0

@Rust_Cohle, chyba nie muszę Ci tłumaczyć co by z nami było gdybyśmy się w taki sposób wypowiedzieli? :)

1

@Uukasz_93, Lewy jak ma kontuzje i po niej wraca to znowu będzie potrzebował kilku meczów żeby jako tako grać w piłkę, a jeśli dodamy do tego Ankę, która go cały czas zdradza, a on musi biedny na to patrzeć to nie zdziwię się jeśli już swojej optymalnej formy u nas nie osiągnie.

https://www.instagram.com/p/CzMGHgDohjw/?igshid=MTJia3JrNGRqbWw0MQ==

Jak on ma się czuć dobrze kiedy Anka go wygania na rower żeby mieć wolną chatę?

3

@Stinger_, bo chce nam subtelnie przekazać, że pomodlił się za La Ramble

6

@Wojcio, tak, żeby już zaraz nie odszedł XD

3

@Fdurst, Ciebie to chyba odrobine poniosło XD

13

Dzień dobry, wstałem i jak mi się przypomniało jak ich wczoraj roznieśliśmy 1:0 to od razu się uśmiechnąłem

9

@Sinirsey, ani godności

0

Ogólnie to kiedy Barcelona grała pięknie, ale przegrywała to zawsze były głosy, że może czasem warto się cofnąć i zagrać z kontry żeby wykorzystać takie akcje i zgarnąć po prostu trzy punkty. Teraz się to udało, ale okej gra nie była idealna. Jednak lepiej zgarnąć te punkty w końcówce niż skończyć z remisem czy porażką.

Barcelona potrzebuje Pedriego i de Jonga, bez nich nie ma środka pola, zupełnie

1

@mrboom, dobrych snów, pa

1

Okej, koniec z alkoholem na dzisiaj, bo już zaczyna mi się przewidywać jakaś wygrana Barcelony w ostatnich sekundach meczu

0

Czyżby gol w końcówce? XD

2

Zaczynaja grać w 90 minucie XD

2

@Culer9002, ja już jestem wykrwawiony

1

Jeśli chodzi o sędziów to nawet jeśli kogoś z Barcelony ściagają na ziemię w polu karnym to i tak nie ma przewinień, wiec nie jestem zaskoczony.

Jednak w tym przypadku nie ma co liczyć na łatwego karnego i wypadałoby ruszyć dupę żeby stworzyć sobie lepsze okazje

0

@Veysel, a może odszedł, bo liczył, ze w Realu dostanie szanse? Ostatecznie dostał, ale w Sociedad haha

1

Podoba mi się to, że przeciwnicy Barcelony również chcą grać w piłkę, bo zazwyczaj murują. Szkoda tylko, że tym razem Barcelona nie potrafi grać w te piłkę.

3

Boże Laboga komentuje mecz, cóż za nieszczęście

2

@FcPortoFan1999, co Ty gadasz za głupoty XD jak możesz w ogóle usprawiedliwiać to bydło?

0

Bruno z Newcastle już powinien wylecieć z tego meczu. Celowy atak na głowę i oni tego na varze nie ogarneli?

2

@Herato, bo Mane jest skszydłowym, a chcieli żeby wszedł w buty Lewego

A i może jeszcze gra z kontuzjom, wtedy wypisz wymaluj Ronaldo

3

@AlexDark00, jeszcze tam gdzieś powinni dodać Twój ból kiedy Lewy strzela i asystuje

0

Antony to widzę dalej taki sam placek jak wcześniej. Jego próba gry kombinacyjnej jedyne co daje to kontrę dla Fulham

1

@David_Beckham, no ale tam był spalony, w czym problem?

3

@esem91, może nie robi wielkich liczb, ale przynajmniej jest jeszcze zdrowy

7

@Jakchcesz, to oznacza, że teraz będzie spam, bo Hubi odpadł

1

@VegetaPolska, wiem, właśnie widzę

2

@VegetaPolska, gdybys się zastanawiał dlaczego wciąż nie możesz znaleźć normalnej i dobrej kobiety dla siebie to odpowiedz znajdziesz w swoich komentarzach

1

@Toretto, ja miałem ułatwione zadanie, bo dosłownie wszystko wyłożone na tacy XD wystarczyło wejść na stronę, zamówić i odebrać hahaha

A no i potem wsunąć na palec ;p

0

@tristan87, to cena za miesiąc? Za jakie pakiety?

0

Za jakie pieniądze udało wam się najtaniej kupić telewizje Canal+ i Eleven? Proszę pominąć tutaj darmowe serwisy :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?