2

@Janas11224, to dzięki rządom PiS mogłeś pozwolić sobie na RS3, kochajmy PiS ponad wszystko.

Za rządów Tuska nie miałeś takiego auta

16

@DaPidejpi, zawsze jak wyrażasz opinie na jakiś temat to musisz przy okazji kogoś obrażać?

Zachowujesz sie jak Tusk czy Morawiecki

0

@macio_944, chyba Ty hehe

1

@macio_944, tylko PiS Macio

0

@BorzyKrzys, jakie są zasady, bo ja kota w worku nie biorę

7

@barcowy1899, na co czekacie jak on nie żyje?

0

@Danny Gaucho, o, wyszedł już z więzienia?

1

@koziar, utwierdziła żeby nie głosować na PiS ani PO. Wybiorę miedzy Konfederacją, a Trzecią Drogą

0

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub_87, jesteś ode mnie starszy, mam do Ciebie szacunek, ufam Ci.

Gratuluje osiągnięcia. Wszystkiego dobrego.

3

@Derean, właśnie ja się do tego nie nadaje, bo nerwowo bym chyba nie wytrzymał.

@Malkey95, wszystkiego dobrego życzę :)

@kubaa3, @Kidd, mam nadzieję, że już niedługo dopniecie swego Panowie.

@P33ck, ktoś musi

@MesQueUnClub_87, możesz to jakoś udowodnić?

0

@PietrasCoelho, opowiedz mi o tym

9

Ciekawe czy w Polsce żyje ktoś kto robił już kupę w każdym województwie w Polsce

8

PiS i PO to najgorsze co spotkało Polaków

0

@Nazio_87, oddasz głos na Holownie?

2

Bosak albo Hołownia, nie oddam głosu na nikogo innego

3

O, każdy w budżetówce dostanie podwyżkę. Mówimy również o tych do których jak się idzie to ciężko cokolwiek załatwić, bo piją kawkę i prowadzą dyskusje?

3

Tusk z Morawieckim do FAME MMA!!!

0

@kuz, bo ta debata po to została stworzona, oni mają tam na celu dowalić opozycji

5

PiS i PO to jest jedno i to samo gówno.

0

@insp1re, wiesz nie ma co dramatyzować, bo sezon trwa trochę dłużej niż około 10 kolejek. Wszystko się może jeszcze zdarzyć i Real w końcu może stracić dużo punktów, podobnie jak Barcelona

2

@Matt_i1992, przerażajace, nie? Sporo ponad 300km/h na autostradzie gdzie ograniczenie jest do 140km/h. Ciemno, ruch nie był wcale zerowy. Kretyn wyjechał na drogę żeby sobie potestować swoje BMW i zabił trójkę niewinnych osób. Ja na początku myślałem, że ta Kia to był jakiś hatchback, a nie typowe kombi. Zostało tak zniszczone, że po zdjęciach w ogóle nie wyglądało jak ProCeed. Za zabranie życia dla trójki osób powinien bardzo długo siedzieć w wiezieniu.

0

Używał ktoś wkładek ortopedycznych dobieranych komputerowo i może się na ich temat wypowiedzieć?

1

@mrboom, niestety, ale już dawno ze sobą nie rozmawialiśmy.

1

@mientusek1407, ja brałem ślub na kolonii, ale nie wiem czy to się liczy

2

@Ermitano, nie wiem, choć się domyślam

2

@MadafakinGuy, cały czas browar funkcjonuje, ale czy trzyma poziom za czasów kiedy Ty miałeś okazje próbować to nie wiem :/

0

@fart, 15 października jadę zagłosować na PiS, bo kocham PiS ponad wszystko i jeszcze tego samego dnia wyjeżdżam za granice

0

@Krzysztof1987, kultura polega na tym żeby w Polsce mając ograniczenie do 140km/h nie zapie**alać więcej niż ustawa przewiduje, bo nie jesteś na drodze sam

3

Lwówek Śląski, małe miasto w województwie dolnośląskim, jeden jedyny Orlen, a dostępna tylko 98. Dwóch typów paliw oleju napędowego oraz 95 nie ma. Znowu mamy niestety awarię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?