0

Karny. Identyczna sytuacja jak Lewego w meczu z Brestem. Bramkarz idiota.

0

Betonu Ancelottiego ciąg dalszy. Laga na Mbappe i niech się dzieje. Do tego 10 w obronie. Powinno być przynajmniej 1-0 dla Athleticu.

0

Jak można było takie gówno 5 minut sprawdzać. Jaja sobie robią. Ale okej, przynajmniej sprawiedliwa decyzja.

0

Hahahahhahahaha, jak to bedzie karny hahahahahahhah

0

Dwa spalone, a oni coś sprawdzają.

0

Ale mecze dzisiaj. Nie wiadomo co oglądać.

0

@Szymemdymek Raczej odzyskał niż zyskał. On przed kontuzjami dokładnie tak samo grał. Nie zatrzymywał się przez 90 minut.

0

Może Bayern chce nowego bramkarza, który ma doświadczenie w grze na przedpolu? Promocja bo tylko 80 milionów.

5

@kamiVeB Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie obecnie, a może i najlepszy.

4

Ferran wygląda jakby z 10 lat w piłke nie grał. Każdy jeden kontakt z piłką beznadziejny. On nawet na pustą bramke by nie strzelił gdyby piłka nie odbiła się fartem od nogi bramkarza.

1

W sobote z Betisem kolejny wyjazd. W drugiej części sezonu w teorii powinniśmy mieć z tego powodu olbrzymią przewage nad Realem. Bolą strasznie te 3 poprzednie mecze, ale cóż trzeba grać dalej.

3

@jeonek weź to usun bo wstyd

0

@KrychaFCB Przecież dzisiaj wyglądamy dobrze i to na ciężkim terenie. 4-5 setek w jedną połowe. Nie da się wygrać z taką skutecznością.

2

Powinno być 5:1 jest 1:1.

1

Dzisiaj Ferranowi przeskakuje w głowie i zaczyna grać na miare gościa za 50 baniek. Tak będzie.

2

Trzeba trzymać Olmo w szafce na finał Ligi Mistrzów i tyle.

2



Standardowe zagranie Rudigera czyli trzymanie za ręke żeby się wywalić w polu karnym. Sędzia główny mógł być zasłonięty, ale na VARze coś takiego nie może przejść. To znaczy nie może w lidze gdzie są normalni sędziowe, w Hiszpanii na pewno normalni nie są.

0

Nie byłoby problemu w tym karnym gdyby nie to, że Barcelona ma takich sytuacji po 2-3 na mecz i sędziowe nigdy nic sobie z tego nie robią. Podwójne standarde to nic nowego w tej lidze. Cyrk na kółkach.

Ta powtórka, którą widziałem też była dość niewyraźna i niewykluczone, że Rudiger trzymał też Nyoma za rękę co ma bardzo często w zwyczaju.

0

@Aragorn33 To był Araujo, ale ogólnie wszystko się zgadza. Ta liga to cyrk na kółkach.

8

@Luciano99 Panie jest 7 rano

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i humor na wieczór gitówa.

4

Taka trzecia brameczka na dobranoc by się przydała.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Vasquez zawsze robi dokładnie to samo.

0

Tutaj trzeba było ich dobić. To potrafi Barca i chyba nikt inny.

0

Mam flashbacki z finału Ligi Mistrzów

0

@La Pulgaa Narazie się odbija

1

Martin redemption arc!

15

@Ris93PL No nie wiem, może sam na sam? Do tego interwencje na przedpolu, zagrał bardzo pewnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?