0

@FcPortoFan1999, strzelali gole, a Ciebie to i tak nie interesuje w piłce.

0

@Tasde, Perez to szaman

9

Oglądam te Rumunię i Polacy mogą mieć z nimi lekkie problemy w finale.

0

@RoberDzik, @MesQueUnClub_87, @Jakchcesz, czym się Panowie zajmujecie i jak to się stało, że macie tak dobrze?

16

@Vampir707, każdy kto się kłóci o politykę i polityków powinien udać się do psychiatry

19

@Kgorecki2500, Dodi ma swoje przemyślenia, których nie wszyscy są w stanie pojąć. Teraz chyba umniejsza reprezentacjom, że będą grać na stadionie w Monachium.

Zgłoś to Dodi, może przeniosą ten mecz do jakiejś pobliskiej wsi na łąkę

0

@Popitek12, Savic?

3

Anglicy mogą mieć najlepszą ligę na świecie, ale jako reprezentacja są średni. Oby szybko odpadli

2

Niesamowicie nudny mecz

3

@kigani, może Cię zaskoczę, ale nie każdy pisze takie rzeczy na serio jeśli widzi reakcje takich użytkowników jak @Lionel_Messi10 czy @Sysia11

1

@Arden, a potem się dziwić, że on robi z siebie na La Rambli kogoś takiego jak sami go ludzie wywołują do tablicy XD

0

@VegetaPolska, no to średnio jeśli masz doła przez wynik Kubicy czy reprezentacji Polski

0

@VegetaPolska, i co mam Ci wytrzeć łzy, bo rusza Cię porażka Kubicy czy reprezentacji Polski?

0

@VegetaPolska, jakbym czytał komentarze @MesQueUnClub96

0

@bodzio10, a no tak, COVID?

27

Swoją drogą to fajnie, że Eriksen po tym co było cztery lata temu wciąż gra w piłkę i jest zdrowy

1

@Gaz, daj spokój z tym Puiguem jako jakimkolwiek przykładem XD gość tak się nadawał do gry w piłkę, że po Barcelonie będąc młodym zawodnikiem wybrał MLS

2

Teraz jeszcze ludzie z czterech krajów dziś będą się stresować, a my już możemy mieć wywalone jaja, bo i tak już przegraliśmy

1

Depay następnym razem niech coś jeszcze lepszego na głowę sobie założy, bo to jedyne co go wyróżniało na boisku

1

A La Rambla już wróżyła pogrom xd

2

Druga żółta za dyskusje i będzie lzej

0

Mało brakowało, brawo Salamon

2

@Traba727, no i się udało, bo ludzie żyjący życiem innych ludzi rozdmuchali to chyba w całym Internecie :D

2

@draxidox, ja im współczuję każdego dnia jeśli z La Rambli przenosisz choć trochę na realne życie

11

@MesQueUnClub96, Chorwacja musi być mistrzem Europy żeby Modric uważał, że Mistrzostwa Świata są trudniejsze?

1

Komentarz usunięty

3

@Adran360, hahaha no mega zabawne, że w internecie przewija się temat tego, że być może reprezentant kadry zdradzał swoją dziewczynę z inną, która zdradzała z nim swojego chłopaka. Niesamowicie zabawne, ubaw po pachy

Wystarczy, że wydarzy się coś głupiego i internet huczy drugi dzień, promując ludzi, którzy nie mają soba zbyt wiele do zaoferowania.

Potem mamy popularne fejmy i inne tego typu czy ludzi, którzy zarabiają hajs, bo są głupi i inni ich śledzą tylko dlatego

6

@Adran360, jeśli ta historia to ściema i zrobili to tylko po to żeby nagłośnić kolejną pustą lalę to idealnie im to wyszło

2

@Faro, aż mnie zabolało jak przeczytałem Twój komentarz. Nie wiem czy to na serio czy chcesz po prostu podenerwować innych, ale jeśli naprawdę tak myślisz to dużo w tym głupot

0

@Gibbon_FCB, @Messibestplayerintheworld, @mekston, to nie było stwierdzenie tylko pytanie. Racja, LM nie wygrał. Mimo wszystko raczej może się czuć spełniony jako piłkarz, a na LM ma jeszcze trochę czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?