DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Who needs Suarez??
5
Żyła musiał skoczyć 135 żeby wygrać, to go trzymali. Pogorszyły się warunki to go puścili xd
1
@IronSanHybrid Czyli La Liga będzie normalnie funkcjonować, a po prostu nie będziemy grali w LM tak?
8
@IronSanHybrid Zabójstwo dla reszty klubów, jakoś nie wyobrażam sobie tego plus do tego wyjazdy co chwilę po całej Europie.
0
@BarcaInfo W Barcy już nigdy nie zagra teraz niech liczy że w ogóle będzie miał okazję kontynuować karierę bo grozi mu przez ten uraz jej zakończenie.
2
@Tomo1989 Zależy ale jak się porozciągasz to te zakwasy nie przeszkadzają żeby zrobić znowu trening.
8
@kacperek2005letsgo no name? Mało wiesz o piłce w takim razie, jeszcze 2 sezony temu tworzyli najlepszy duet w bundeslidze z Joviciem.
12
Lenglet ma 12 minut żeby zrobić coś głupiego, da radę? Ja obstawiam że mu się uda.
0
Alba setki nie wykorzystał, coś nowego xd
0
Dalej bez Pjanicia, a w składzie Busquets i De Jong XD
2
Jeszcze Walcott im strzela XDDD
60
Neymar ma sprytny plan
0
@ViscaBarca123 Dlaczego w 13 sekundzie ten po środku cały czas prosi o podanie będąc na pozycji spalonej?XD
2
No i super rywal którego chciałem, jak mamy odbić się od dna to kiedy jak nie z PSG? Odpadniemy to trudno, nie wymagam w tym sezonie niczego, najwyżej się miło zaskoczę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jak to Trincao spartolił to nie mam pytań xd
0
@zorf w lutym jak nie będziemy już w grze o nic to pewnie zwolni go nowy zarząd i da kogoś zastępczego z rezerw do końca sezonu żeby zachować twarz.
0
Dobrze dobrze gramy bez tych skrzydeł XD
2
@SkN Ależ oczywiście że tak, piłkarze gdy jest Messi na boisku też grają inaczej. Wiem że fanboyom ciężko to przełknąć ale wszystko z czasem się kończy.
9
Messi jest utrapieniem Barcelony w tym sezonie, zatrzymaliśmy go na siłę i była szansa że tak się stanie. Bez Messiego byśmy mieli z 6-8 pkt więcej ;)
25
Ten Puig to też zbyt bystry nie jest... Mówi mu sam trener że nie ma dla niego miejsca, zamiast udać się na wypożyczenie do jakiejś 6-7 siły La Liga tak jak Odegaard to nie on woli marnować sezon na trybunach.
6
@Criss18Barca Pamiętaj że może być to katalońska gazeta która chce wygranej np. Fonta i dlatego będzie takie głupie plotki rozsiewać.
1
@BarcaInfo On jest w tym sezonie tragiczny i nie mam pojęcia za co gra w 1 składzie, dwóch piłkarzy ze szkółki by lepiej zagrało.
0
@xBoMBoWiECx Kusi postawić na Juve, wiem że grają słabo ale ten kurs jest za duży, mając w składzie takich piłkarzy jak Ronaldo. Tym bardziej, że Liverpool z kontuzjami, a City bez formy.
2
Dajcie mi to PSG i tak LM nie wygramy a zawsze to lepiej zagrać z PSG niż BVB, większe emocje.
0
@DaPi A co to za sztuka w tym sezonie pokonać Barce lub być przed nami w tabeli? Przed nami jest około następnych 12 drużyn. To że grają lepiej od nas nie znaczy że grają dobrze.
6
Bayern to ma dobrze mogą trafić na samych ogórkow: Atalanta, Porto, Sevilla, Lazio, Barcelona.
1
@FCBeSeM Potężna katalońska maszyna, klękaj Europo!!! Cadiz idziemy po Ciebie.
0
@DaPi Ale Real też jest beznadziejny.
0
Chciałbym City lub PSG w 1/8, nie chce żadnego słabszego rywala w zasięgu jak BVB.