Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Bardzo cieszy ta wypowiedź Flicka. Ogólnie jego wypowiedzi praktycznie zawsze są w punkt. Niby oczywista oczywistość, ale wielu trenerów zwalałoby wine tylko na ostatnie 10 minut.
0
Największy problem to jest brak kontroli w środku pola. Dzisiaj i w meczu Sociedad podobnie to wyglądało. Niby ta pomoc świetnie obsadzona, a nie potrafimy zdominować rywala. Mnóstwo niedokładności, łatwe podania kończyły się stratami. Do tego mam wrażenie, że czasami brakuje nam agresywności w środku - otaczamy rywala w pressingu, ale i tak często brakuje tego przejęcia piłki. Przez to tworzymy mniej sytuacji i rywale są w stanie stwarzać duże zagrożenie.
13
Swoją drogą świetne są te komentarze. Po Realu i Bayernie - idziemy po tryplet. Teraz po stratach punktów - Casado przehypowany, Flick zajechał drużyne, zaraz stracimy lidera, to koniec. Niby zawsze jest to samo, ale i tak bawi.
0
@Litman No tak klasycznie, że Real na wiosne już nie raz miał po mistrzostwie.
2
Sytuacja w lidze nadal jest dobra, ale żeby stracić 5 punktów w dwa mecze... Plus jest taki, że mamy dużo spotkań u siebie.
2
To był mecz, który trzeba było przepchać bo graliśmy słabo i wszystko się układało żeby tak właśnie było... W 85 minucie wrócił Kounde z poprzednich sezonów w La Liga czyli piłkarz, który od czasu do czasu po prostu się wyłącza. Dawno czegoś takiego nie widziałem, miał 5 sekund żeby zrobić wszystko...
5
@doc Jaki karny? Tam nic nie było. On tylko czekał na kontakt.
0
Gramy po prostu źle. Bardzo słaba kontrola środka pola, mnóstwo niedokładności. Mieliśmy przynajmniej 2 bardzo dobre sytuacje na kontre i zawsze psuliśmy pierwszym podaniem. Jeśli się nie obudzimy to przegramy ten mecz.
0
Mecz naprawde fajny do oglądania. Oby wynik się tylko zgadzał na koniec.
0
@kanver_ Problem jest taki, że my nie wykorzystaliśmy więcej.
0
Skuteczność? TOP
0
Pocieszające jest to, że jeszcze tylko 5 dni i Flickswagen wraca.
1
Już w pierwszym meczu ze Szkocją mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu bo byliśmy po prostu gorszą drużyną, a chyba Zalewski nam ten mecz wygrał. Żałosna jest ta kadra.
0
@arasz1819 Wtedy byśmy przegrali 5:2.
0
@Seledynowy Nie ma znaczenia co się liczy. Bilans bramkowy mamy beznadziejny, mecz bezpośredni na minus.
0
My po 5 meczach mamy 14 bramek straconych czyli najwięcej ze wszystkich. Izrael w grupie z Francją, Belgią i Włochami ma straconą jedną mniej. Ale to jest dno.
0
A mogłem sobie Hiszpanie odpalić...
0
@D10SLEO Mógł wejść byłby walkower.
2
40 letni Ronaldo kopiący się po czole mógł mieć w tym meczu 4 bramki. Z czym do ludzi, obrona na poziomie jakiejś Litwy.
1
Flickswagen umarł dla takich spotkań. Sezon się dopiero rozpoczął i to trzecia taka przerwa. Co za kretynizm.
2
Mistrzowie Europy z bramką honorową.
0
Jeszcze dają Cristiano strzelać xD
0
@kibicblaugrany klasyk
0
Rozumiem być gorszym piłkarsko, ale żeby tak fizycznie odstawać to jest żałosne.
0
@Irmscher10 Masz racje. Mogło być 5:1.
2
Tacy byliśmy fantastyczni w 40 minucie, a tu 3:0 i mogło być 5:0 gdyby nie Ronaldo.
12
Penaldo nie strzela drugiego pustaka. Goat.
0
Przecież to nawet foul nie był.
1
Jakbyśmy mieli 11 Zalewskich w takiej formie to może byśmy byli mistrzami Europy.
3
Kiwior o jakieś 4 metry złamał linie spalonego, nieźle.