FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999, strzelali gole, a Ciebie to i tak nie interesuje w piłce.
0
@Tasde, Perez to szaman
9
Oglądam te Rumunię i Polacy mogą mieć z nimi lekkie problemy w finale.
0
@RoberDzik, @MesQueUnClub_87, @Jakchcesz, czym się Panowie zajmujecie i jak to się stało, że macie tak dobrze?
16
@Vampir707, każdy kto się kłóci o politykę i polityków powinien udać się do psychiatry
19
@Kgorecki2500, Dodi ma swoje przemyślenia, których nie wszyscy są w stanie pojąć. Teraz chyba umniejsza reprezentacjom, że będą grać na stadionie w Monachium.
Zgłoś to Dodi, może przeniosą ten mecz do jakiejś pobliskiej wsi na łąkę
0
@Popitek12, Savic?
3
Anglicy mogą mieć najlepszą ligę na świecie, ale jako reprezentacja są średni. Oby szybko odpadli
2
Niesamowicie nudny mecz
3
@kigani, może Cię zaskoczę, ale nie każdy pisze takie rzeczy na serio jeśli widzi reakcje takich użytkowników jak @Lionel_Messi10 czy @Sysia11
1
@Arden, a potem się dziwić, że on robi z siebie na La Rambli kogoś takiego jak sami go ludzie wywołują do tablicy XD
0
@VegetaPolska, no to średnio jeśli masz doła przez wynik Kubicy czy reprezentacji Polski
0
@VegetaPolska, i co mam Ci wytrzeć łzy, bo rusza Cię porażka Kubicy czy reprezentacji Polski?
0
@VegetaPolska, jakbym czytał komentarze @MesQueUnClub96
0
@bodzio10, a no tak, COVID?
27
Swoją drogą to fajnie, że Eriksen po tym co było cztery lata temu wciąż gra w piłkę i jest zdrowy
1
@Gaz, daj spokój z tym Puiguem jako jakimkolwiek przykładem XD gość tak się nadawał do gry w piłkę, że po Barcelonie będąc młodym zawodnikiem wybrał MLS
2
Teraz jeszcze ludzie z czterech krajów dziś będą się stresować, a my już możemy mieć wywalone jaja, bo i tak już przegraliśmy
1
Depay następnym razem niech coś jeszcze lepszego na głowę sobie założy, bo to jedyne co go wyróżniało na boisku
1
A La Rambla już wróżyła pogrom xd
2
Druga żółta za dyskusje i będzie lzej
0
Mało brakowało, brawo Salamon
2
@Traba727, no i się udało, bo ludzie żyjący życiem innych ludzi rozdmuchali to chyba w całym Internecie :D
2
@draxidox, ja im współczuję każdego dnia jeśli z La Rambli przenosisz choć trochę na realne życie
11
@MesQueUnClub96, Chorwacja musi być mistrzem Europy żeby Modric uważał, że Mistrzostwa Świata są trudniejsze?
1
Komentarz usunięty
3
@Adran360, hahaha no mega zabawne, że w internecie przewija się temat tego, że być może reprezentant kadry zdradzał swoją dziewczynę z inną, która zdradzała z nim swojego chłopaka. Niesamowicie zabawne, ubaw po pachy
Wystarczy, że wydarzy się coś głupiego i internet huczy drugi dzień, promując ludzi, którzy nie mają soba zbyt wiele do zaoferowania.
Potem mamy popularne fejmy i inne tego typu czy ludzi, którzy zarabiają hajs, bo są głupi i inni ich śledzą tylko dlatego
6
@Adran360, jeśli ta historia to ściema i zrobili to tylko po to żeby nagłośnić kolejną pustą lalę to idealnie im to wyszło
2
@Faro, aż mnie zabolało jak przeczytałem Twój komentarz. Nie wiem czy to na serio czy chcesz po prostu podenerwować innych, ale jeśli naprawdę tak myślisz to dużo w tym głupot
0
@Gibbon_FCB, @Messibestplayerintheworld, @mekston, to nie było stwierdzenie tylko pytanie. Racja, LM nie wygrał. Mimo wszystko raczej może się czuć spełniony jako piłkarz, a na LM ma jeszcze trochę czasu