Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech się nauczą grać całe mecze jak pierwsze 4 minuty i będziemy mistrzami świata.
15
Mamy zaraz listopad, a oni znowu to grzeją. Nie przyszedł bo pewnie nie dostał gwarancji, że go zarejestrują i to jest najbardziej logiczne skoro nawet Gundogana odesłali za darmo. W lato pewnie znowu po niego ruszą.
1
@Katalończyk 99 No właśnie chodzi o to żeby nie opierać całej gry na 17 latku. Tylko niech do tego dojdzie przed tym aż dostanie poważnej kontuzji.
4
Przeciętny kibic wiedział, że tak to się skończy. Flick też miał okazje żeby go zdjąć w kilku meczach te 20-30 minut wcześniej. On ma 17 lat. Mamy tak uzdolnioną młodzież, ale oni po kolei są zajeżdżani. Ciągle ta sama historia.
5
@ali3gator Przecież tu nie chodzi o brak pieniędzy bo pieniądze są tylko o zacofaną mentalność. My nie potrafimy szkolić.
5
Zobaczcie jaka jest różnica w poruszaniu naszego skrzydłowego i ich. Ten drybling wygląda komicznie.
3
Bednarek to ma chyba jakiś rekord samobójów w Premier League, więc to nie jest byle jaki piłkarzyna.
0
Tam byłby spalony.
2
Betoniarek klasycznie hahahahahha
1
@tbas Polska reprezentacja nie zna terminu "pressing"
0
Grajcie na Semedo on jest cienki
3
Jednak jesteśmy najlepsi.
0
Skorupski super interwencja i super mecz generalnie.
0
70 minuta, a oni mają 2,82 xG. Straszne to jest.
0
Kiedy my ostatnio z jakąś poważną reprezentacją wygraliśmy?
1
Chłop ich mija jak tyczki. Znowu. Oyedele tragiczny mecz.
5
Dobrze, że Ronaldo gra bo z normalnym napastnikiem to już 4-0 by było.
0
@LukaszFan To algorytm jest. Ronaldo strzelił bramke, Leao nie. Dla algorytmu strzał w słupek to strzał niecelny.
0
@Encore No to jest bramka na konto defensywnego pomocnika. Każdy wie, że nasi obrońcy mają zerową zwrotność. To powinien być ostry wślizg i tyle - albo piłka albo żółta, ale nie byłoby bramki.
17
My mamy obrone na poziomie jakiejś Łotwy. W ofensywie źle nie wyglądamy i w sumie te jedną bramke na luzie powinniśmy mieć, ale ta obrona to jest dno. Ale skoro Bednarek jest podstawowym obrońcą to jak może być dobrze...
0
Jeszcze niech tylko Lewy wyleci...
0
@Cvzx On jest cholernie nieregularny.
1
Ależ mamy potężną obrone.
1
@SirBobby Doping trwał tyle ile nasza dobra gra - jakieś 2 minuty.
0
Ten pressing hahahhaa
0
Ale brama. Ale piłka.
0
@A4ron Jeśli nie uwzględnimy ich 3 sytuacji 100% to tak jedziemy z nimi
0
Coś tam próbujemy w ofensywie. Problem jest taki, że my mamy cienkich obrońców.
0
15 minuta, mogło być 3-0
0
W jakim stopniu jesteście pijani?