0

@TheMugShot Dałem na live po kursie 17 wygraną gospodarzy szkoda bo byli w drugiej połowie lepsi xd

0

@Joe_Barbaro Legia Warszawa by osiągnęła być może lepszy wynik niż my wtedy z Bayernem, więc co to za pytanie?

0

@Homeopata8989 Uuu ktoś Barcelony nie będzie oglądał.

7

A Arsenal nie chciał?

9

Na tygodniu taki mecz może zobaczyć więcej osób jak jest później, więc liga ma więcej kasy z tego. Jak wiadomo mecze Barcy i Realu ogląda najwięcej osób.

1

@BarcaInfo Nie brzmi to obiecująco wątpię że go w tym sezonie zobaczymy w ogóle jeszcze.

0

@marko111122 U mnie otwarte zależy od siłowni, niektóre nie patrzą na zakaz i otworzyły się 1 lutego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Umtiti jest tykającą bombą, wiem że Lenglet nie jest dużo lepszy ale wole już jego na PSG. Przynajmniej jest 2 razy szybszy i zwrotniejszy, a na takiego Di Marie, Mbappe czy Neymara będzie to ważne.

0

Czekajcie bo jeszcze Lenglet nie miał swojego wylewu.

1

Granada atakuje jednym zawodnikiem jak oni trzeci raz wyjdą sam na sam po takim czymś to pozdrawiam.

2

Przecież oni już mentalnie siedli jak Messi nie wyczaruje pierwszego gola to już jest po meczu.

2

@AdiBarca87 Wstawaj Adi zes... się.

14

18 za takie lądowanie buahahha

1

@Wossi61FCB W pierwszej serii przecież nie stoi się na miejscu lidera.

1

@mekston 11 miał wcześniej.

7

Lewandowski strzela w 9 meczu z rzędu w Bundeslidze.

0

@Roobo Po co grać u stacjonarnych buków? Po pierwsze online wygodniej po drugiej sts ma najgorsze oferty i brak bonusów. Podług Betclica czy Fortuny ich oferta jest uboga.

2

Dzisiaj Gikiewicz i Skorupski mają wielkie mecze i dobrze bronią.

0

Milan 9 strzałów na bramkę w 40 minut, a gol po dobitce z karnego. Skorupski chyba rozgrywa genialny mecz?

5

@tmQbassive Gorzej jak celem życiowym człowieka nie jest stworzenie rodziny. Wtedy tak jak w moim przypadku ,w życiu odnaleźć się jest trudniej.

3

@Bykunn Najlepsza inwestycja jest tylko i wyłącznie w samego siebie.

1

@ranger3120 Tinder to zabawa a nie aplikacja do szukania żony.

0

@Lament Ja już przestałem to oglądać przy 4 sezonie już trzeci to był syf, a szkoda bo 1 sezon był genialny.

0

@rayan_7 Nie ma to jak postawić 40 zł żeby wygrać 48 gdy weszły już 2 zdarzenia, geniusz.

8

@tomek8756 Upadku

0

@Jakchcesz Sprzedajmy go Realowi.

1

@Zip Bo widział doskonale? Takich rąk się nie gwiżdże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?