0

@FcPortoFan1999, koszykarzy?

Ciebie ta Finlandia chyba pokonała

3

@MesQueUnClub96, musisz się zregenerować, bo już jutro odpadają Niemcy

1

@NeroTFP1, dziw bierze, że są na świecie ludzie, którzy piszą „Finą”

5

Na Safari nie mogę ani zaakceptować ani odrzucić ciasteczek. Nie mogę przeglądać strony na telefonie. Czy ktoś jeszcze ma ten problem?

0

Dodi ustawił sobie jakiś czarny avatar, chyba żałoba weszła

1

@TaleOfUs, jak to się stało jeśli był krecz?

5

@Rust_Cohle, oby nie :)

1

Dzisiaj Hurkacz, jutro Niemcy @MesQueUnClub96

1

@Zoker, nie zgodzę się z tym, że Bellingham był lepszy niż Vini. Pierwsza część sezonu Anglik miał dobrą, a Vini był równy cały sezon, nie ujmuj mu

8

@Arden, już jutro chce zobaczyć smutne i zapłakane twarze niemieckich kibiców

7

@TheNekro94, jak się ogląda takiego Viniciusa, Mbappe czy Bellinghama to gdzie im do najlepszych, których jeszcze niedawno mogliśmy oglądać. Przepaść.

Oglądam ME i w momencie kiedy pierwszy raz widać w meczu Mbappe czy Jude to Messi w tym czasie ma kilka akcji za sobą xD Będziemy tęsknić za terrorysta kiedy już odejdzie od piłki

0

@tristan87, Boras dostał Mbappe i Ronaldo

1

@tadzik447, oczywiście, że po PO będzie PiS, jedni i drudzy są beznadziejni, a i tak między sobą będą się zmieniać

0

@Cioldan, kolegę ktoś musiał chyba mocno zranić jeśli słysząc o ślubie od razu myśli o rozwodzie

0

@Miszak, gdzie Ty masz tam coś o rodzinie, bo nie widzę

0

@mrboom, jaka Ilicic ma historię? Mógłby ktoś objaśnić?

0

@FcPortoFan1999, pamiętam xd

2

@FcPortoFan1999, no mi nie musisz dziękować, bo ja bym z Tobą nie chciał nawet meczu oglądać, bo włączyłbyś pewnie Ekstraklasę.

O ślubie nawet nie mówię.

0

@FcPortoFan1999, aż się nie obudzisz z ręką w nocniku

2

@FcPortoFan1999, to jakie jest małżeństwo zależy od osób, które ten ślub biorą. Nie oceniaj tego w taki sposób, bo całe życie będziesz sam oglądając Ekstraklasę.

Tak wiem, niesamowite to będzie życie

11

@FcPortoFan1999, biorąc ślub z kimś kogo kocham nie myślę o rozwodzie xd

0

@ProMILs, aha, tak bym na to nie spojrzał w takim razie

7

@tomek8756, jeśli się kogoś kocha i chce z nim budować przyszłość to jak najbardziej tak.

@ProMILs, jakie korzyści ma kobieta, a nie ma ich mężczyzna?

1

@Zoker, Cwiakala to żaden wyznacznik, Ty też

0

@agaFCB, tylko nie pisz, że odpadnie

2

@wpwelement, to nie była moja dyskusja, ja chciałem tylko odpisać i już była usunięta. Nie zobaczyłem nawet komentarza osoby, która do mnie napisała. Nie odnoszę się aktualnie do tego, że coś dla mnie usunąłeś i tego nie zobaczyłem, a tylko do tego, że ktoś coś do mnie napisał, a tego już nie było.

Swoim komentarzem nie próbuje również negatywnie ocenić pracy moderatorów, a jedynie zwracam uwagę na to, że czasem jak się coś chce komuś odpisać to już nie można, bo dyskusji nie ma. To, że fajnie byłoby wiedzieć z jakiego powodu cała dyskusja leci to byłoby miłe, ale tak jak wspomniałem wyżej - w swoim komentarzu nie chciałem zwrócić uwagi na pracę moderacji, a jedynie na to, że często chcąc wejść w dyskusje dostajemy takie info jak wyżej.

Niepotrzebnie się uruchomiłeś.

Pozdrawiam

8

La „dyskusja usunięta” Rambla, tak bym to opisał. Ubolewam nad tym, że coś jest usuwane bez żadnego wyjaśnienia z jakiego powodu tak się stało

1

@maroon, wyżej Ci już odpisali, nic nie mam do dodania. Każdy kto go śledzi, ogląda, a jeszcze za nim chodzi czy jeździ powinien się nad soba zastanowić

0

Szkoda, że Brazylia nie odpadła już w grupie. Oby w kolejnej fazie im się to udało

0

@4drian0, dobrze, że tacy ludzie mają takich jak Ty. Mogą dzięki temu zarabiać kupę siana dzięki głupotach pokazywanych w internecie.

Jeśli udziela się charytatywnie to spoko, bardzo miło, ale właśnie dzięki temu, że ludzie latają za nim kiedy idzie przez miasto ma na to kasę, gratuluję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?