1

Komentarz usunięty

0

@Pilka_jest_okragla Nasmarowałeś stek truizmów i oczekujesz, że okrzyknięty zostaniesz wizjonerem? Takie rzeczy może napisać każdy, bo nie wymaga to żadnego wysiłku intelektualnego. Przypomina mi to innego męża opatrznościowego, który kiedyś napisał, że wie, co powinna zrobić Barcelona, żeby ponownie dominować: "trzeba zacząć znowu produkować perełki z La Masii". Geniusz.

0

@bartekvisca Bo to Konami. To powinno wystarczyć.

0

@FCBparasiempre Warto by może dopisać, jakim jest tyranem, despotą, okrutnikiem i wielbicielem nepotyzmu. Miał odmienić kraj na lepsze, a zamiast tego rządzi jak dyktator. Ha tfu na niego.

1

@Kettger Sam wielki Ronald tak mówił: "Gra się tak, jak się trenuje". I teraz już wszystko jasne :).

0

@Gaz Wtedy właśnie ta degrengolada się zaczęła, od Ernesto. Widać do było w każdym kolejnym sezonie.

2

@Szklaner Ty popatrz, a ja zgłosiłem oszustwo internetowe i gościa namierzyli, dostał zarzuty, a ja odzyskałem kasę. Ale lepiej pieprzyć takie bzdurki jak Ty, bez pokrycia.

1

@Marcel99 Bartomeu nadal byłby prezydentem :)

0

@Pawel13sz Spokojnie, Koeman nie takie rekordy planuje pobić.

0

@Dojaar Podrzucę Ci jeszcze artykulik, gdzie komuś chciało się wypisać wszystkie zasługi Koemana wczoraj i ogólnie. Tak, byś miał materiał do jego obrony:
https://www.meczyki.pl/newsy/sabotazysta-koeman-sam-sobie-szkodzi-i-opowiada-bzdury-obrany-kurs-na-dno-fc-barcelony/174468-n

1

@Woland10 Pamiętasz ten wynik z wczoraj, 3:0 dla Benefiki? Widać w tym rękę Koemana.

2

@Woland10 Ja to myślę, że Ty - czegokolwiek byś nie napisał - nie masz żadnych szans, by stać się światowej klasy trollem. Gimna, max powiat, to Twój sufit.

1

@pres Przestań bredzić i dodawać wagi swoim argumentom poprzez używanie liczby mnogiej i zwroty typu "wyliczono". Kto wyliczył? Ty i Twój prezes Nasser? Błędem był karny na Suarezie i ewentualnie brak karnego na Di Marii, choć w tym przypadku oddał on już strzał i nie miał kontroli nad piłką. Reszta to jedynie Twoja wybujała wyobraźnia. Twój ukochany klub, PSG, DAŁ DUPY obsrywając się i pozwalając sobie strzelić PIĘĆ goli. Nie dorabiaj sobie do tego wzniosłych teorii, jak fani Chelsea, którzy uważają, że zostali w pewnych sytuacjach skrzywdzeni ( i słusznie uważają), ale zapominają, albo udają, że nie pamiętają, o tym, co ich drużyna wyprawiała w pierwszym meczu (i w drugim w sumie też), oraz jak przekręcona została wskutek tego Barca (co widać, bo są przecież filmy z tych sytuacji). Zachowujesz się tak samo. Twój klub do tej pory zachowuje się tak samo, to znaczy obsrywa się w kluczowych momentach, mimo iż ma mnóstwo gwiazd, podczas gdy Barcelona jest coraz słabsza. Te brednie o remontadzie, które wypisujesz, wynikają po prostu z Twojego głębokiego żalu, że PSG wtedy kolejny raz OBSRAŁO SIĘ, więc racjonalizujesz to sobie, żeby wykazać, że to nie PSG okazało się mentalnym przegrywem, tylko Barca oszukiwała cały mecz. Nazywasz innych dzieciakami, bo co Ci pozostało? Sam jesteś dzieckiem, jeśli nie potrafisz stanąć w prawdzie i ocenić meczu obiektywnie. PSG się wtedy OBSRAŁO, pogódź się z tym. Jeśli nie umiesz tego przyjąć do wiadomości, to znajdź sobie wypowiedź Verattiego po tym meczu i ją sobie na głos przeczytaj. Ale nie przyłaź już tu z tą kłamliwą narracją, bo obnażasz swoją dwulicowość i stronniczość.

