2

@Klejnot_Nilu, gdybyś po ślubie dopiero uprawiał seks z kobietą, którą kochasz to po tym gdyby się okazała „kłodą” nie probowałbyś z nią porozmawiać żeby polepszyć sytuacje tylko poleciałbyś do innej?

14

Szkoda, że to już będzie ostatnia złota piłka Leo Messiego jaką będzie dane nam oglądać. Zdecydowanie najlepszy jakiego kiedykolwiek mogłem oglądać. Jakiekolwiek porównania innych do Leo nie mają sensu, mistrz

3

@Lionel_Messi10, nie żartuj XD

0

Komentarz usunięty

0

@Transu96, wow niezły traf, Ty to potrafisz

0

@LM10GOAT, wszystko wskazuje na to, że około 27.

0

Niejeden beniaminek potrafi się lepiej zaprezentować z City niż United. Ciekawe czy zdążą zagrać coś ciekawego do końca meczu

0

@DonCarletto, jesteś pewny?

0

@Dominx, gdzieś już te komentarze widziałem

0

@escarabajo, chłopie no co Ty mi opowiadasz, ja rozumiem, że były mecze, które zaczynały się o jednej porze, ale jak już się zaczęły o tej jednej porze to zdążyły się skończyć zanim zaczęły się kolejne.

0

@FcPortoFan1999, no dobra, ale Ty mnie nie rozumiesz. Ja pytam jaki wpływ ma zmiana czasu na to, że mecze się na siebie nakładają. Zazwyczaj było tak, że jak jedne się zaczynały to zdążyły się skończyć i zaczynały się kolejne. To mam na myśli

0

@FcPortoFan1999, wytłumaczysz mi dlaczego mecze się na siebie nakładają z powodu zmiany czasu z letniego na zimowy?

1

Dziwne godziny rozgrywania meczów w PL dziś, nakładają się na siebie spotkania. Co oni za plan wymyślili?

0

@HaZZi, szalona statystyka

0

@Compadre, hahahahahah

0

@daniel32778, Carvajal w końcu skończył z kartką

1

@DonCarletto, niektórzy nigdy nie przejrzą na oczy, ale tak jest od zawsze w sumie. Zeszły sezon Barcelona miała fenomenalna pod względem straconych bramek i wykorzystanych okazji w końcówkach chociażby. Przepychali mecze kolanem, w tym meczu to Real przepchał to spotkanie za sprawą jednego zawodnika. Życie ;p

3

@DonCarletto, XD wyszło

0

@Comentateiro ma racje, Xavi musi odejść

0

Heheheh, Xavi do grudnia

0

Carlo wyglada jakby 5min temu wstał z łóżka

1

@pluszek, przecież dostał potem w głowę od przewracanego Viniego XD

0

@Bernard777, to żart?

3

Xaviemu to Ty możesz Vini buty lizać, a nie wchodzić w dyskusje hehe

1

Przypominam, ze Fermin za podobny faul dostał żółta XD

3

Żeby dać Viniemu kartkę za odkopnięcie piłki po gwizdku czy za faule dla graczy Realu to nie ma komu, ale żeby wyciągnąć kartkę dla Fermina to jak najbardziej. Sędziowie to patologia

0

Ku**a… Bardzo szkoda.

3

Vini jeszcze 10s zwija się za linią, ale jak Real ma piłkę to cudowne ozdrowienie XD co za żałosny piłkarz

9

Vinicius nie powinien zobaczyć już żółtej kartki? A nie, zapomniałem

0

@ExliFer, gdzie jesteś, że Ci nie działa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?