0

@BorzyKrzys, nawet jeśli był z przodu to była kolejna sytuacja gdzie podczas momentu gdzie Lando chciał wyprzedzić Max mu po prostu zajeżdżał drogę xD Szkoda, że to Norris nie skończył wyścigu, a nie Verstappen

0

@Sulimo, oglądałeś te sytuację? Norris był po zewnętrznej i miał wolne miejsce, jak Max zauważył, że ten tam wjeżdża to mu zajechał drogę xd nawet sędziowie to zauważyli, a Ty tu piszesz coś o jakimś żarcie

@MesQueUnClub96, Ty się nie odzywaj, bo robisz z siebie eksperta w każdej dziedzinie sportu, a prostej sytuacji nie umiesz ocenić

1

Max dał ciała moim zdaniem, wjechał w niego jak widział, że ten się zabiera za wyprzedzanie. Nie pierwszy raz kiedy Verstappen się tak zachował w tym wyścigu. Nie umie przegrywać pipa

14

Jak mogli dodać pożegnania dla zawodników i zaraz je usunąć? XD niepoważni ludzie tam pracują bahahaha

1

@Bykunn, przeraził mnie ten jego wczorajszy wynik w kwalifikacjach

No i wiem, on umie jeździć, to nie tylko bolid :p

0

@budel17, przerażający jest ten jego wynik z wczoraj, oby tempo wyścigowe nie było aż tak duże, dla dobra wyścigu oczywiście

0

Wiater się zrywa, będzie burza dziś

0

Bardzo bym chciał dziś obejrzeć emocjonujący wyścig F1, w którym zaraz po starcie nie poznamy zwycięzcy

1

@Bobo25, spójrz na swój wpis, bo to nie ja tu czegoś nie rozumiem, Bobo

5

@Bobo25, nawet temat niedzieli handlowej kończy się polityką.

Oj to się już powinno leczyć

2

@MesQueUnClub96, nie wiem o kim mówisz Dodi, przeszkadza Ci to, że dałem herba dla @Rust_Cohle?

0

@Trojanek23, a czemu Ty chodzisz po domach obcym kobietom?

0

@MesQueUnClub96, jakim?

0

@Trojanek23, gdzie do Ciebie wyszła?

1

@marcin62, ja bardzo lubię kiedy jest ciepło, zdecydowanie bardziej lubię słońce niż ciągły deszcz czy śnieg, ale temperatury powyżej 30 stopni gdzie na powietrzu ciężko oddychać, a w hali, w której pracuje ciężko czasem stać to już przegięcie pały

@Ghostface, a nic nawet nie mów, okres w którym chłodne prysznice są jak złoto

1

@MichuZ44, ciężko się patrzy na Alonso, który nie jest w stanie nic wykręcić z tego auta zupełnie, szkoda

12

Uwielbiam jak jest ponad 30 stopni na zewnątrz, bo przynajmniej nie ma czym oddychać

6

Widać, że Rudiger z Realu. Okropny typ piłkarza

2

@ranger3120, jutro będzie pisał, że już tam leci

1

@Krzysiek723, XD Polacy najgorsi, nie powinni istnieć.

Jak czytam takie komentarze jak Twoje to mogę się zgodzić z Twoją tezą

0

@MesQueUnClub96, a sorry, już troszkę śpiący jestem i źle przeczytałem. Mój błąd

0

@MesQueUnClub96, zawsze na zachodzie jest dużo jaśniej, może dlatego masz takie odczucia

0

@VegetaPolska, język miłości jest uniwersalny, nie zapomnij o tym

0

@VegetaPolska, Ty to już widzę daleko chcesz szukać tej jedynej

1

@Ojciec5tkidzieci, Andrzej na nią patrzy jakby chciał z niej zerwać te koszuleczkę

0

@Walker, to podziękuj swojej żonie, super sprawa

1

@KanapkaFCB, na Chorwację nie dało się patrzeć tak samo jak na Włochów, daj spokój

0

@jakub1906, heh, zaczyna się

2

Dobrze, że Barcelona nie wzięła za Desta żadnych pieniędzy. Za darmo to uczciwa cena

2

@Astad, za takie wyniki? Oczywiscie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?