Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny. Identyczna sytuacja jak Lewego w meczu z Brestem. Bramkarz idiota.
0
Betonu Ancelottiego ciąg dalszy. Laga na Mbappe i niech się dzieje. Do tego 10 w obronie. Powinno być przynajmniej 1-0 dla Athleticu.
0
Jak można było takie gówno 5 minut sprawdzać. Jaja sobie robią. Ale okej, przynajmniej sprawiedliwa decyzja.
0
Hahahahhahahaha, jak to bedzie karny hahahahahahhah
0
Dwa spalone, a oni coś sprawdzają.
0
Ale mecze dzisiaj. Nie wiadomo co oglądać.
0
@Szymemdymek Raczej odzyskał niż zyskał. On przed kontuzjami dokładnie tak samo grał. Nie zatrzymywał się przez 90 minut.
0
Może Bayern chce nowego bramkarza, który ma doświadczenie w grze na przedpolu? Promocja bo tylko 80 milionów.
5
@kamiVeB Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie obecnie, a może i najlepszy.
4
Ferran wygląda jakby z 10 lat w piłke nie grał. Każdy jeden kontakt z piłką beznadziejny. On nawet na pustą bramke by nie strzelił gdyby piłka nie odbiła się fartem od nogi bramkarza.
1
W sobote z Betisem kolejny wyjazd. W drugiej części sezonu w teorii powinniśmy mieć z tego powodu olbrzymią przewage nad Realem. Bolą strasznie te 3 poprzednie mecze, ale cóż trzeba grać dalej.
3
@jeonek weź to usun bo wstyd
0
@KrychaFCB Przecież dzisiaj wyglądamy dobrze i to na ciężkim terenie. 4-5 setek w jedną połowe. Nie da się wygrać z taką skutecznością.
2
Powinno być 5:1 jest 1:1.
1
Dzisiaj Ferranowi przeskakuje w głowie i zaczyna grać na miare gościa za 50 baniek. Tak będzie.
2
Trzeba trzymać Olmo w szafce na finał Ligi Mistrzów i tyle.
2
Standardowe zagranie Rudigera czyli trzymanie za ręke żeby się wywalić w polu karnym. Sędzia główny mógł być zasłonięty, ale na VARze coś takiego nie może przejść. To znaczy nie może w lidze gdzie są normalni sędziowe, w Hiszpanii na pewno normalni nie są.
0
Nie byłoby problemu w tym karnym gdyby nie to, że Barcelona ma takich sytuacji po 2-3 na mecz i sędziowe nigdy nic sobie z tego nie robią. Podwójne standarde to nic nowego w tej lidze. Cyrk na kółkach.
Ta powtórka, którą widziałem też była dość niewyraźna i niewykluczone, że Rudiger trzymał też Nyoma za rękę co ma bardzo często w zwyczaju.
0
@Aragorn33 To był Araujo, ale ogólnie wszystko się zgadza. Ta liga to cyrk na kółkach.
8
@Luciano99 Panie jest 7 rano
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i humor na wieczór gitówa.
4
Taka trzecia brameczka na dobranoc by się przydała.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Vasquez zawsze robi dokładnie to samo.
0
Tutaj trzeba było ich dobić. To potrafi Barca i chyba nikt inny.
0
Mam flashbacki z finału Ligi Mistrzów
0
@La Pulgaa Narazie się odbija
1
Martin redemption arc!
15
@Ris93PL No nie wiem, może sam na sam? Do tego interwencje na przedpolu, zagrał bardzo pewnie.