DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
NCS Review #10
Kolejny skromny tydzień, ale za to z dawno niewidzianym fioletowym kolorkiem i utworem z gatunku Trance. Zapraszam do komentarza poniżej ;)
Poprzednia część: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16948205#comment-16948205
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie @martusiaaaa
1
@LAMC_10 tak (znaki)
1
@VamoSBarca88 dobry dobry
1
@Batys no teraz już tak będzie
Im bliżej finału tym trudniej
1
@Marusek szkoda że nie wszyscy tak mają...
1
@Pedri16Future a jak ktoś się identyfikuje jako osoba nietolerancyjna to co wtedy?
2
@panczo Nie miałby wyjścia. Głównie dlatego że całe by zastawiła
5
@Pedri16Future tY Po PRosTu nIE rOZuMieSz SzTUki
1
@MateS no a jak ;)
Trochę niewyspany, ale mundial NCS'owy trzeba ogarniać
5
#NCS_Top_100
2 para
Ark vs We Are
Głosowanie: https://strawpoll.com/6QnMQJEq7ne
Ship Wrek & Zookeepers - Ark
Jo Cohen & Sex Whales - We Are
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa
1
Wybaczylibyście?
0
@MateS phi żałosne ja mam 65 i to ja będę czarnym koniem
1
No i git dotrwałem
Fajny meczyk, ale jeśli miałbym wybrać to raczej stawiam na to że Maroko zajdzie dalej niż Brazylia
Dobranoc życzę tym, którzy już idą spać tak jak ja, a reszcie życzę sił na resztę nocy :)
Zostawiam coś co może się przydać by się trochę pobudzić :D
0
A ten tu czego przylazł?
2
Ten sędzia to wziął żółte kartki na ten mecz?
2
I ten Carlo który żuje gumę jakby całą paczkę na raz wpierdzielił XD
1
@Spider_Man no nie spodziewałem się tego po nich
1
No i to jest mecz, a nie jakieś katary
0
Dobra jeszcze tylko pomoc przed meczem trzeba ,,wziąć" i lecimy
1
@Giwera no właśnie z każdym rokiem coraz wieksza bieda w tej repce mam wrażenie
2
Zaczynam się powoli obawiać, że wynik, który obstawiłem (5-1 dla Szwajcarii) może się nie ziścić
1
@MateS a dziękuję
Jak coś to śmiało wołać
3
Dobra widzę że trzeba interweniować i trochę adrenalinki dać B)
2
@Spider_Man jesteś mną po prostu w takim razie bo ja też tego nie pije
No może alko okazjonalnie, ale to tyle co nic
4
Połowa labamby: ale fajnie, mundial już się zaczął, tyle spotkań, tyle ciekawych reprezentacji, ależ czuć tę atmosferę
Druga połowa labamby: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-ksD5PnZPkO92cCPfCOsAHOLkhX8_8KcqbUJX7FNxvjUVaSOd6LLCYkPV&s=10
5
Polecam sobie na noc przygotować taką kawkę
https://streamable.com/49quj4
@Spider_Man
0
@jaras121 to tylko przystawka przed Brazylią o północy
4
Kurde co to było XD
5
O no i za Avicii - Levels to szanuję
2
@Frimpong po pierwsze miałem 91% na maturze z maty więc z czym do ludzi
A po drugie
2% - Nasza wygrana
0% - Twoja wygrana
98% - remis
:D