0

@barcelonaLM na razie chyba jeszcze Peter, ale to bardziej kwestia bycia na szczycie, jak Domen będzie trzymał dyspozycję nawet niezłą przez następne sezony to wybiorę młodszego z braci
@Kgorecki2500 postaciami z takiego RPGa

2

@APTAPT podia wyrównał, zwycięstwa z rzędu też, ale poza tym wszystko co mógł to zgarnął to i tak sezon wybitny, imo największą dominacja w jednym sezonie jaką widziałem

2

Szkoda że nie dadzą im polatać, jak czołówka nie jest w stanie przebić 220 metrów to naprawdę zlitowali by się i dali chociaż jedną w górę

0

@July_6_BcN @Criss18Barca wiem o tym ale no nie powinno tak być, wolałbym bardziej sensownie ocenianie cały sezon a nie ściskanie się i nagle w ostatnim konkursie rzucanie maksymalnymi notami na lewo i prawo

1

Przesadzają z tymi 20, w ogóle sposób rozdawania not w skokach obecnie jest jakiś dziwny, decydujący wcale nie jest styl tylko odległość nie licząc tego że w ostatnim konkursie nagle wszyscy się tacy hojni robią

0

@DariaFCB aa to w ten sposób

0

Nie widziałem paru prób w drugiej serii, ktoś się obił czy przeleciał 250 metrów że nagle jest 36 punktów za belkę?

1

Abstrakcja, rekord świata pobić by objąć prowadzenie XDD

0

No to raczej po małej kryształowej kuli

1

No i był fajny konkurs to teraz będzie kręcić

3

Hoffmann odpalił petardę

0

Znowu 5x20, widzę że sobie popuszczają pasa

1

@konajoncek Małysz.

1

Ostatnia nadzieja odleciała

1

@July_6_BcN honorowo myślę że pozwolą, przynajmniej najlogiczniej to brzmi

0

Pięknie Wellinger skoczył ale czy to naprawdę był ideał? No nie wiem, próba niemniej mocna, brawo.

3

@Arden najlepsza 9 w historii

0

No i cóż, bardzo słaby ten skok...
Gdzieś mignelo mi że ostatni raz konkurs bez punktów naszych to Garmisch 2009, obawiam się że będzie powtórka

1

@krefi10 bo lubię

1

@AduŚ07 nie no, tutaj to belka akurat różnicy nie zrobiła, za bardzo się pochylił

1

Prawie każdy skok Prevca to walka o życie

0

@Bykunn wiadomo że może robić co uważa ale no takie odejście jak zrobił Adam czy nawet starszy Prevc to jednak też zostawia lepszy obraz niż klepanie czwartej dziesiątki przynajmniej dla mnie

0

@Tigermaus jak na moje to powinien kończyć w 2022 gdzie jeszcze pokazywał momenty jak na Igrzyskach. To był dobry moment.

2

Co prawda jeszcze drużynówka i indywidualny pojutrze ale jak mam być szczery to słabo Kamil kończy karierę. Powiedziałbym że rozmienia się na drobne, tak jak Ammann czy Ahonen. Nic nie musi oczywiście, osiągnął wiele ale samo odejście źle poprowadził.

1

@LAMC_10 przynajmniej jeden raz nie robili cyrku z belkami

2

@AduŚ07 spokojnie, obniżą mu belkę o 20 stopni

1

@Roobo kiedyś jadłem ale mi zbrzydła strasznie, słabizna.

1

No to dzisiaj polatane raczej

1

@michal26 do Luki mam jeszcze taką słabość że grał w Radomiu także widziałem go na żywo, ale tak, ma potencjał zaś Bastoni to każdy wie że to klasa światowa.

1

@michal26 dzięki za docenienie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?