Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobała mi sie gra Iraku, widać, że mieli pomysł na grę, silnych fizycznie zawodników, dobrze potrafią grać z kontry, wychodzić na pozycję, fakt, że Hiszpania po przerwie grała 2-3 składem.
0
Negreira jest tyle wart. Dziadek nic sie nie nauczył, że pieniądze nie grają.
0
@Majkel3456 Le Capitano de Pielgrzym
0
Zabierz ze soba jeszcze Christiego, Kapłana, Kounde, Balde, Rooniego.
10
@malypuzon raczjej w prawe oko.
0
A gdzie jest zestawienie legend The Reds ?
1
Wybierzcie mnie do realu, a jak wygram, to załatwię wam kontrakt z dobrym lekarzem na NFZ.
0
A u Turasów przy wyborach przewija się inny napastnik z Polski.
4
Mendes wie co robi dobrego dla swoich klientów ;)
0
@wariacik96 no właśnie dlatego tak gada, bo walczy o głosy przed wyborami, a pewnie myśli inaczej, bo tylko zdrowa rywalizacja miedzy nami wyjdzie na dobre obu klubom.
3
Podali sposób, jak przekupić bezpośrednio sędziów w LL, czyli sie przyznali sami do wałków.
3
Gavi za bardzo lubił się z Lewym dlatego tak ten numer przeskoczył na niego.
0
@Nazio_87
0
@dudek89 Pogadają sobie z Messim i Alva zostanie do końca w Barcelonie.
3
A mieliśmy dopinać transfery przed mundialem, u mnie nie ma optymizmu w takiej sytuacj.
0
A Endrick został powołany na mundial ?
0
@Pustelnik a z niewolnika nie ma pracownika, może myślą, żeby go opchnąc po mundialu, jakby jego wartość piłkarsko jeszcze wzrosła.
5
Stary gada o negreirze, a sam kupuje głosy wyborców za aktywa klubu.
1
Kwiczy też się należało uznanie, przydałby się nam na skrzydełko.
3
@Vegeta88 mózgu nie mają ci co gapia sie w ekran i sa urobieni przez socjotechnikę w mediach i powtarzają te durne frazesy po politykach i tylko cały czas "podgrzewają" nienawiśc do wszystkich, trzeba włączyć niezależne myślenie i rozejrzec się wokół siebie, żeby dostrzec jak wiele rzeczy jest naciąganych, żeby ludzi podzielić. Argumenty to życie wokół nas. Kończe ten wątek bo nie ma tu z kim pisać. Twoja nietorelancja jest chora i brak szacunku do innych co mają inne zdanie niż Twoje.
0
@Vegeta88 ty uprawiasz polityke a ja mówie jacy sa ludzie obok nas
0
@BorzyKrzys trzeba trzymac z Ukrainą, bo mają doświadczenie bojowe i dług wobec nas za pomoc, więc powinniśmy budować z nimi sojusz, a nie szukać powodów do nienawiści, polityka, to propaganda do dzielenia ludzi i szerzenia nienawiści wobec blżniego, ważne jest to, co jest wokół nas na codzień.
1
@BISHBASHBOSH bo piłka najpierw odbiła się od tułowia i nie było kontroli nad piłką przeciwnika i szansy jej przejęcia
0
@Arkon pier...olę, ide do roboty na 18
0
@TridenteMSN lepiej Kane'a jak będzie Silva, ale to pewnie zasłona dymna.
0
@WaWrzu Olise, Guardiol i Dumfries Barca ma wydać 250 baniek
0
@TridenteMSN podobno Barca ma wydać 250 baniek, chca Guardiola Dumfrisa i Olise.
0
@TridenteMSN mamy 1-1 więc nie mmusimy ograniczać sie do 100 baniek
4
Ale wizerunkowo kotlety poleca jak Silva przyjdzie do nas, dlatego nas tak szykalują w mediach, widać, że nerwy im puszczają, bo jeszcze im Alvareza podbierzemy.
0
To teraz dalej na zakupy i zadłużymy klub na kolejne 5 lat.