FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid niee, to wcale nie jest problem. Tyle uznanych osobistości mówi że różnorodność jest taka wspaniała i żałują że Polska taką drogą nie podążała. Wszystko z umiarem mówiąc serio a nie tak bezmyślnie jak zrobili na zachodzie czy właśnie w Szwecji, myślę że oni sami już wiedzą że w perspektywie kilkudziesięciu lat będą mniejszością u siebie
0
@BorzyKrzys paskudny twór
1
@wyrek strasznie, ma potencjał duży i może być wybitny ale naprawdę pomału, to jego pierwszy sezon
0
@Octane nie mówię że zawalił, ale z nami takie coś by wyjął
2
No tak, Remiro cały sezon kasztan ale z nami mecz sezonu zagrał
0
@mekston jak na te rezultaty rywali, jego przewagi i formy to był to popsuty skok, może nie tragiczny bo to przesada ale jak na niego popsuty
0
@Criss18Barca nie dziwię się, zmarnował być może życiową szansę
0
@barcelonaLM nie wiadomo czy nie będziemy mieli medalu na duetach, nie wykluczałbym tego
0
@Criss18Barca Kacper świetny skok ale Nikaido zupełnie popsuł próbę swoją drogą
1
@LAMC_10 boli niektórych
1
@LAMC_10 pięknie się skończyło
1
Kacper z brązem, Prevc ze złotem. Nie przypuszczałem że wypuści taką przewagę
0
No, Ryoyu sieknął jak z armaty
3
@LAMC_10 nie tylko ty, Bresadola dał upust swoim emocjom XD
1
Lanisek to dziwny przypadek. Indywidualnie na normalnej i dużej beznadzieja, w mixtach na normalnej świetny, bardzo dziwne występy
0
@LAMC_10 niby tak ale czy będzie miał taką formę jaką miał w tym sezonie? Bardzo ciężko powiedzieć
1
@LAMC_10 na to się zanosi...
4
@LAMC_10 Nikaido ma 7 punktów przewagi i skacze bardzo dobrze, nie sądzę by stracił taką przewagę (niestety)
0
Noo będzie bardzo ciężko pokonać Nikaido
1
Swoją drogą nie podoba mi się ta skocznia po przebudowie. Tak wygląda jakby każdy nawet niezły skok dawał wrażenie słabego
0
@BorzyKrzys 100% racji.
0
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 jak się nie wykorzystuje takich setek to nie mamy o czym mówić
0
@Czyhrynski zupełnie nie wierzę w Araujo ale chyba wolę już jemu dać pograć niż patrzeć na Cubarsiego chociaż sam nie wierzę w to co mówię jak sobie przypomnę te wszystkie bezsensowne czerwone kartki no ale taka rzeczywistość
1
@Sysia11 strasznie mnie irytuje. Rozumiem że potrafi technicznie coś zrobić z piłką ale tak działa mi na nerwy tym machaniem łapami czy odpuszczaniem krycia że to niepojęte
3
@NeroTFP1 czy to nie jest komentarz do trzeciej bramki Messiego z Realem w finale Superpucharu Hiszpanii 2011?
7
Powiem wam, może skoki są dyscypliną kilku krajów, może to nie jest najpopularniejsza, najbogatsza czy czasem najsprawiedliwsza dyscyplina ale takie momenty i konkursy przypominają mi czemu pokochałem ten sport. Piękne momenty.
1
@Matheu12 nie miał większych szans przy takich skokach chociaż i tak zaprezentował się świetnie
0
@Stinger_ niemniej nie wiadomo jak się to skończy ostatecznie
0
@Stinger_ jeszcze duża skocznia, nie licząc mikstów i całej reszty