Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LinekMichal tego nie wiemy teraz, dopiero zobaczymy co Gordon pokaże.
0
Jeszcze rodzina Romano niech potwierdzi te przypuszczenia i będzie git.
1
W przedstawionej sytuacji ciężko ocenić, czy był kontakt między zawodnikami, czy nie, inaczej ogląda się na zwolnionym tempie.
0
Niech idxzie do Betisu, oni żyją z nami w symbiozie, jak tak dalej pójdzie, to wystawią skład Barca B i będziemy mieli 2 kluby w LM.
0
@Rupert_Haubica czasy się chyba pomyliły, post dotyczy tego okna.
1
Biali wzieli Konate, Dumfrisa i Silve za 20 mln, a my Gordona za 80 mln, a Rash złapał sie za głowę, vivat Decko.
0
Jakby klub nie zareagował, to wizerunkowo byłoby źle.
1
Podobno mają juz 2 szafy tych informacji o stanie zdrowia Marka.
0
Myślałem, że zetnie tę szopę.
0
@Krrd spokojnie mamy juz 1-1, po mundialu się zacznie jazda.
0
Barca dała dupy, bo była niezdecydowana i chciała przeciągnąć ten transfer, aż do czasu pozbycia się Casado.
0
@Krrd Cancelo i Dumfrisem, który przeszedł do białych.
0
Podobno MC daje 150 mln za Kounde i Ericka.
1
I dobrze będzie im bronił bramki rękami.
6
@Natalia12345 Hiszpania musi wygrać, a Yamal złota piłka.
2
Dziennikarzyny papalają bzdury, że się zgodził, tylko nie napisali za ile he he.
1
Zatęsknił za kebsem.
3
Podobno mama Bernardo jest za Barcą i jego wujek.
3
@Luciano99 Po mundialu to wszystkie koncepcje się zmienia, bo pojawią sie nowi kandydaci na rynku, a jak Barca wchodzi do 1-1, to będzie ciekawie.
2
@kakawek Nasza obrona właśnie jest budowana pod bramka przeciwnika, mamy inny styl obrony niż większość drużyn, a Flick ma taką właśnie koncepcję, dlatego m.in. ściągnął Gordona do klubu.
0
Czyli zaczyna sie teraz licytacja w dół, czekam na ofertę od białych za 80 baniek.
2
Uff wreszcie ktos w klubie poszedł po rozum do głowy, bo tych kontuzjowanych dwójek było mnóstwo z 6-7 zawodników miało absencje w ostatnim sezonie.
0
AS pokazał zatrudnienie pomocnika kuriera u białych, który jeździ na pace z towarem.
0
A ja przygotowałem ofertę na 200 mln za niego, czemu tutaj o mnie nie piszą.
8
Pierwszy kebab Lewego po wypełnieniu 4 letniego kontraktu w Barcelonie.
0
@Rifek Słuszna uwaga, tak trzymać, gwiazdeczka sie zrobiła z Silvy, będzie nam bramki bronił rękami.
4
Dziadek odwraca uwagę od tego, że wydał przez 2 lata kupę kasy na chybione transfery, nie wygrał niczego, zmieniali się trenerzy, którzy nie potrafili poradzić sobie z gwiazdeczkami-najemnikami, w klubie panuje chaos, a teraz robi starą kupę w klubie, tzn. zbiera stary szrot.
2
Ale dziadek ma ból dupy, po tym jak Barca sie wycofała z SL i te dwa sezony bez trofeów padły na mózg perezowi.
5
Czyli jest szansa na czerwo z Hiszpanią.
3
A co na to VAR, powinny być karne.