3

Widać poprawę w grze Legii, myślę że Papszun wyciągnie ich może nie na jakieś wysokie miejsce ale na utrzymanie w lidze spokojnie

1

@FCB24 bardzo daleko mi do fana Olmo ale to jest ostra przesada, Dro nic tutaj nie pokazał (wiem że mało tych spotkań ale nadal). Olmo jak będzie zdrowy to będzie w stanie coś dobrego dać zespołowi

1

@Eklerek fajnie że mogłem go chociaż te parę razy obejrzeć na żywo w Radomiu

0

@Czyhrynski Roger that ;)

0

@Czyhrynski Graneruda też swego czasu nie znosiło na bok?

2

Szykuje się świetna druga seria

1

@Rifek Klaudia Jachira

6

@NeroTFP1 Janne był przekozakiem jak się weźmie pod uwagę że te czołowe 10 to zrobił myślę w wybitnej większości przed skończeniem 33 roku życia. Dla mnie synonim regularności i jeden z najlepszych w historii. O Kamilu tyle razy było pisane że nie mam co dodać

1

@LAMC_10 to i tak była kwestia czasu, szkoda tego niedopatrzenia dzisiaj ale tak się zdarza. Zobaczymy czy jeszcze spróbuje w ostatnich konkursach sieknąć serie bo jednak wiele z nich będzie na mamutach

14

Jeśli nadal to będzie wyglądać tak, że będzie łapał kontuzje za kontuzją to taka współpraca nie ma zupełnie sensu mimo mojej sympatii do Duńczyka

0

@bartekvisca nie przeskoczy pewnego poziomu po prostu, to nigdy nie był, nie jest, i nie będzie zawodnik na Barcelonę

3

Jestem dumny z naszych chłopaków, wróć facetów z jajami wielkimi jak te strusia co w tym meczu udowodnili. Mało brakło ale przepełnia mnie duma i wdzięczność za tyle serca włożonego w spotkanie. Szkoda pierwszego meczu ale dziś? Dziękuję Barcelono.

11

@NeroTFP1 ja mam wielką satysfakcję że Alonso nie wyszło. Ile się nie naczytałem od madridistów że już po nas i że teraz Real będzie lał wszystkich a tu taka niespodzianka, przykro strasznie XD

1

@Aragorn33 to jest psychopata, jak na moje to on nie jest normalny

1

@Who_you_mam coś tam potrafi powiedzieć czy stary przybliżyć ale ostatnio strasznie mnie irytuje, widzę że formę trzyma XD

0

@Who_you_mam co powiedział najmądrzejszy z najmądrzejszych?

1

@Szklaner proste że tak

1

@Szklaner oby nie, jest takie powiedzenie ,,do trzech razy sztuka"...

2

@clyde Oczywiście. Chyba nie było przypadku, żeby przy tzw podgrzewaniu kotleta wyszło coś lepszego niż oryginał.
@July_6_BcN bez przerwy robi jak nie tutaj na La bambie to na messengerze

5

Odświeżyłem sobie ostatnią scenę z ,,Rancza". Monolog Pieczki łapie za serducho, przykro się robi jak człowiek pomyśli że kolejni wielcy aktorzy czy muzycy których śledziło się w telewizji będą odchodzić...

0

@Criss18Barca wiem ale nawet jakby tak odleciał to zapewne nie byłby w stanie ustać takiego skoku

2

@Criss18Barca Vikersund nie pobije bo po przebudowie nie ma szans na takie wyniki

4

Chory jest ten facet, największą dominacja w jednym sezonie jaką kiedykolwiek widziałem

1

@FcPortoFan1999 jakby nie ten upadek w Kuusamo to kto wie, chociaż to tez nie był jednostrzalowiec bo bądź co bądź to kilka sezonów z rzędu był w czołówce. W sumie szkoda że skończył tak szybko
@Ptasior czy lepszy? Myślę że go przebije ale przydałoby się żeby dodał jeszcze parę sezonów na poziomie i z sukcesami a wtedy może będzie w dyskusji w temacie bycia jednym z najlepszych w historii

1

@KRISU77 jak Majchrowicz rozdaje asysty to ciężko

5

Chłop robi dominando jak jego brat 10 lat temu a myślę że nawet bardziej, niesamowity gość

3

@Antimadridista_WR kontrola piłki 99

3

@Eklerek @Antimadridista_WR patrz jak idolka gra

0

@maroon jak chodziłem na spacery przez właśnie taki chodnik to się potem dziwiłem że mnie ciągnęły mięśnie ud ale co się dziwić, ciężko pracowały by stabilizację utrzymać

0

@Zelazny_Mike paskudny człowiek, jeszcze ostatnio jak zmarł nagle jeden z radomskich radnych to mówił że został on zabity słowem (rada dotyczyła balu na temat czerwca 76 i zdjęć z osobami przebranymi za zomowców), ale jak go kiedyś pytali o Popiełuszkę bodaj to mówił że co państwo ma z jego śmiercią wspólnego XD
Najbardziej odrażający polityk obecnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?