1

Niech się nauczą grać całe mecze jak pierwsze 4 minuty i będziemy mistrzami świata.

15

Mamy zaraz listopad, a oni znowu to grzeją. Nie przyszedł bo pewnie nie dostał gwarancji, że go zarejestrują i to jest najbardziej logiczne skoro nawet Gundogana odesłali za darmo. W lato pewnie znowu po niego ruszą.

1

@Katalończyk 99 No właśnie chodzi o to żeby nie opierać całej gry na 17 latku. Tylko niech do tego dojdzie przed tym aż dostanie poważnej kontuzji.

4



Przeciętny kibic wiedział, że tak to się skończy. Flick też miał okazje żeby go zdjąć w kilku meczach te 20-30 minut wcześniej. On ma 17 lat. Mamy tak uzdolnioną młodzież, ale oni po kolei są zajeżdżani. Ciągle ta sama historia.

5

@ali3gator Przecież tu nie chodzi o brak pieniędzy bo pieniądze są tylko o zacofaną mentalność. My nie potrafimy szkolić.

5

Zobaczcie jaka jest różnica w poruszaniu naszego skrzydłowego i ich. Ten drybling wygląda komicznie.

3

Bednarek to ma chyba jakiś rekord samobójów w Premier League, więc to nie jest byle jaki piłkarzyna.

0

Tam byłby spalony.

2

Betoniarek klasycznie hahahahahha

1

@tbas Polska reprezentacja nie zna terminu "pressing"

0

Grajcie na Semedo on jest cienki

3

Jednak jesteśmy najlepsi.

0

Skorupski super interwencja i super mecz generalnie.

0

70 minuta, a oni mają 2,82 xG. Straszne to jest.

0

Kiedy my ostatnio z jakąś poważną reprezentacją wygraliśmy?

1

Chłop ich mija jak tyczki. Znowu. Oyedele tragiczny mecz.

5

Dobrze, że Ronaldo gra bo z normalnym napastnikiem to już 4-0 by było.

0

@LukaszFan To algorytm jest. Ronaldo strzelił bramke, Leao nie. Dla algorytmu strzał w słupek to strzał niecelny.

0

@Encore No to jest bramka na konto defensywnego pomocnika. Każdy wie, że nasi obrońcy mają zerową zwrotność. To powinien być ostry wślizg i tyle - albo piłka albo żółta, ale nie byłoby bramki.

17

My mamy obrone na poziomie jakiejś Łotwy. W ofensywie źle nie wyglądamy i w sumie te jedną bramke na luzie powinniśmy mieć, ale ta obrona to jest dno. Ale skoro Bednarek jest podstawowym obrońcą to jak może być dobrze...

0

Jeszcze niech tylko Lewy wyleci...

0

@Cvzx On jest cholernie nieregularny.

1

Ależ mamy potężną obrone.

1

@SirBobby Doping trwał tyle ile nasza dobra gra - jakieś 2 minuty.

0

Ten pressing hahahhaa

0

Ale brama. Ale piłka.

0

@A4ron Jeśli nie uwzględnimy ich 3 sytuacji 100% to tak jedziemy z nimi

0

Coś tam próbujemy w ofensywie. Problem jest taki, że my mamy cienkich obrońców.

0

15 minuta, mogło być 3-0

0

W jakim stopniu jesteście pijani?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?