0

Ciekawe, czy ten drugi mecz będzie bardziej ostrożny w wykonaniu obu drużyn, czy równiez pójda na całego. Oby nie było takiego badziewia jak wczoraj.

0

@pt9 na finał LM zaproś

6

Czyli w skrócie "napier...alamy sie i jest fajnie"

1

@DJ6 no cóż, musimy nauczyć sie grac w 10.

12

Jakby był Cubarsi, to byłaby czerwona kartka, ale dobrze że antyfutbol dzisiaj przegrał za swój minimalizm.

0

@regatta52 nie wiem ale został podobno zwolniony

4

To dlatego Perez boi sie przylecieć do Lapka na obiad, bo madryćwoki zbiora podpisy i wywalą go ze stołka.

3

Niech zostanie razem z trenerem na następny sezon, moża na CN pokrzyczeć, żeby został jeden i drugi.

19

Bardzo dobrze, bo na zasiadanie przy stole z mistrzami, to trzeba zasłużyć.

0

@regatta52 a co ci nie pasuje, to że Valdek może pójść do Villarrealu ?

0

@bartulek98 Athletic Bilbao

0

Jaki czołowy klub chce Wojtka ?

0

A Valdek pewnie pójdzie do Villarreal, a Marcelino do Atleticu.

0

Skoro nie ma zasady 1-1 to te wszystkie transfery mozna traktować z przymrużeniem oka.

0

Takie rozpraszanie sie kierowców przed wyścigiem, Messi mógłby spróbowac pokręcic kułeczka w bolidzie, jeszcze by kilku okiwał po drodze.

4

W nagrodę Gil pojedzie na mundial.

0

@Jakchcesz bzdura

0

Ta druga bramka ze spalonego kilometrowego.

0

Jak ktos ma pecha to i palec w d...pie złamie.

0

Za 150, żeby starczyło na Alvareza i Bastioniego.

1

@lithotripter bo tak to działa, wygoda i dobrobyt namieszała ludziom w głowach. jak przyjdzie wojna, to to wszystko wyprostuje, bo takiej agresji i wrogości ludzi do siebie juz dawno nie było, a jakie sa Twoje wartości skoro wartości Bóg honor ojczyzna to tylko dla Ciebie wydmuszka ?

0

Podobno Martinez ma wrócić do Barcy za free, wówczas linia defensywna może wskoczyć na wyższy poziom.

0

@lithotripter chodzi o wartości i wymagania od których ludzie uciekają do wygodnego życia.

0

@Tasde to po uj idą brać kościelny jak mają się rozwodzić w autobusie, kompletny brak odpowiedzialności, jak Twój post i zacofanie moralne, może na tym polega konserwatyzm, żeby tego uniknąc.

0

@Dari0G którego bramkarza ?

0

...... "po ewentualobyciu mistrzostwa ligi. Co to za klapsus językowy.

0

A taki scenariusz, dostajemy hajs od arabów ze 150 baniek za Raphe, kupujemy Alvareza i dokładamy na Bastioniego, Casado idzie do arabów za Cancelo, który będzie u nas lewym skrzydłowym.

0

@Dari0G Sens ma taki, że Neuer jest elektryczny w meczach i oddaje piłki pod nogi rywali i wypuszcza piłke z rękawic, latka mu juz poleciały wysoko, a ja nie pisałem o Mbappe tylko o prawym skrzydłowym Bayernu.

0

@Dari0G może byc transakcja wiązana, biali oddadzą Łunina w zamian za Olisse z dopłata.

1

@Andrzej_Majonez Mbappe jak przechodził, to też tak płakałeś ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?