0

@IronSanHybrid niee, to wcale nie jest problem. Tyle uznanych osobistości mówi że różnorodność jest taka wspaniała i żałują że Polska taką drogą nie podążała. Wszystko z umiarem mówiąc serio a nie tak bezmyślnie jak zrobili na zachodzie czy właśnie w Szwecji, myślę że oni sami już wiedzą że w perspektywie kilkudziesięciu lat będą mniejszością u siebie

0

@BorzyKrzys paskudny twór

1

@wyrek strasznie, ma potencjał duży i może być wybitny ale naprawdę pomału, to jego pierwszy sezon

0

@Octane nie mówię że zawalił, ale z nami takie coś by wyjął

2

No tak, Remiro cały sezon kasztan ale z nami mecz sezonu zagrał

0

@mekston jak na te rezultaty rywali, jego przewagi i formy to był to popsuty skok, może nie tragiczny bo to przesada ale jak na niego popsuty

0

@Criss18Barca nie dziwię się, zmarnował być może życiową szansę

0

@barcelonaLM nie wiadomo czy nie będziemy mieli medalu na duetach, nie wykluczałbym tego

0

@Criss18Barca Kacper świetny skok ale Nikaido zupełnie popsuł próbę swoją drogą

1

@LAMC_10 boli niektórych

1

@LAMC_10 pięknie się skończyło

1

Kacper z brązem, Prevc ze złotem. Nie przypuszczałem że wypuści taką przewagę

0

No, Ryoyu sieknął jak z armaty

3

@LAMC_10 nie tylko ty, Bresadola dał upust swoim emocjom XD

1

Lanisek to dziwny przypadek. Indywidualnie na normalnej i dużej beznadzieja, w mixtach na normalnej świetny, bardzo dziwne występy

0

@LAMC_10 niby tak ale czy będzie miał taką formę jaką miał w tym sezonie? Bardzo ciężko powiedzieć

1

@LAMC_10 na to się zanosi...

4

@LAMC_10 Nikaido ma 7 punktów przewagi i skacze bardzo dobrze, nie sądzę by stracił taką przewagę (niestety)

0

Noo będzie bardzo ciężko pokonać Nikaido

1

Swoją drogą nie podoba mi się ta skocznia po przebudowie. Tak wygląda jakby każdy nawet niezły skok dawał wrażenie słabego

0

@BorzyKrzys 100% racji.

0

Komentarz usunięty

1

@FcPortoFan1999 jak się nie wykorzystuje takich setek to nie mamy o czym mówić

0

@Czyhrynski zupełnie nie wierzę w Araujo ale chyba wolę już jemu dać pograć niż patrzeć na Cubarsiego chociaż sam nie wierzę w to co mówię jak sobie przypomnę te wszystkie bezsensowne czerwone kartki no ale taka rzeczywistość

1

@Sysia11 strasznie mnie irytuje. Rozumiem że potrafi technicznie coś zrobić z piłką ale tak działa mi na nerwy tym machaniem łapami czy odpuszczaniem krycia że to niepojęte

3

@NeroTFP1 czy to nie jest komentarz do trzeciej bramki Messiego z Realem w finale Superpucharu Hiszpanii 2011?

7

Powiem wam, może skoki są dyscypliną kilku krajów, może to nie jest najpopularniejsza, najbogatsza czy czasem najsprawiedliwsza dyscyplina ale takie momenty i konkursy przypominają mi czemu pokochałem ten sport. Piękne momenty.

1

@Matheu12 nie miał większych szans przy takich skokach chociaż i tak zaprezentował się świetnie

0

@Stinger_ niemniej nie wiadomo jak się to skończy ostatecznie

0

@Stinger_ jeszcze duża skocznia, nie licząc mikstów i całej reszty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?