FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LAMC_10 nie byłbym tego taki pewny
0
@LAMC_10 jakby jeden stary dziadek na 9 nam nie starczył
0
@severius świetny jest, też uważam że to bardzo dobry komentator
0
Wyrównała Kanada, szkoda ale patrząc jak USA się cofnęło to chyba była kwestia czasu
0
@Kgorecki2500 kup sobie a nie będziesz żałował, bądź co bądź pieniądze są po to by je wydawać i mieć frajdę z życia
1
@APTAPT dużo rzeczy poruszyłeś także po kolei. Początkowo też miałem wrażenie jakbym miał mniejsza kontrolę nad zespołem tzn w sposób jaki grają mimo moich wytycznych się różnił. Z pewnością mecze wyjazdowe to także duży problem mimo mocy moich klubów (Barcelona/Aston Villa z kariery na multi z ziomkiem), ale czy to jakiś mankament? W każdej części FMa była wyczuwalna dysproporcja podczas grania u siebie i na wyjeździe. Co do kontuzji to raczej nie dzieje się nic specjalnego, zależy od kariery, przykładowo ja w AV mam mało urazów ale kumpel w Newcastle co sezon ma ich dość dużo. Z pewnością zgoda co do interfejsu i toporności działania, pamiętam że w 22 czy 24 dużo łatwiej było mi zacząć karierę niż w 26 właśnie przez czytelność i natłok wiadomości w skrzynce które dosłownie mnie odstraszały. Godzinowo to ja też nie jestem jakimś potworem FMowym bo wspomniałeś że miałeś prawie 700h w 24, w 24 to ja miałem może coś koło 250h, obecnie mam 150 w 26 i 447 w 22 ale moje kariery zazwyczaj się maksymalnie kilku sezonowe.
17
@PatrychoO obrzydliwy, paskudny reżimowy pseudoklub
0
@APTAPT na pewno 26 jest mniej czytelna w menu, w ogóle szybkość działania menu i jego intuicyjność to dramat. Silnik meczowy i układanie taktyki bez piłki jest super zdecydowanie, ale jednak ta prostsza, czytelniejsza forma menu z poprzednich części była przyjemniejsza w odbiorze. Nie wspominam o tym że ta gra od premiery była pełna błędów i niedoróbek ale to w większości już poprawili. Fajne są mody na stadiony ale to już tak obciąża grę (przynajmniej u mnie) że dałem sobie z tym spokój.
@Tigermaus w WOTa nie grałem akurat ale wierzę na słowo ;)
1
@Vegeta88 okej zgoda ale i tak miałem na myśli gierki komputerowe
1
@matirix20 mam 22, 24 wziętą za darmo z Epica i połasiłem się na 26 ze względu na silnik. To co napisałem wyżej to 26
1
Zawsze myślałem że najbardziej irytująca grą jest FIFA, potem jednak wjeżdża FM ze swoimi absurdalnymi meczami gdzie masz 30 strzałów na bramkę i nie możesz strzelić a rywal ma jedno uderzenie idealnie na zwycięstwo. Oczywiście bramkarze rywali nawet jakby nie byli bramkarzami tylko np sprzedawali warzywa na targu to i tak będą bronić jak jakiś Neuer w prime
3
@Hosh akurat ,, Wielką Wodę " oglądam xD
3
@Giwera wybitny film, jeden z lepszych polskich filmów ogólnie
2
@kubix05 Reyes w domu, tyle że koszulka trochę za wczesna
0
@NeroTFP1 do niego sam nie widziałem ale pamiętam że niektórzy czepiali się Kubackiego za taki sam gest także może coś ostatnio przeoczyłem
10
@Aequlibre pamięć macie krótka i nie pamiętacie tego jak Pique grał w swoich najlepszych latach, porównywanie Cubarsiego do Pique to obraza dla tego drugiego
1
@FCB24 początkowo myślałem że ręka ale no Interowi krzywdy nikt nie zrobi
0
Jazda z tym paskudnym czarno-niebieskim tworem
0
Szkoda Czechów, myślałem że wezmą tą Kanadę ale się uratowali jednak
1
@qbsonFCBarca ja się zniechecilem do niego i to mocno ostatnio, mam wrażenie że ocenia Real i Barcelonę trochę inaczej
4
@qbsonFCBarca trzeba wyrównać przekaz bo przegramy xD
0
@ArcziArtt kogo obchodzi co powie ten hipokryta
1
@Kgorecki2500 poczekaj żeby nam przypadkiem nie pozwolili cokolwiek w tym spotkaniu zrobić XD
1
@wawrzyn1 szkoda że nie było ich pięciu bo za De Jonga możnaby było wpisać
1
@Gibbon_FCB powie że mógł być faul na Kounde ale Barcelona nie ma prawa narzekać na sędziowanie bo Girona nas zdeklasowała i wgl my nie powinniśmy nic mówić bo Negreira, co z tego że nic nie zostało osądzone xD. Z kolei jak Manzano im przerwał wrzutkę z Valencią na 3-2 to grzmiał że skandal stulecia XD
Jak można go brać na serio? Kiedyś jeszcze jakiś czas temu go oglądałem ale teraz mi zbrzydł tak jak swego czasu Footroll
0
@Esteban_ dlatego odechciewa się oglądać to wszystko
0
@MichuZ44 Ćwiakała to jest chuj do szczania
16
Oglądam regularnie mecze od około 12 lat, wcześniej to bardziej sprawdzanie wyników i oglądanie w miarę możliwości. To co się dzieje w tej lidze to rzecz bez precedensu, gramy słabo i ja to przyjmuje, nawet nie chce bronić piłkarzy ale dla mnie te mecze to forma relaksu, rozrywki tak jak zapewne dla znacznej większości z was. Włączając Barcelonę czyli swój ulubiony zespół chcę obejrzeć mecz w którym wynik może być jakikolwiek byle po sprawiedliwej walce drużyn, a nie po głównym udziale arbitrów bo naprawdę ja wiem, że Hiszpania to zbiorowisko ludzi ślepych jako sędziów, ale na Boga, wszystko ma swoje granice. Nigdy w życiu nie widziałem tyle sytuacji odgwizdywanych w tak bardzo różniący się od siebie sposób. Raz czy dwa można powiedzieć że błąd, no ale do kurwy nędzy, nie cały sezon. Istnieją jakieś granice. Na obecną chwilę nie ma co nawet włączać meczów Barcy bo człowiek się tylko wkurwi tym co zobaczy i nie mam na myśli tylko wyniku, bo jeśli z gry będzie wychodzić porażka czy remis to ja to spokojnie przyjmę, ale naprawdę dosyć tego żeby arbitrzy aż tak rzucali nam kłody pod nogi, by innym faworytom do tytułu za takie same rzeczy w ich spotkaniach dawać karne a nas ciągle karać. Przykro mi to mówić, choć spodziewam się że wiele osób mnie za te słowa zaatakuje ale nie wygramy nic w tym sezonie bo po prostu sędziowie i nasza przy okazji słaba gra nam na to nie pozwoli. Po prostu pałka się przegła. Szkoda nerwów na tych klaunów i całą tą śmieszna ligę hiszpańską.
2
Noo myślę że będziemy mieli srebro, solidnie dzisiaj Wąsek, Tomasiak już nie dziwi
3
@clyde każda gra kiedy skończyłem 22 lata, ale jak już mam dać przykład to Kingdom Come Deliverance