4

Dziadek odwraca uwagę od tego, że wydał przez 2 lata kupę kasy na chybione transfery, nie wygrał niczego, zmieniali się trenerzy, którzy nie potrafili poradzić sobie z gwiazdeczkami-najemnikami, w klubie panuje chaos, a teraz robi starą kupę w klubie, tzn. zbiera stary szrot.

2

Ale dziadek ma ból dupy, po tym jak Barca sie wycofała z SL i te dwa sezony bez trofeów padły na mózg perezowi.

5

Czyli jest szansa na czerwo z Hiszpanią.

3

A co na to VAR, powinny być karne.

1

Coś niebezpiecznie, bo za dużo w tym Dembele i tego Paryża, oby nam nie zwiał, jak będa gorsze wyniki, a kasa na zakonczenie budowy CN by sie przydała szwagrom.

0

@Arkon jak można typować Mapeta na króla strzelców skoro gość gra na jednej nodze bo ma problemy z kolanem a przy takiej intensywności turnieju wysypie się w połowie i po zawodach.

0

@Zbyszard na spróchniałego zeba

4

A to jego kadencja kiedyś sie skończy, chyba dopiero jak pódzie do piachu.

4

Zamiast jeździć na mecze legend, to powinni zakasać rękawy i ruszyć do roboty do noszenia cegieł na budowie.

1

Christiansen go chce wziąć na wypożyczenie do szpitala, a nasz kapłan go pobłogosławi i uleczy tajną magią anielską.

9

Zdrówka pielgrzymie.

3

W najbliższy poniedziałek 15, nieco dalszy poniedziałek, bo najblizszy jest 08 czerwca.

6

W żeńskiej też mogliby pokazać, jak sie koszulkami wymieniają.

1

@takisobiektos Podobno to byla ruska ryba i to ona łykneła haczyk, a Ukrainiec tylko maczał kija w wodzie.

0

No to Dudek zadęsił w bramce.

1

@Kondzix na razie na pozycji rezerwowego.

1

Taki scenariusz, Hiszpania odpada w półfinale, co będzie niespodzianką, a po turnieju na ławkę trenerską przyjdzie Pep. Fajnie byłoby go zobaczyć, jak trenuje La Roje.

0

Czy Mitchel został zwolniony, czy sam odszedł z Girony ?

0

Brać Kane, który może nam dać tyle samo co Lewy albo więcej.

0

Wziąc Cucu za Balde, takie combo dwa w jednym. Przynajmniej przykryje włosami wolne przestrzenie na naszej obronie.

3

A mógł obiecać socios, ze kupi Negreirę i całą LL, wtedy to byłby sztos i wygrana w wyborach.

0

@beter2 żaden prawnik nic nie zrobi matce która porwała ojcu dziecko, bo nie ma takiego prawa w naszym kraju, szkoda kasy, czasu i nerwów, lepiej nie wspierać tych instytucji przestepczych finansowo.

1

@beter2 nie ma sensu iść do sfeminizowanego sądu, bo nie ma bata na matkę z dziecikiem, w 2018 roku miąla być zmiana i kary pozbawienia praw rodzicielskich albo więzienie dla rodziców utrudniających kontakty (które sa łamaniem prawa) z dzieckiem, była debata publiczna, wystąpienia w sejmie, i podczas prac przygotowawczych w senacie pis zrobił kontr ustawę i zapobiegł uchwaleniu zmiany prawa w sądach rodzinnych, bo po tym cała ta złodziejska banda około rozwodowa nie mialaby hajsu, prawnicy, OZSy, kuratorzy itd. tak to wyglada, to co sie dzieje w sądach natyrodzinnych to jest okradanie dzieci z pieniędzy rodziców pod hasłem " dla dobra dzieicka", a nic w tym dobra nie ma, bo nie można rodziców przeciwko sobie ustawiac w sądzie, bo nie tędy droga do porozumienia.

0

Po tym co Atleti odwaliło w ostatnim sezonie, to chętnych grajków powinno raczej ubywać niż przybywać do tego antyfutbolowego klubiku.

0

Podobała mi sie gra Iraku, widać, że mieli pomysł na grę, silnych fizycznie zawodników, dobrze potrafią grać z kontry, wychodzić na pozycję, fakt, że Hiszpania po przerwie grała 2-3 składem.

0

Negreira jest tyle wart. Dziadek nic sie nie nauczył, że pieniądze nie grają.

0

@Majkel3456 Le Capitano de Pielgrzym

0

Zabierz ze soba jeszcze Christiego, Kapłana, Kounde, Balde, Rooniego.

10

@malypuzon raczjej w prawe oko.

0

A gdzie jest zestawienie legend The Reds ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?