FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Toretto, nie, nigdzie nie chodziłem. Moja sobie wybrała i nawet nie patrzyłem za czymś innym. Patrzyłem na to jak jedyny taki zakup w życiu, wiec nie szukałem też najtańszej opcji, ale z tego co widzę to teraz ten pierścionek jest zdecydowanie droższy niż był, wiec jeśli wszystkie tak poszły do góry to nie zazdroszczę
Wiadomo, to nie cena za pierścionek czy sam pierścionek ma być najważniejszy. Jednak dobrze byłoby żebyś wiedział jakie mniej więcej jej się podobają, no i rozmiar…
0
@EkspertzOrlikq, Twój nick idealnie odpowiada poziomowi wypowiedzi
1
@Toretto, ja kupowałem u „Savicki”. W sumie to wielkiego wpływu na wybór nie miałem, bo widziałem co moja przegląda i właściwie to ona sama mi zasugerowała, że jak mam kupować to tam i akurat ten co przegląda. Na sam pierścionek nie narzeka, nic się z nim nie dzieje.
Całe szczęście, że sama pokazała jaki jej się podoba, dużo łatwiej tak ;p
0
@AmigoBlancos, fantastycznie
1
@Kessie, cześć, dziękuje za garść informacji z rana
0
@Emhyr, zostawcie go. Dodi jest fajny, tylko trochę zagubiony
0
@Kitek1640, bardzo dobry, nic tylko podnosić
2
@Rust_Cohle, paletką hehe
2
@Rust_Cohle, oddaj do okna życia. Jeszcze się zmieści jak dopchniesz kolanem
2
@DonCarletto, to @Luciano99 zadowolony
3
@LS, będę obserwować czy jakaś Pani da herba
1
@Popitek12, Cristiano Ronaldo to już przeszłość, tylko Leo Messi się liczy
3
@Cotutajsiedzieje, tak, to upadek. Nie mogę tego nazwać tak jak o tym myśle, bo dostanę bana. Pozwólmy niektórym na jeszcze więcej to będzie ciekawie
0
@bartas97, wow niezła akcja
0
Dodi coś słabo kibicujesz niestety
0
@mientusek1407, @quiz to on
1
@Czajka90, krótko trzeba z takimi trenerami
0
@Qlimax86, to w takim razie możesz do mnie również napisać, nie mam zbyt wiele doświadczenia w pracy za granicą, ale może akurat na Twoje pytania uda mi się odpowiedzieć
0
@Qlimax86, lepiej będzie kiedy po prostu zadasz pytanie
0
@MesQueUnClub96, oczywiście, masz racje
0
@DaPidejpi, ja nic złego na niego nie mogę napisać, bo potem kończę z banami. Od dzisiaj go tylko chwale
2
@MesQueUnClub96, niezły jesteś wariat
0
@MesQueUnClub96, do kogo Ty mówisz „Kochanie”?
1
United kolejny raz rozpieszcza swoich fanów
0
@MesQueUnClub96, spełnisz obietnice?
0
@MesQueUnClub96, obiecanki cacanki
0
@tbas, przerażająca patologia
0
@Transu96, @pt9? Kto tu jeszcze gra w FIFA i mógłby się wypowiedzieć?
0
Mam pytanie do graczy FIFA. Ile godzin tygodniowo spędzacie na grze w Ultimate Team? Ile meczów musicie rozegrać żeby móc rozbudowywać swój skład?
0
@TR3YWAY, ogólnie to jeśli nie będzie jednego albo drugiego to Laporta powinien rozważyć zmianę trenera