0

@LinekMichal tego nie wiemy teraz, dopiero zobaczymy co Gordon pokaże.

0

Jeszcze rodzina Romano niech potwierdzi te przypuszczenia i będzie git.

1

W przedstawionej sytuacji ciężko ocenić, czy był kontakt między zawodnikami, czy nie, inaczej ogląda się na zwolnionym tempie.

0

Niech idxzie do Betisu, oni żyją z nami w symbiozie, jak tak dalej pójdzie, to wystawią skład Barca B i będziemy mieli 2 kluby w LM.

0

@Rupert_Haubica czasy się chyba pomyliły, post dotyczy tego okna.

1

Biali wzieli Konate, Dumfrisa i Silve za 20 mln, a my Gordona za 80 mln, a Rash złapał sie za głowę, vivat Decko.

0

Jakby klub nie zareagował, to wizerunkowo byłoby źle.

1

Podobno mają juz 2 szafy tych informacji o stanie zdrowia Marka.

0

Myślałem, że zetnie tę szopę.

0

@Krrd spokojnie mamy juz 1-1, po mundialu się zacznie jazda.

0

Barca dała dupy, bo była niezdecydowana i chciała przeciągnąć ten transfer, aż do czasu pozbycia się Casado.

0

@Krrd Cancelo i Dumfrisem, który przeszedł do białych.

0

Podobno MC daje 150 mln za Kounde i Ericka.

1

I dobrze będzie im bronił bramki rękami.

6

@Natalia12345 Hiszpania musi wygrać, a Yamal złota piłka.

2

Dziennikarzyny papalają bzdury, że się zgodził, tylko nie napisali za ile he he.

1

Zatęsknił za kebsem.

3

Podobno mama Bernardo jest za Barcą i jego wujek.

3

@Luciano99 Po mundialu to wszystkie koncepcje się zmienia, bo pojawią sie nowi kandydaci na rynku, a jak Barca wchodzi do 1-1, to będzie ciekawie.

2

@kakawek Nasza obrona właśnie jest budowana pod bramka przeciwnika, mamy inny styl obrony niż większość drużyn, a Flick ma taką właśnie koncepcję, dlatego m.in. ściągnął Gordona do klubu.

0

Czyli zaczyna sie teraz licytacja w dół, czekam na ofertę od białych za 80 baniek.

2

Uff wreszcie ktos w klubie poszedł po rozum do głowy, bo tych kontuzjowanych dwójek było mnóstwo z 6-7 zawodników miało absencje w ostatnim sezonie.

0

AS pokazał zatrudnienie pomocnika kuriera u białych, który jeździ na pace z towarem.

0

A ja przygotowałem ofertę na 200 mln za niego, czemu tutaj o mnie nie piszą.

8

Pierwszy kebab Lewego po wypełnieniu 4 letniego kontraktu w Barcelonie.

0

@Rifek Słuszna uwaga, tak trzymać, gwiazdeczka sie zrobiła z Silvy, będzie nam bramki bronił rękami.

4

Dziadek odwraca uwagę od tego, że wydał przez 2 lata kupę kasy na chybione transfery, nie wygrał niczego, zmieniali się trenerzy, którzy nie potrafili poradzić sobie z gwiazdeczkami-najemnikami, w klubie panuje chaos, a teraz robi starą kupę w klubie, tzn. zbiera stary szrot.

2

Ale dziadek ma ból dupy, po tym jak Barca sie wycofała z SL i te dwa sezony bez trofeów padły na mózg perezowi.

5

Czyli jest szansa na czerwo z Hiszpanią.

3

A co na to VAR, powinny być karne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?