2

@Kapitan hawk, w siatkówce plażowej chodzi o to, że one grają na plaży? Czy o inne aspekty chodzi?

1

@FcPortoFan1999, ale z tym kolegą to nie przesadzaj

2

@FcPortoFan1999, kiedy Ty masz czas gadać z bratem jak ciągle siedzisz na La Rambli?

1

@MichuZ44, człowieka, który nie miałby pieniędzy na tak długą rehabilitację oraz operację nikt by tak nie poskładał. Pieniądze robią różnicę, nie tylko głowa

Mimo wszystko ogromny szacunek i gratulacje dla tego Pana

0

@kulek22, mam wykupiony canal+ z wszystkimi dostępnymi Polsatem, a meczu nie można obejrzeć, bo dają go na jeszcze inny kanał. Dostęp do wydarzeń sportowych w Polsce to jakiś jeden wielki żart. Nie wiem ile trzeba zapłacić żeby obejrzeć wszystko co najważniejsze

0

@michal26, transmisja tylko na Polsat Sport 2?

0

@kubix05, mamie na dzień mamy kwiaty, a ojcu wiertarkę. Nie zapomnijcie

1

@Kgorecki2500, co to za orzeł

0

@Zoker, Bernardo Silva 180min. Wygrałem

1

@q1, to są stare auta już, da się jeździć takim i wciąż użytkować, ale trzeba się liczyć, że po zakupie trochę pieniędzy na ekspolatację trzeba będzie wydać. Plusy takie, że te samochody mają zdrową blachę, a jak reszte doprowadzi się do odpowiedniego stanu to będą służyć

4

@TR3YWAY, a ja nigdy nie miałem złego spotkania z policją, nawet zdarzało się, że zamiast ewidentnego mandatu kończyło się na upomnieniu, więc to chyba w Twoim życiu coś poszło nie tak

2

@mrboom, wychowanie? Jakie wychowanie?

Jeśli chodzi o okulary na rower dla 60 latka to możesz zapytać @Comentateiro, ale nie wiem czy on będzie pamiętał w jakich okularach jeździł 120 lat temu

4

@koksik2700, no to fajnie, że Leo tak miło się wobec niego zachowywał na boisku czy na treningach, a jak Griezmanna nie było to narzekał na niego i wypuszczał info do prasy

To jest właśnie cały Messi

5

@Rust_Cohle, La Rambla jak zawsze pomocna, nawet w niedzielę rano

0

@Barcasub, widocznie masz coś na sumieniu, ja chyba nawet wiem co

0

@jacobFCB, Borek, jest, po prostu dla, młodzieży

6

@KrychaFCB, jeśli nie chce grać w Barcelonie to nikt z tym nic nie zrobi. Życie.

Byleby za dobra kasę jeśli już do tego dojdzie

3

@NowyUzytkownik, finał i z Argentyna wygrywają 5:0

1

W końcu, dzięki Dodi za występ

0

@MesQueUnClub96, ale tak szczerze to co Ty chcesz zgłaszać Dodi? Podasz chociaż jeden przykład?

0

@MesQueUnClub96, zgłoszony

Groźby są karalne

0

Oby to była ostatnia połowa w której dane było nam oglądać Lukebakio

0

@MesQueUnClub96, bzzzzzzzzz

1

@pioz123, też mi się wydaje, że w dziewiątkę graliby lepiej niż z tymi dwoma pseudo piłkarzami

2

@KamQiX, wtedy miałby kolory pszczoły

2

@escarabajo, w sumie racja, dla mnie mógłby go zdjąć nawet zaraz

1

@mrboom, Rudy od zawsze przerastał te repke o dwa poziomy co najmniej. Szkoda, że przyszło mu grać z takimi pokrakami

2

@Rust_Cohle, szybciutko zejdzie w drugiej połowie jeśli wciąż będzie tak kaleczył

1

@MesQueUnClub96, nie mam potrzeby Cię prowokować. Lukaku oraz Lukebakio na ten moment psują wszystko co mają, żadnego pożytku z nich. Dobra, Lukaku miał trochę szczęścia, że udało mu się celnie podać przy bramce, ale nic poza tym

0

@MesQueUnClub96, widzi, że w ataku nie ma z bardzo komu podawać to próbuje sam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?