0

@Emhyr, wiem, ja zarzucam te słowa głównie w stronę Xaviego

4

@Emhyr, trener myśli i rotuje. Kiedy jak nie z takimi zespołami?

3

@Luciano99, bo ludzie myśleli, że on każdy sezon będzie miał topowy ;p

0

@Messiah10, wchodzę na fb już widzę ten post u jednej dziewczyny, przerażajace XD

0

@DonCarletto, sorry, ale nie będę nawet reagować na głupotę, którą napisałeś. Jak chcesz wchodzić w głupie dyskusje to jeden typ wiecznie hejtujacy Lewego jest chetny

0

@DonCarletto, mnie. Odwal się od niego madrytcioku

2

@TR3YWAY, XD akurat jeśli chodzi o te dwie bramki to nie stawia go wyżej niż Dembele, bo Ukrainiec gra beznadziejnie, jeszcze gorzej niż Francuz

3

@TR3YWAY, niejednego czyli dwa?

8

@Messiah10, hahahahaha, pamietam jak kiedyś na tablicy ludzie jakieś gówniane teksty właśnie wrzucali z nadzieją, że to pomoże w czymś

0

@MesQueUnClub_87, prywatnie pijesz alkohol czy zupełnie nic? Takie luźne pytanie

0

@Krzysztof1987, jeśli ktoś regularnie przekracza te granice to powinien zdać sobie sprawę, ze jest alkoholikiem

3

@PatrykBarca, a potem kolejne 2h streamerów na twitchu

16

@Luciano99, @clyde wow, robisz wrażenie

19

@DonMatteo901, kibice są w ogóle pogrzani, każdy mecz mają wygrywać?

0

@LM10GOAT, ale Cię uczy obowiązków i tego, że życie to nie tylko czas wolny.

3

@LM10GOAT, nie, nie chodzi o to, że my mieliśmy źle i reszta nie może mieć lepiej. Część rzeczy w szkole, na studiach uczy Cię przystosowania się do obowiązków, które w dorosłym życiu będą. Już teraz aktualne społeczeństwo w większości (oczywiście nie wszyscy), ma lewe ręce i nie potrafi nic samemu zrobić poza obsługą komputera czy telefonu. W złą stronę idziemy w kwestii wychowania

5

@QuaReL, no i? Średnio mnie interesuje co jest w USA

3

@Sulimo, brakuje nauczycieli i co dzieci zaczynaja lekcje od 8 i kończą o 20 czy o co chodzi?

105

@Sulimo, dlaczego my wcześniej jako dzieci sobie z tym wszystkim radziliśmy, a teraz jest to jakiś wielki problem? Zakazać szkoły, pracy, niech ludzie leżą i pachną

0

Komentarz usunięty

4

@ObiwanKenobi, ostatnio właśnie w DE miałem w pensjonacie około 40 Turków lub innych tego typu, największa patologia jaką widziałem na oczy. Nie mam pojęcia dlaczego nikt z tym nie zrobi porządku. Ludzie, którzy rządzą podejmują decyzje o tym żeby ich przyjmować, a potem cierpią niewinni obywatele. Obrzydliwe

1

@DonMatteo901, tak, to akurat jest żart i kompromitacja. Zwłaszcza, że u nas to wciąż nie funkcjonuje jak powinno w wielu miejscach hahaha

4

Ja pierdziele, sytuacje związane z Vinim to zazwyczaj żart. Okropny piłkarz i człowiek

0

@MesQueUnClub96, ja tez w to wierze, wszystkim w rodzinie kazałem trzymać kciuki

10

@Luciano99, „trochę tam mama sobie dorabiała przez te 18 lat na dwa etaty + prace dodatkowe w weekendy, ale podstawą była kasa ze szparagów” - XD

0

@PatrykBarca, ja mam czystego penisa i zawsze myje ręce

1

@mrboom, spróbuj wycisnąć

1

@Mixtape, no oby tam nie przyszedł, bo tez się chyba załamie psychicznie wow

0

@TR3YWAY, z Gironą to może być jeszcze różnie. Czasem już były zespoły, które pierwsza cześć sezonu miały super, a potem bym zjazd

3

@MesQueUnClub96, ja się cieszę, że się udzielasz. Twoje komentarze są tu potrzebne, pisz ich jeszcze więcej, proszę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?