Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dziadek odwraca uwagę od tego, że wydał przez 2 lata kupę kasy na chybione transfery, nie wygrał niczego, zmieniali się trenerzy, którzy nie potrafili poradzić sobie z gwiazdeczkami-najemnikami, w klubie panuje chaos, a teraz robi starą kupę w klubie, tzn. zbiera stary szrot.
2
Ale dziadek ma ból dupy, po tym jak Barca sie wycofała z SL i te dwa sezony bez trofeów padły na mózg perezowi.
5
Czyli jest szansa na czerwo z Hiszpanią.
3
A co na to VAR, powinny być karne.
1
Coś niebezpiecznie, bo za dużo w tym Dembele i tego Paryża, oby nam nie zwiał, jak będa gorsze wyniki, a kasa na zakonczenie budowy CN by sie przydała szwagrom.
0
@Arkon jak można typować Mapeta na króla strzelców skoro gość gra na jednej nodze bo ma problemy z kolanem a przy takiej intensywności turnieju wysypie się w połowie i po zawodach.
0
@Zbyszard na spróchniałego zeba
4
A to jego kadencja kiedyś sie skończy, chyba dopiero jak pódzie do piachu.
4
Zamiast jeździć na mecze legend, to powinni zakasać rękawy i ruszyć do roboty do noszenia cegieł na budowie.
1
Christiansen go chce wziąć na wypożyczenie do szpitala, a nasz kapłan go pobłogosławi i uleczy tajną magią anielską.
9
Zdrówka pielgrzymie.
3
W najbliższy poniedziałek 15, nieco dalszy poniedziałek, bo najblizszy jest 08 czerwca.
6
W żeńskiej też mogliby pokazać, jak sie koszulkami wymieniają.
1
@takisobiektos Podobno to byla ruska ryba i to ona łykneła haczyk, a Ukrainiec tylko maczał kija w wodzie.
0
No to Dudek zadęsił w bramce.
1
@Kondzix na razie na pozycji rezerwowego.
1
Taki scenariusz, Hiszpania odpada w półfinale, co będzie niespodzianką, a po turnieju na ławkę trenerską przyjdzie Pep. Fajnie byłoby go zobaczyć, jak trenuje La Roje.
0
Czy Mitchel został zwolniony, czy sam odszedł z Girony ?
0
Brać Kane, który może nam dać tyle samo co Lewy albo więcej.
0
Wziąc Cucu za Balde, takie combo dwa w jednym. Przynajmniej przykryje włosami wolne przestrzenie na naszej obronie.
3
A mógł obiecać socios, ze kupi Negreirę i całą LL, wtedy to byłby sztos i wygrana w wyborach.
0
@beter2 żaden prawnik nic nie zrobi matce która porwała ojcu dziecko, bo nie ma takiego prawa w naszym kraju, szkoda kasy, czasu i nerwów, lepiej nie wspierać tych instytucji przestepczych finansowo.
1
@beter2 nie ma sensu iść do sfeminizowanego sądu, bo nie ma bata na matkę z dziecikiem, w 2018 roku miąla być zmiana i kary pozbawienia praw rodzicielskich albo więzienie dla rodziców utrudniających kontakty (które sa łamaniem prawa) z dzieckiem, była debata publiczna, wystąpienia w sejmie, i podczas prac przygotowawczych w senacie pis zrobił kontr ustawę i zapobiegł uchwaleniu zmiany prawa w sądach rodzinnych, bo po tym cała ta złodziejska banda około rozwodowa nie mialaby hajsu, prawnicy, OZSy, kuratorzy itd. tak to wyglada, to co sie dzieje w sądach natyrodzinnych to jest okradanie dzieci z pieniędzy rodziców pod hasłem " dla dobra dzieicka", a nic w tym dobra nie ma, bo nie można rodziców przeciwko sobie ustawiac w sądzie, bo nie tędy droga do porozumienia.
0
Po tym co Atleti odwaliło w ostatnim sezonie, to chętnych grajków powinno raczej ubywać niż przybywać do tego antyfutbolowego klubiku.
0
Podobała mi sie gra Iraku, widać, że mieli pomysł na grę, silnych fizycznie zawodników, dobrze potrafią grać z kontry, wychodzić na pozycję, fakt, że Hiszpania po przerwie grała 2-3 składem.
0
Negreira jest tyle wart. Dziadek nic sie nie nauczył, że pieniądze nie grają.
0
@Majkel3456 Le Capitano de Pielgrzym
0
Zabierz ze soba jeszcze Christiego, Kapłana, Kounde, Balde, Rooniego.
10
@malypuzon raczjej w prawe oko.
0
A gdzie jest zestawienie legend The Reds ?