0

Eh ten Negreira nawet w mundial musi ingerować

1

Mbappe nie jest przyzwyczajony do tego że nurkuje i nie dostaje karnego dlatego jest zdziwiony

5

Dla realu byłby karny jak nic

0

@Messiah10 to nie kwestia bycia starym
To wszystko dlatego że zyebali po całości ten film

0

2

Przynajmniej Levels od Aviciiego grają

0

@MateS sorry ja nie fan ekstraklasy :p

4

Look how they massacred my boy :(

3

O górnik Zabrze na trybunach
@FcPortoFan1999

1

@Kgorecki2500 dobra to od kogo mam nie kupować gier poza Ubi?

0

Tak z ciekawości sprawdziłem i z 26 osobowej reprezentacji Francji tylko 4 jest rodowitymi Francuzami - Risser, Dembele, Digne i Rabiot

2

Ciekawe gdzie byłaby dzisiaj Francja gdyby nie Senegal

4

Dyktator kapitanem XD

7

Dobra Max dodaj swoim reprezentantom trochę energii i niech dadzą nam dobrą przystawkę przed meczem Messiego


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Spider_Man @macio_944

2

@Zoker a tam dobrze jest 49 miejsce ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

2

@blakkudium a ty leniuszku ty :D

2

@kubix05 ciekawostka - Disney oznaczył ten film na swojej platformie Disney+ jako nieodpowiedni dla osób poniżej 7 roku życia, ponieważ występują tam koty syjamskie, których wygląd i zachowanie, wg właścicieli Disneya, mogą obrażać Azjatów, a sama scena jest rasistowska

7

2

@NeroTFP1 czekam i możesz być pewny że tej książce również wystawię opinię na Lubimyczytać :)

2

@gumaz chyba wolę nie wiedzieć jak :D

2

Zapraszam do zabawy ;)
Głosowanie: https://strawpoll.com/w4nWWpmmQnA

2

@macio_944 no ze mną oczywiście

6

@misterio ja czasem mam chęć zostać nauczycielem tylko po to żeby zrobić dokładnie taki sam test jak u Ciebie XD

1

Tak patrzę na skrót meczu i czy piłkarz Nowej Zelandii przed pierwszą bramką chciał ją przyjąć ręką, bo wyciągnął ją jak na ręcznej XD

4

#NCS_Top_100

4 para
Spectre vs Nekozilla
Głosowanie: https://strawpoll.com/w4nWWpmmQnA

Alan Walker - Spectre


Different Heaven - Nekozilla

@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa

1

@Spider_Man poprawka Francja vs Francja B

2

@Karol145 o kolega też w tym roku się broni
Powodzenia życzę ;)

2

@blakkudium no to bardzo mądrze stał, a koledzy nie podawali do niego więc co mógł sam zrobić

9

Szkoda że Egipt tego nie wygrał. Zdecydowanie bardziej zasłużył na 3 punkty niż Belgia
Raczej sobię już odpuszczam kolejne mecze aby zebrać siły na Argentynę. Zostawiam jednak coś dla nocnych marków co chyba idealnie pasuje do nadchodzących spotkań (przynajmniej pod względem nazwy - ,,Arabian Nights"). Dobranoc :)


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @Spider_Man @MateS

1

@July_6_BcN cuda przecież się zdarzają i marzenia się spełniają
Ja też nie słucham XD (co niejednokrotnie udowodniłem)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?