0

@Metalowy14 dokładnie tak jest wypowioedzenie i out albo bez, jak sie zjandzie powód

0

@Metalowy14 na zwolnieniu 80% zarobków a po 3 miesiącach absencji out z firmy, tak jest w normalnych zakładach pracy.

0

Czy się stoi, czy się leży 5 baniek miesięcznie się należy, te przepisy są chore, bo jednocześnie kub jest zadłużany i niemoże wejść na 1-1, a z drugiej nie można nic z tym zrobić, dlatego uważam, że władze futbolu i kluby piłkarskie powinny coś z tym zrobić.

1

Coraz wiecej meczów zalezy od decyzji sędziów i jest coraz wiecej kontrowersji, nawen na zapleczu LL, ale, że żaden sedzia jeszcze nie oberwał.

0

Serial z cyklu, jak wyleczyć kompleksy po przegranej, życie bez tytułów, szkodzi dziadkowi Perezowi.

0

@Koriolan "Madrycki rogaczu pokłoń się mistrzowi" coś w tym stylu.

0

Dziwnie by to wyglądało, jak zawodowcy warci setki milionów euro robiliby szpaler przed dzieciakami z La Masii i przed piłkarzami na wypożyczeniu po przegranym sezonie i na ich boisku.

2

Pojechał w zeszłym roku do Izraela, rzucił klątwę na Iran, no i mamy teraz konflikt zbrojny.

2

Kolejni zawodnicy powinni sobie wyczyścić konta kartkowe po tym jak zdobędziemy majstra.

1

Bordelas zaniemówił podobnie jak publiczność, kiedy zobaczył, jak gra Barca i Pedri, że aż mu głos odebrało.

0

Musieli przegrać z nami, żeby nauczyć się pokory.

0

A realik szykuje kolejny transfer 140-180 mln euro za Olise, a my wciąż do przodu z kasa i bez 1-1, gdzie tu sprawiedliwość.

6

Neuer nie wybronił.

0

Obiektywnie patrząc, ten chwyt, dzwignia na ręce mendiego, to akcja powinna być przerwana.

1

Belerin sie zrehabiliował za straconą bramkę, bo nie upilnował viniego, a w polu karnym był faulowany mendy, więc ta bramka nie powinna być uznana dla Betisu.

0

A to real musiałby poisadzić Ardę na ławcę, bo to ta sama pozycja ?

0

@liberoFCB zobaczysz go na boisku jak zespół będzie grał w domu z realem, wtedy Yamal odbierze tę nagrodę przy licznych brawach ze strony zawodników przyjezdnych.

1

Obstawiam, że jeszcze co najmniej 2 zawodników nam sie wysypie przed koncem sezonu z powodu naderwania dwójek, a może kreta mamy w sztabie szkoleniowym, bo juz nie wiem co myśleć o tym, nikt nie potrafi tego załatwic, może po sezonie wywalą tych od przygotowania drużyny.

0

Chciał pewnie lodu ale Rudigier mu zabrał.

2

Ja widziałem mecz, tę sytuację i spalonego tam nie było, a do klatki powinni schować tego czuba na varze. Klika sędziowska cały czas idzie w zaparte. Może wyniki meczów powinny być podawane po 2-3 dniach, żeby ktoś lub cos mogło przeanalizowac każdy ruch zawodnika i piłki w meczu przed wydaniem werdyktu.

0

@RivaldoVitorBorba w tym kraju mają wywalone na wszystko podobnie jak u nas, pewnie dlatego wołają na katalończyków :polakko:

0

@Bogan Celna uwaga, w takiej sytuacji trzymam kciuki za postęp w nauce, bo im szybciej wprowadzą nanoroboty do zwalczania raka to tym lepiej dla nas wszystkich.

1

@Meskalina obecnie zawodnicy tacy jak Platini, Maradona, Van Basten nie mieliby nic do powiedzenia na boisku ze swoja technika użytkowa, bo by ich dopadła zgraja boiskowych rzeźników i wylądowaliby w szpitalu, kiedyś tacy zawodnicy, to był skarb, bo nikt nie mógł ich zatrzymać, a teraz wiadomo, jak jest, tylko machanie łapkami do sedziego, że zawodnik został staranowany bez piłki i rzucony o glebe jak przedmiot.

7

Zamiast zawodników, to w pierwszej kolejności zwolniłbym sztab od przygotowania fizycznego, bo tymi dwójkami, to załatwili absencje ponad połowe drużyny w tym sezonie.

0

@clyde a po co Ci cukier, chcesz karmić raka ? jedź owoce ewentualnie miód do herbaty do mleka, albo czekolady zamiast cukru.

1

Od czasu powstania var jest coraz więcej sytuacji spornych i krzywdzących dla tego wspaniałego widowiska, coraz większy wpływ na wyniki meczów mają sedziowie a nie zawodnicy grających w piłkę, coraz więcej jest brutalności na boisku, ucieka nam przez to piękno futbolu.

4

W takim klubie, to metro powinno podjeżdżać pod stadion i rozwozić kibiców do domów, a sędziego na taczkach.

2

Gołym okiem było widać, że nie było spalonego, a Grade się nie popisał, rzeźbił przez ok. 10 minut te linie i mu się nie udało.

1

Szkoda nieuznanej bramki Ferrana i pięknego podania do niego od Pedriego.

0

@RumbleDelivery myślę, że największe wałki będa w El Clasico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?