3

Kibice na meczu bawią się dobrze chyba tylko dlatego, że są pijani i średnio oceniają to jak wygląda ten mecz

Może i zapłacili za bilety na mecz i podróż, ale za to mogą obejrzeć gówniany mecz

6

@Alex1995, a komu ona ma się tłumaczyć? Tobie?

0

Świetny mecz, dziękujemy za kolejną gównianą połowę

4

Kolejny mecz w którym w sumie obie ekipy mogłyby pojechać do domu

0

@mekston, no dokładnie. Moim zdaniem cały czas była mowa o tym, że on nie dostaje żółtej kartki, a nie o tym, że za zagranie na Pedrim powinien dostać czerwoną. Nie wiem w jakich meczach widziałeś czerwone za takie zagrania @Lionel_Messi10

1

@AFA, trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby myśleć o czerwonej kartce przy takim przewinieniu.

Czerwona to powinien dostać za ilość fauli, którą popełnił, a nie za jedno przewinienie

1

@Rust_Cohle, zawsze działało

0

Przecież Szwajcar wybijał piłkę za boisko. Orsato kolejny genialny sędzia

0

@Azi, dlaczego?

0

Max chyba szukał Pereza w tym żwirze

0

@Sulimo, nie chodzi o to, że go nie lubię. Jeśli chciałbym żeby ktoś inny był lepszy niż on to znaczy, że jestem za rywalizacją, która sprawi, że będzie się musiał spinać jeszcze bardziej.

W sezonach kiedy rządził Hamilton byłem za tym żeby Verstappen wygrywał :) Nie jestem za żadnym konkretnym kierowcą.

To, że potrafię ocenić sytuację z zeszłego tygodnia gdzie dał dupy i go skrytykowałem nie oznacza, że go nie lubię.

0

@FcPortoFan1999, mógłby Pan Oskar, używać właściwie przeciwników

2

Oby to był początek problemów Red Bulla w kwalifikacjach oraz w całym GP

0

Sergio Perez kolejny cudowny występ

2

To oby los sprawił, że będziemy mogli niedługo pomachać również dla Brazylii :)

0

@takisobiektos, bardzo dobre euro to chyba ocena, która nie pasuje do kogoś kto aspiruje do bycia najlepszym na świecie.

@mekston, zgoda, gra lepiej, ale oczekuje się od niego bardzo dużo, a daje ułamek tego wszystkiego

@NeroTFP1, jak śmiesz tak o nim mówić?

@Stinger_, a kto dostanie złotą piłkę?

2

@tristan87, dziwne ma pismo ten Kroos, niemiecki mi się jakoś inaczej kojarzył

0

Czy występy Kyliana Mbappe można porównać do tego co prezentuje Cristiano Ronaldo na tych ME?

15

Francja jest w półfinale, a wciąż nie strzeliła bramki z gry? Niesamowita drużyna, oby Hiszpania ich odprawiła do domu

2

Niesamowitych emocji dostarcza to spotkanie

3

@aldewir, ale byłby płacz

0

@Herato, @FcPortoFan1999 co on pisze?

3

@Rust_Cohle, chyba tak, biorąc pod uwagę jego popularność i zachwyty nad umiejętnościami

2

@MesQueUnClub96, mam nadzieję, że zakończenie meczu wpłynęło na Ciebie pozytywnie

0

@Tasde, też to pisałem, że za szybko się nimi ludzie podniecają. Przyszli mocniejszy przeciwnicy i nastąpiła weryfikacja

2

Bardzo dobrze, że Niemcy odpadli. Już jak nie szło to pokazywali swój charakter podły. Dobrze, że mają blisko do domów


Ciao

0

Dlaczego on nie końcu tego meczu hahahahaha

8

Komentarz usunięty

1

Ferran Torres podsumowanie XD Ja pierdziele

0

Bardzo duże mam wątpliwości co do tej sytuacji, chował rękę, ale nie zdążył. Nie wiem czy to nie powinien być karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?