DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamilop Przecież Messi nie uczestniczy w obronie za co on ma dostać żółtą? Wystarczy że się będzie lekko kontrolował. Z resztą za dyskusje z sędzią żółtej mu nie wlepią bo El Clasico bez Messiego, równa się mniejsza oglądalność.
6
Lille spuchło mecz Lyon-PSG może być kluczowy w walce o mistrzostwo.
0
@Zip Inter nie gra przełożony mecz.
0
@JoseArkadioMorales Gdyby było 38 meczów w Bundeslidze to mógłby to zrobić.
1
Stuttgart na deskach dawaj Lewy jeszcze ze 2.
3
W polu karnym 2 piłkarzy Bayernu 6 Stuttgartu a Lewy gola ładuje.
1
Andre Silva w Eintrachcie ma już w lidze 20 goli, a kupili go z Milanu przed sezonem za 3 mln.
1
Jakie byście dali Top 3 najgorszych piłkarzy Barcelony tego sezonu? Ja bym wybrał tak, kolejność nieprzypadkowa
1. Lenglet
2. Pjanić
3. Umtiti
0
@szkutnik91 Przecież El Clasico od kiedy mają obie stacje wykupione prawa do ligi, zawsze jest w Eleven i Canal+.
0
@MaziFCB Nie mamy kasy i za tydzień ma 30 lat nie warto.
4
Suarez znowu nie strzelił gola na wyjeździe w LM, szook.
2
@Sulimo Rozruszasz się lekko wystarczy i będzie dobrze. W robocie nawet nie będziesz czuć tych zakwasów.
0
@Yoshi94 Przecież to doskonale wiem tylko napisałem że nie ma szans że wygrają wszystko do końca.
0
Tak szczerze to w lidze jesteśmy zależni od siebie mamy 4 pkt straty i mecz bezpośredni z Atletico nie wierzę że chociaż raz się nie potkną w meczach z Sevillą, Betisem i Bilbao na wyjeździe.
3
@clyde Mądry by to skontrował i rzucił jakiegoś tysiaka chociaż na wygraną lub remis getafe
9
Getafe nie strzeliło bramki Atletico od 17 meczy, jak to jest możliwe?
3
@RomanHoffer Lepiej być łysym niż być zakolakiem pamiętaj. Jeśli masz już spore ubytki uwierz mi lepiej jak zgolisz głowę na 0 i z czasem się przyzwyczaisz. Do łysej głowy bardzo pasuje fajna zadbana broda, zapuść sobie i naucz się ją ładnie regulować. Czasami pójdz do barbera żeby Ci ją jeszcze lepiej ogarną.
12
Śmieszą mnie te "dobre liczby" Griezmanna, Suarez w 2 ostatnich sezonach miał jeszcze lepsze liczby, a się go pozbyli. Pozbyć się Francuza jak najszybciej póki jeszcze ktoś coś za niego zapłaci za 10 dni kończy 30 lat...
0
@obcy Niekoniecznie, Haaland to Norweg i taki klimat Angielski jakoś bardzo by mu nie przeszkadzał.
1
Dembele ocena 1 serio na inną nie zasłużył.
4
Gdybyśmy mieli normalny atak ogralibyśmy to PSG oni są tragiczni, Francuzi nawet nie starają się atakować
1
Mówcie sobie co chcecie ale potężny Duńczyk zawsze trafi sete, marnuje bardzo mało okazji.
0
Zmieńcie tego Griezmanna prosze
0
Nawet Busquets oddaje strzały, remontada pełną gębą
0
Mingueza który musi pojedynkować się z Mbappe mając żółtą kartke, pozdro.
0
PSG to ma pełne gacie jak my w rewanżach po goeladach w pierwszym meczu XD
0
Pedri z Girezmannem do zmiany.
4
Mam wrażenie że w tym meczu wszyscy stoją XD Psg stoją jak słupy.
3
Ale to jest mecz idealny dla 9, Brejtłejt musisz.
2
@Nazio87 Ale on już drugi sezon gra kosmicznie, a 3 lata temu już grał bardzo dobrze.