DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby się komuś nudziło oglądając mecz to...wiadomo. Zagłosujcie sobie :)
https://strawpoll.com/xVg71LBKRyr
Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600
0
On je dika? O_o
0
Nanananananana nanana nana
1
@Faro czego stoisz na torach!?
0
@Sulimo za Nigeryjczykami
1
Może nasi piłkarze nie są najlepsi, ale nasz hymn jest zdecydowanie najlepszy na świecie
1
A dobra i tak nie ma co człowiek robić to się pośmieje chociaż
1
@macio_944 a weź w ogóle
Kiedyś próbowałem to przybliżyć żeby te włosy zobaczyć i mi się nie udało
Ludzie burzę zrobili z czegoś czego nawet nie widać, a jest czymś normalnym
Z drugiej strony jednak po co robić takie szczegóły w grach skoro 90% graczy i tak tego nie dostrzeże
1
@macio_944 ale za owłosienie Wolverine szacun
2
@Laminedependencia dobre dobre XDD
3
Podobno jakaś tęcza przez miesiąc będzie teraz modna to zmieniłem zdjęcie profilowe żeby pasowało :D
https://zapodaj.net/images/32e783a77fcb9.jpg
@Konradowskyy @Batys @blakkudium
2
@July_6_BcN każdy ma w sobie wewnętrzne dziecko
Ja na ten przykład teraz się wkręciłem w karty piłkarskie
0
Przed meczem zapraszam do zabawy ;)
Głosowanie: https://strawpoll.com/xVg71LBKRyr
Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999 może jakaś premia ich zachęci
0
@lithotripter
@Raphinha11 tłumacz się teraz kolego :D
0
@Dari0G owszem, ale żeby było aż tak źle?
Jeżeli to prawda to jest to ogromne zaskoczenie
1
@KamQiX u mnie też GoW i Wolverine będzie grany
Do until Dawn też przymierzam
1
@Bolton no właśnie trochę zbyt absurdalnie to brzmi
Wiele można zarzucić dyktatorowi, ale aż tak słabego pressingu w jego wykonaniu to raczej nie
0
@lithotripter to by się zgadzało bo go obserwuje
0
@LAMC_10 wszyscy winni tak mówią
@martusiaaaa daj herba jeśli czujesz się w jego obecności nieswojo
3
@kubix05 jedyny aktualnie program w tv warty uwagi
A Pan Tadeusz Sznuk GOAT
1
@Batys dzisiaj albo jutro będzie widać ;)
1
@Kgorecki2500 co Ty się teraz witasz ze mną jak już się zdążyliśmy pokłócić :p
28
@LAMC_10 toś się wkopał
FBI OPEN UP
3
@LAMC_10 no i co?
https://pbs.twimg.com/media/G_7t6jaWYAAkeKt.jpg
2
@LAMC_10 no nieśmiała jest dziewczyna :D
1
@blakkudium @Konradowskyy @Batys ej tak teraz sobie na to patrzę, a jest czerwiec i... kurde mam pomysła :D
2
I oficjalnie ,,colors" jest aktualnie najpopularniejszym utworem na NCS z 2026 (ponad 331 tys. wyświetleń). Zasłużenie aczkolwiek moim zdaniem ,,Damaged" jest lepszy, ale tam raczej nie ma co liczyć na jakiś nagły wzrost popularności na YT
@Konradowskyy @Batys @blakkudium
4
@DIPENSE spokojnie
Wiem jakie są aktualnie wiadomości, ale już niejednokrotnie udowodniono, że dziennikarze swoje, a życie swoje
Nawet się okno transferowe nie zaczęło więc z wydawaniem opinii radzę poczekać do ostatniego dnia okna transferowego