0

Tak bardzo mnie bawi gdy kibice Realu śmieją się z tych 2-8 z Bayernem jednocześnie będąc niszczonym tak często przez Barcelone. Już nawet nie jestem w stanie spamiętać ile było z nimi wygranych 3+ bramkami w XXI wieku? 8? 10? Oni dosłownie średnio co 2 lata dostają taki oklep, a sami dopiero w ostatnich klasykach potrafili wygrać 4-0 czy 4-1. Piękny był to wczoraj mecz i oby ten tydzień to była zapowiedź pięknych czasów.

16



Ale to jest kretyn.

25

https://x.com/UtdEIIis/status/1850294039414706442

O panie, fotazo. Pedri to magik. Najlepszy pomocnik na świecie obecnie.

6

@Tasde Ale on dzisiaj zrobił różnice. Nasz środek pola do przerwy nie grał za dobrze.

0

@DLFCB to nie konto Gaviego

14



Był świetny i tak jak pisałem przed przerwą - De Jong i Olmo mogli odmienić ten mecz, i ten pierwszy to zrobił. Zaczęliśmy kontrolować spotkanie, lepiej znajdowaliśmy przestrzenie. Wiem, że wielu ma z nim problem, ale dla mnie powinien zostać w klubie i pewnie zostanie bo Flick będzie go chciał zatrzymać.

0

@Dieselzor Oby cała Premier League

58



15 lig mistrzów hehe

3

@Bobo25 A ja się troche ciesze bo potrzeba im odpoczynku po takim tygodniu.

5

Peña masterclass na bramce, Balde i Casado z ciasteczkami do Roberta. Miał ten mecz nieoczywistych bohaterów.

0

Oni to i tak powinni się cieszyć, że w środku tygodnia mieliśmy tak trudny mecz z Bayernem. Gołym okiem było widać, że nie byliśmy w najlepszej formie fizycznej.

0

@fantom102 Nie chcial dostać manity

2

Peña masterclass, u Flicka wszyscy latają.

0

Ale sędzia się dzisiaj starał jak mógł. Każde 50/50 w strone Realu. Niestety, nawet ich 12 zawodnik im nie pomógł.

0

Olmo i De Jong mogą odmienić ten mecz. Mam nadzieje, że zostało paliwa na drugie 45 minut bo będzie potrzeba w ten mecz włożyć dużo energii jeszcze.

0

Gramy słabo, brakuje swieżości, ale to co ten sędzia odwala to jest absurd. Tchouameni skacze do piłki i upada? Foul. Vasquez robi stołek Raphinhi? Brak foulu. Wszystko gwiżdże pod białych. Foul na Pedrim był blisko czerwonej, oczywiście nie dał nawet żółtej. Obrzydliwe.

1

@nowy19pl tak znaki

0

Dortmund wygląda na to, że znowu w łeb w lidze. To, że oni byli w stanie zagrać taką pierwszą połowe z Realem mówi o madryciokach sporo.

3



Jeszcze Balde za Mendy'ego i byłoby idealnie.

1

@takisobiektos Chyba nie powiesz mi, że Olise, Gnabry czy Sane z ławki są wolni?

6

@TheNekro94 W ogóle. Bayern też miał szybkich skrzydłowych. Miał też Kimmicha czyli lepszego gracza w rozegraniu od całej pomocy Realu. My tak będziemy grać zawsze, nie ma czego się bać, przegramy to trudno, ale gramy na własnych zasadach i gramy świetnie.

0

@Kondziubarca Cieżko mi w to uwierzyć, ale jak oni tak grają wydając tyle pieniędzy to co będzie gdy pieniędzy nie będą mieli. Przecież ich szkółka nie jest jakaś niesamowita.

0

@tbas Już 2 to było gówno, więc całkowicie mnie to nie dziwi.

2

@Jakchcesz Na twitterze to mało co można traktować poważnie.

10



Taka prawda, my już 2 lata temu powinniśmy ich zmieść z planszy. To było jedno z najlepszych spotkań za Xaviego. Naprawde nie wiem jak my ten mecz przegraliśmy 2-0, ale to jedna z najbardziej irytujących porażek w ostatnich latach.

0

Włączyłem 3 sekundy przed bramką. 2:0 Jaga

32

https://x.com/PiotrGa80932256/status/1849402046857764886

O matulo, co za skład. Pamiętam ten mecz. Długą droge przeszliśmy.

0

@SelloutCrowd Pamiętam doskonale te sytuacje, krzyczałem "Kocham Cię Kounde". Wczoraj nie zagrał jakoś nieziemsko, ale swoje w obronie robił. Piękny jest. To jest topowa interwencja obrońcy.

0

@GeraltzKatalonii Takie są mecze z topowymi rywalami. Oni mieli mniej szans od nas co cieszy. Przebiegli 120 km, zagrali dobry mecz. To nie jest jakiś średniak z ligi hiszpańskiej, że będziesz miał 10 sytuacji w meczu. Jak masz sytuacje to musisz je wykorzystywać.

5

Pamiętacie ile Raphinha w poprzednim sezonie miał podobnych sytuacji sam na sam jak wczoraj z Bayernem i jak je marnował? Był jakiś mecz ligowy, że miał bodajże trzy sam na sam z czego dwa razy zachował się katastrofalnie. Pewność siebie w sporcie i ogólnie w życiu to cheat code, potrafi zmienić wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?