0

@Dojaar Ależ Ty jesteś ograniczony :) Wystawił skład taki sam jak na Bayern i uzyskał taki sam efekt. Zmianami wprowadził jeszcze większy chaos, nie dał żadnej możliwości ofensywnej, a wręcz je ograniczył przesuwając FDJ. Nie spróbował tego, co działało z Levante, kiedy jego wyjściowe ustawienie gówno dało. Ten wyśmiewany RP, który całkiem nieźle się pokazał w ostatnim meczu, ponownie siad na dupie. Barcelona nie oddała celnego strzału (albo jeden, różnie podają), przez cały mecz. A Ty pierdzielisz swoje kocopoły o Garcii, bo to jedyne, co Ci pozostało, żeby rozpaczliwie nie przyznawać się do tego, że Koeman jest ograniczony, uparty i beznadziejny. Co pokazała jego kariera trenerska. Założę się, że na Titanicu do końca namawiałbyś ludzi, żeby zostali na pokładzie, bo na pewno nie zatonie.

0

@barcelonaLM Tę minutę poczekam.

0

@Joe_Pesci Jeśli gra źle, to dlaczego ma być ostatni? Bo stawkę obniżył? To jaka jest hierarchia zawodników na jakich można narzekać? Co mnie obchodzi, po co on przyszedł. Pistoletu nikt mu do głowy nie przystawiał. To po co zawodnicy przychodzą do klubów? Żeby grać dobrze, chyba, że niska stawka, to wtedy mogą grać źle?

0

@Joe_Pesci Nie rozumiem? To znaczy, że może grać ch... owo, bo obniżył stawkę? Wybacz, ale Twoja logika jest dla mnie nie do pojęcia. "Zlitował się nad nami, biedakami, więc niech robi, co chce".

0

@Dojaar I jak tam teraz koleżko, po meczyku? Nadal w swojej ogłupiającej banieczce ze specem Koemanem i złymi piłkarzami?

3

Stabilna forma. 3:0 dla przeciwnika w każdym meczu.

0

@pax Zaraz Cię tu niektórzy zaatakują, że nic nie jest winą trenera i to przypadek, że był wywalany na kopach z każdego klubu, który do tej pory trenował.

0

@Odcinkowy A co ten Pedri chciał dopijać w czasie meczu?! To jakiś skandal!
:)

0

@Dojaar Nie, nic nie jest jego winą, przecież to nie on jest na boisku, prawda? Za nic nie odpowiada, on wszystko robi dobrze, łącznie z motywowaniem zawodników. Czy Ty siebie czytasz? Wywalili go z hukiem z każdej drużyny jaką trenował, pewnie dlatego, że był taki dobry. Jeden sezon mu się udał, z Southampton, ale już w następnym kompromitacja i kop w dupę. Ale to nigdy nie jest jego wina. Ty zastanawiasz się czasem nad ciągiem przyczynowo-skutkowym i pewną powtarzalnością określonych zdarzeń? Czy będziesz dalej pisał te banialuki?

0

@tobiasson92 Dokładnie tak kolego.

0

@Dojaar Skończ już gościu, bo brednie wypisujesz i nie da się już tych pseudosocjotechnicznych pierdów czytać. On wystawia skład i on ponosi odpowiedzialność. A co do bramkarza, to nie dziwię mu się, że jest obsrany, kiedy cały czas musi grać z taką obroną, którą mu maestro Ronald zestawia.

1

@MarioVeB! Gdybyś zainteresował się choć odrobinę, kto jest właścicielem tego klubu i skąd biorą pieniądze (a tego nie wie prawie nikt), oraz kto założył markę "Szeryf" (bo to tak naprawdę firma posiadająca prawie wszystko w tym "kraju"), to może zamiast śmiechu, naszłaby Cię jakaś refleksja.

0

@MarioVeB! Gdyby nie KGB i mafia to też by go nie było. Ale Ty widzisz tylko to, co pasuje do Twojej wizji świata.

8

@clyde Następnym razem spróbuj gryźć, zamiast połykać w całości.
:)

1

@Arkon A jest medykiem lub naukowcem? Że tak się prześmiewczo zapytam? Nie uważasz, że nikt obecnie nie wie, jakie skutki przyniosą te "szczepionki" w przyszłości? Przy tak krótkim okresie testów? Te wcześniejsze zanim je dopuszczono do powszechnego użytku były dłużej sprawdzane, a i tak czasem powodują tragedie, bo ludzie są różni. Jak uważasz, dlaczego koncerny medyczne zastrzegały sobie zwolnienie z odpowiedzialności za działanie tego specyfiku? Z pewności siebie?

3

@Amigo_Blanco Tak, ludzie chorzy na pewno chodzą do roboty, bo tak ją lubią. Pomyślałeś, że po prostu zmuszają się, bo albo dostaną mniej pieniędzy, albo w ogóle stracą robotę? Nie każdy ma tak fajnie jak (podejrzewam) Ty.

0

@Ghotti Ta gra zbiera bardzo słabe recenzje, nie sądzę, by była ciepło przyjęta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?