3

@maroon, a co według Ciebie Ronaldo dojeżdża umiejętności do samego siebie sprzed lat?

@Zoker, nie, o nic się do niego nie pruje, bo to nie mi psuje reprezentacje chcąc grać w każdym meczu. To, że jest ambitny i zawzięty doprowadziło go do tego miejsca w którym jest, ale moim zdaniem powinien już jakiś czas temu zrozumieć, że czas zejść ze sceny i ustąpić miejsca młodym. Na dzień dzisiejszy reprezentacja z nim w składzie bardzo dużo traci, a nie zyskuje.


0

Ronaldo to jest trochę tak jak osoby, które wiedzą, że nie mogą błysnąć inteligencją żeby ktoś zwrócił na nich uwagę i błyszczą głupotą robiąc na tym karierę. Ronaldo wpadł na pomysł, że jeśli umiejętności już nie dojeżdżają to trzeba na siebie zwrócić uwagę ambicją, wolą walki oraz płaczem.

Prosta sprawa

1

@wojopancer, no, na dno

0

Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że on nie powinien grać meczów w Portugalii już, a ten ciągnie cały mecz, dogrywkę i karne XD hit

0

On chyba w międzyczasie czyta La Ramble i uderza te piłkę dla was

0

@partymaker, nie ma obsesji, bo jak była sytuacja gdzie mógł uderzać to wolał podać na czystą sytuację.

Podpala się i to mocno, tam w głowie na pewno dużo dziwnych rzeczy się dzieje, ale już bez przesady

2

@Herato, po odpadnięciu Polski z MŚ sam chciałem żeby to Argentyna wygrała MŚ, ale w starciu z Polską nigdy nie wpadłbym na to żeby być za Argentyną, bo gra tam Messi. Takich niestety można było tu spotkać

3

@fur_Deutschland, przecież jest kibicem Realu, a nie Ronaldo. Co Cię dziwi?

Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby kibicować danej reprezentacji tylko dlatego, że gra tam jakiś zawodnik. Tak, mam na myśli ludzi robiących z siebie Argentyńczyków

2

Grzmot nadal niszczy psychikę La Rambli

4

@jacobFCB, nie oglądaj już tego euro żeby się nie pogorszyło

3

@Pawel13sz, hahahahah, dobre xd

0

@jaras121, chyba odleciałeś

0

@MesQueUnClub96, on szybko biega, ale nie umie podawać, nie wiem czy coś się poprawi

1

@Arden, ja tak mówiłem po odejściu Benzemy gdzie zostali tylko z Joselu XD Z kuzynem się założyłem o whisky, że Real nie wygra ligi, a zrobi to Barcelona, bo wszystko wskazywało na to, że Real będzie słabszy niż w poprzednim sezonie, a Barcelona silniejsza. Whisky muszę kupić ja. Obawiam się, że Ancelotti jakoś to poukłada

0

@KrwawiaceoczyVEB, Twój nick pasuje do tego meczu

0

Defensywny napastnik się uaktywnił

0

Francja i Belgia w meczach grupowych zdobyły po dwie bramki. Francja samobójczą oraz z karnego, widać

0

@Cataloniec94, pożyjemy, zobaczymy.

0

Popatrzcie na Belgię i Francję, dobrze nam wyjdą Ci imigranci

2

@Kgorecki2500, @TaleOfUs musisz koniecznie zobaczyć

0

@kosiarz92, nic na to nie wskazuje

0

@FcPortoFan1999, blokuje Belgię, napędza przeciwników

5

Dobrze, że tego całego Lukebakio nie wystawili, bo z miejsca mecz przegrany by był

1

@vangoor, ma iść po te nożyce z tym słupem?

0

@Rust_Cohle, czy wczorajszy dzień był ostatnim, w którym miałeś syna?

5

Widzę Messiego w tym Yamalu, Leo namaścił nie tego piłkarza co trzeba, musi przytulić Yamala, a nie Fatiego

1

Szkoda, że Słowacy nie dali rady wytrzymać chwilę dłużej. Oby w kolejnym meczu Anglia pojechała do domu

3

Słowacja mogłaby druga wcisnąć

3

@MesQueUnClub96, a Ty umiesz się oceniać do dyskusji z argumentami czy nic mądrego napisać nie potrafisz?

3

Chłop się przyzwyczaił do tego, że każdy wyścig jest jego i nie radzi sobie jak ktoś szybszy próbuje go wyprzedzić. No słabe zachowanie ze strony Maxa. Lando mu powinien dać klapsa po wyścigu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?