Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Madryciaki na kolanach po raz trzeci
1
Znowu bez kartki? Ahahahhaha
1
Dobry ten Mbappe
2
Leao ma plakaty Dembele na ścianie.
19
Bellingham to taki typowy Angol jakby Hajto powiedział - cham, burak i prostak.
1
@Croocers Tak fajnie lata, że jest całkowicie bezużyteczny. Talent ogromny, ale chyba głowa nie dojeżdża.
0
Zobaczcie jak oni sobie klepią, ale tak to jest jak Mambeppe nie pressuje
2
Madryciaki na kolanach po raz drugi
0
Nur jak cholera, ale kontakt był.
3
Angol płacze po raz pierwszy
0
No i kłopoty Madrytu.
0
Ale Vasquez dzisiaj karuzele będzie miał.
0
Bruno Fernandes za mniej dostał czerwo w Premier League.
1
@Arden A on tej wydajności nie poprawi bo nigdy nie pressował i pressował nie będzie. :)
0
Kubo z brameczką. Balde będzie musiał bardzo uważać.
7
Jeśli pierwszą połowe zagraliśmy na 50% to drugą na jakieś 10. Ważne jest zwycięstwo, sezon jest długi, nie zawsze będzie manita.
0
@Pnog37 Właśnie piękne jest to, że nic nie musi, a może.
1
Widać, że grają na pół gwizdka, a i tak jest 3-0. Casado to jest Pan piłkarz.
0
Był cały tydzień wolnego i gramy u siebie więc licze dzisiaj na widowisko.
2
@DonCarletto Większy klub jest nad tym mniejszym.
1
@Pojedzone Kane to jest świetny napadzior i całe szczęście, że Real go nie wziął zamiast Mbappe. Graliby 100 razy lepiej.
0
@Deviler Rosół z ziemniakami jest fantastyczny
0
@cerwonawarka raczej tak
3
@Bernard777 ublock
11
@MesQueUnClub96 idź spać
0
A ta umowa nie miała być przedłużona po powrocie do 1:1?
13
Ja bym go sprzedał jak najszybciej. Nie wierze, że to będzie kiedykolwiek gracz do pierwszego składu, a te 15-20 milionów za niego to byłyby dobre pieniądze.
12
@Zoker Szansa na to jest mniej więcej taka sama jak na to, że Vinicius stanie się normalny. Czyli żadna.
5
Ten madryciak do dzisiaj wydawał się w porządku. Niestety, nie poszło po myśli i pół twittera zbanował, i ogólnie, płacz i lament. Psychiatryk.
1
Nie zdziwiłbym się jakby Mbappe bardzo się cieszył z dzisiejszego rezultatu.