinni dodać Twój ból kiedy Lewy strzela i asystuje
0
Antony to widzę dalej taki sam placek jak wcześniej. Jego próba gry kombinacyjnej jedyne co daje to kontrę dla Fulham
1
@David_Beckham, no ale tam był spalony, w czym problem?
3
@esem91, może nie robi wielkich liczb, ale przynajmniej jest jeszcze zdrowy
7
@Jakchcesz, to oznacza, że teraz będzie spam, bo Hubi odpadł
1
@VegetaPolska, wiem, właśnie widzę
2
@VegetaPolska, gdybys się zastanawiał dlaczego wciąż nie możesz znaleźć normalnej i dobrej kobiety dla siebie to odpowiedz znajdziesz w swoich komentarzach
1
@Toretto, ja miałem ułatwione zadanie, bo dosłownie wszystko wyłożone na tacy XD wystarczyło wejść na stronę, zamówić i odebrać hahaha
A no i potem wsunąć na palec ;p
0
@tristan87, to cena za miesiąc? Za jakie pakiety?
0
Za jakie pieniądze udało wam się najtaniej kupić telewizje Canal+ i Eleven? Proszę pominąć tutaj darmowe serwisy :p