1

@michal26 Na środek Bastoni i Vuskovic, na lewą obronę może Grimaldo, na prawą obronę szczerze nie mam pojęcia. Pozbylbym się Christensena i Araujo. Zaznaczam że nie wiem na 100% na ile realny jest taki Bastoni i jaką nogę ma mocniejszą ale nie chciałem do tego podchodzić jak do złamania kodu enigmy

0

@michal26 bezsens zupełny

1

Tak szedł konkurs i wiatr się odwrócił :/

0

@tadzik447 mogliby już zostawić taką jak miał Embacher, sam jest w świetnej formie i niewiele od Prevca odstaje to naprawdę nie jest konieczne aż tak tamtemu utrudniac

2

Po cholerę tą belką tak mieszać XD

4

Czy tylko ja tak mam że reklamy na transfermarkcie zrobiły się strasznie uciążliwe? Wyjeżdżają na cały praktycznie ekran i nie da się ich zamknąć

0

@Roobo kogoś to jeszcze dziwi? Jak tak to współczuję

3

@kubix05 wybitny komentator, pamiętam jak byłem dzieciakiem kiedy komentował rekord Bolta na 100 metrów. Ciary, a to jak potrafił słowem oprawić skoki narciarskie to naprawdę nikt inny tak nie potrafił jak on.

4

@chavez żaden z nich

1

@heniusss oby tu był jak najdłużej to tylko możliwe

1

@LAMC_10 możliwe, chociaż mam jakąś sympatię do niej

0

@MesQueUnClub_87 ,,Porno" i ,, Życie Wewnętrzne" też mi polecali ale to w swoim czasie. ,,7 uczuć " to chyba najnowsze z jego dzieł. Ten koleżka też wspominał że ,,baby są jakieś inne" mu średnio podeszło ale może będzie inaczej w moim wypadku
@aldewir może się zdecyduje nawet dzisiaj po kolacji ale to wyjdzie w praniu

0

@MesQueUnClub_87 ,,Baby są jakieś inne" też muszę nadrobić. Z tych co zostały to nie wiem czy oglądałeś ,,Dom wariatów" bo z tego co słyszałem od znajomego to tamten film też jest dość mocny

1

@MesQueUnClub_87 w mojej opinii to komedii to tam prawie nie ma wcale, a jak już to może max 5%. Pewnie że skupia się na większej patologii, wcześniej oglądałem tylko Dzień Świra i Nic Śmiesznego, które w porównaniu do tego to są filmami dość lekkimi i śmiesznymi (momentami). Szczerze mówiąc tutaj pod koniec nawet poszła mi łza, niemniej Koterski dowiózł jak zawsze.
@Bykunn bagatelizowany trochę tak, ale no niestety osoby które są same uzależnione nigdy nie zobaczą winy w swoim postępowaniu. Ja na szczęście w swoim otoczeniu nie miałem osób uzależnionych od alkoholu, jednak zastanawiam się jak odebrałbym ten film będąc na przykład synek pijaka czy jakbym miał wuja/ciotkę/kuzyna którzy tak się niszczą, jak bardzo ciężar tego filmu by wzrósł, bo jeśli ja reaguje takim przygnębieniem gdzie żyje w dobrym otoczeniu to co by było wtedy? Mogę odpowiedzieć jak Kanye ,,I guess we will never know"

1

@RosjaninBut ona nie odeszła z Razem?

5

Nie wiem czy wśród Ramblowiczów są osoby które cenią kino Marka Koterskiego, ale obejrzałem dzisiaj ,,Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Jestem pod wrażeniem, bo spodziewałem się czegoś w stylu mojego ukochanego ,,Dnia Świra'', a ten film jest duuuużo cięższy w mojej opinii choć nadal bardzo dobrze zrobiony. Świetny Kondrat i Chyra, w każdym razie trzeba kiedyś obejrzeć kolejne części, może teraz sięgnę po Ajlawju? Przydałoby się coś lżejszego.

0

@Sulimo żeby tylko on nie był takim ciężkim charakterem to byłby świetny kandydat

6

@KrychaFCB każdy dobrze wie że nic takiego się nie wydarzy

2

@Pawlak1992 dokładnie, to jest zabieranie klimatu filmu, sporo sentencji traci wydźwięk czy emocje. Taki sam bezsens jak cenzurowanie piosenek np Eminema

0

Jak ktoś lubi polskie komedie z przełomu tysiącleci to na TVN leci Poranek Kojota

1

@Kgorecki2500 no gramy bez bramkarza no XD

1

@NeroTFP1 Sylwia Grzeszczak mawiała że to zły zwyczaj pożyczać

1

Brawo Gregor! Po zwycięstwo

7

@Majkel34 n*e *o, t*ochę prz**adzasz

3

@matimocny1 no niestety i ciężko mi to powiedzieć ale jest jednym z najlepszych w historii (chociaż najlepszy dla mnie raczej Neuer). Staram się pamiętać o Jaszynie ale to ciężko porównać jak się nie miało okazji tego oglądać

4

@turhiay niee, to nie będzie ten sam skład. Trzeba odwalić pierdyliard eksperymentów i wystawić ludzi którzy większość czasu grają cienko

4

@Hindus daj sobie spokój, to walka z wiatrakami. Guardiola widać że od jakiegoś czasu jest wypalony czy co bo dużo gorzej gra ten Manchester ale ,,argument" z Setienem to do tej pory nie mogę przestać się śmiać XD

2

@jackdaniels jak ktoś mówi że ten karny był wydrukowany to chyba ma problem z głową, przecież widać jak krowie na rowie że Thiaw zasadzil kopa w piszczel Olmo

6

@Czyhrynski wszystko spoko poza Malagą. Pamiętam doskonale jak ich prezes przed ostatnią kolejką w sezonie 2016/2017 jak mieli grać z Realem powiedział że katalońskie gówna nie zobaczą mistrzostwa. Mam nadzieję że andaluzyjskie gówna za to nie zobaczą La Ligi nigdy

7

@LAMC_10 praktycznie każdy nasz mecz z nimi to są zawsze wały
2010- nieuznany gol Bojana i spalony przy golu Milito w pierwszym meczu
2022- ewidentna ręka Dumfriesa nieodgwizdana
Rok temu to chyba pamiętacie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?