1

@Spider_Man no te ciekawsze to się deklaruję że będę oglądać, ale nie wszystko
Niestety muszę się jeszcze uczyć do obrony pracy dyplomowej więc muszę mieć trochę sił

1

@Spider_Man e tam na hamburgerów to się nie opłaca
Ja na pewno na Argentynę wstanę

3

@Batys parę dni z ludźmi i oto skutki
Nawet AI ma nas dość
Się skończy to wszystko jak w Cyfrowym Cyrku

0

@aspr1me stoopki

2

@Giwera a ja to co pies? Mnie też wypada przeprosić. Tym bardziej że nie miałem zamiaru wstawać na ten mecz, ale organizm uznał że chce sobie obejrzeć krecika rywalizującego ze squid game

6

No dobra meczyk obejrzany, można iść dalej spać
Dobranoc i dziękuję wszystkim za towarzystwo
Do następnego :)

0

No i to jest spotkanie na miano otwarcia mundialu

1

@Spider_Man będzie na czynsz za kawalerkę

1

Ten koreański bramkarz to w przerwie chyba nie pił wody tylko coś mocniejszego

1

@misterio dzień dobry, my cały mecz oglądamy :D
Korea lepiej wyglądała tak ogólnie

5

Matko nie dość że chory to jeszcze grać o 5 rano musi
Nieludzkie

1

@Spider_Man ja mam remis 2-2 u @Zoker postawione :D

1

0

Skład Czechów

Krecik
Dupačky - Pat - Mat - Porvchaný
Żwirek - Muchomorek - Produpnik
Divka - Rumcajs - Čerstvý

5

Ty Heung Minsynie

5

Ale mądrości Węgrzyna o 4 rano mocno wchodzą XD

1

Czy on właśnie powiedział ,,jedna cholera"?
Edit: dobra to było Kolera czy coś takiego XD

2

- jak nie masz 180 cm wzrostu to nie pisz
- ,,Nie liczy się wzrost tylko timing doskoku do piłki"

2

Czego dzisiaj brakuje młodym Polakom?

https://zapodaj.net/images/4d3147decee60.jpg

16

Kurde, ale że tym piłkarzom się chciało przed 4 rano wstać i tak biegać na meczu
Nieźle

1

@Spider_Man nie ma przypadków, są tylko znaki Parker

7

Instrukcja dla komentatorów - jeśli nie wiesz kto jest przy piłce mów Lee albo Kim. Praktycznie zawsze trafisz

4

No i mój organizm sam uznał że warto się obudzić na mecz Korei... dziękuję, ale nie taki był plan na dziś
No ale mam coś na poprawę humoru


0

@Nazio_87 panie kiedy się nie da inaczej playlisty z YT no :D

5

Jakby ktoś chciał lub potrzebował czegoś żeby się obudzić przed tymi meczami w środku nocy to polecam tę playlistę. Może pomóc :D

https://youtube.com/playlist?list=PLyVOURjXp3ip3m3Rya7OAwlGNnveipz0L&si=H1YBC73zqE_Kpn3J

@Konradowskyy @Batys @blakkudium
@martusiaaaa

0

@norbi77 still nie wstanę XD

2

@Konradowskyy matko jedyna to gdzie Ty robisz że tak wcześnie musisz wstawać i dlaczego u tego złodzieja nieroba?

1

A ja odpuszczam ten mecz o 4
Myślałem że to Korea Północna gra a to tylko ci południowcy :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?