1

@zaiks Co to ma do rzeczy? A Ty policzyłeś te 75% z czego? Z wzoru Hajty? Tobie odpisałem, bo zapamiętałem Twoje krokodyle łzy z postu o MU, to raz. Dwa, że napisałeś sążnisty komentarz wylewając wszystkie swoje ukryte fobie i frustracje, by poniżyć i opluć klub oraz jego kibiców. Ty fanem nie jesteś, więc taka to różnica. Komentarze kibiców FCB? Widocznie cała ta rzesza ma problem z czytaniem ze zrozumieniem i dziecinną łatwość wydawania osądów. Jak rozumiem, jesteś taki sam, skoro się do nich porównujesz? A klub to nie kilku zwyrodnialców. Real też pieprzy ciągle o wartościach wyznawanych w klubie, a jak przychodzi co do czego, to wszyscy mają to gdzieś, bo liczy się kasa i układy. Ciągle czytam jak 75% kibiców Królewskich (wyliczone Twoją metodą) nazywa Katarczyków "kozojebcami", zapominając, jak klub usunął krzyż z herbu, żeby nie drażnić kozo... to znaczy, ich arabskich przyjaciół. I takie to pieprzenie o wartościach zarówno tam, jak i tutaj.

0

@zaiks Ja myślę, że Ty też możesz się tym zajmować, tak bardzo Cię to interesuje i tak bardzo chcesz, żeby wmieszać w to Barcę. I daruj sobie ten protekcjonalny ton mentora. Kiedy Ronaldo i inni robili przekręty podatkowe, to cały klub za to odpowiadał? Albo Messi? Może i są osoby, które wiedziały, ale poczekam na dowody, bo dziś łatwo kogoś obrzucić gównem, które potem ciężko zmyć, jeśli okaże się nieprawdą. A co do wątku wrogów i nienawiści, to człowieku, dzieciom możesz opowiadać, jaki to jesteś obiektywny i zatroskany, może uwierzą. Ton i treść Twoich postów, korzystanie z każdej okazji, by plunąć i zbluzgać, świadczą o czymś kompletnie innym.

8

@emil22 To La Rambla. Prawie wszyscy są ekspertami w wymienionych przez Ciebie dziedzinach.

0

@zaiks O Twoim obiektywizmie świadczy dopowiadanie sobie faktów, na które obecnie nie ma dowodów. Miej chociaż cywilną odwagę przyznać się do własnych fobii i niechęci, a nie jak jakaś puśka, udajesz, że wcale nie to miałeś na myśli. Ty pewnie jak komuś wbijesz nóż w plecy, to kiedy ofiara zwróci się z pretensjami, powiesz mu "Stary, o co ci chodzi, ja chciałem tylko pokazać, gdzie masz nerki". Taki to z Ciebie obiektywny koleś.

0

@zaiks Może i wiedział, co nie znaczy, że cały klub za to odpowiada. Poza tym na chwilę obecną tego nie wiadomo, w podanych informacjach wymieniane są szkoły poza klubem. Reszta to Twoja manipulacja i zła wola. Tak nie znosisz MU, że dawałeś ostatnio za przykład pożegnanie ich trenera w kontrze do naszego. Widać, że sięgniesz po każda metodę, by próbować kopnąć tych, których nie lubisz. Tacy ludzie są podli, nie przebierają w środkach, nie mają żadnej moralności ani kręgosłupa, liczy się tylko poniżenie "wroga". Jak widać po Tobie i Twoich deklaracjach, nawet ci, których jakoby nie znosisz, mogą być narzędziem, by umniejszyć kolejnym Twoim wrogom. Żenujące to jest.

0

@zaiks Umiesz czytać ze zrozumieniem? Bo chyba nie bardzo. W klubie te sytuacje miały miejsce? Tylko potwierdzasz własne ograniczenia. Jeśli jesteś takim wojownikiem o zasady, to może przyjrzyj się własnym idolom z MU, jakie mieli i mają nieskalaną moralność.

22

Patrząc na oceny Lengleta i porównując te redakcji oraz użytkowników, wydaje się, że użytkownicy oceniali głównie ten uśmiech po meczu :)

1

@pax Zgadzam się.

0

@PodkarpackiKibic Bo gra, by pokazać się nowemu klubowi. Nawet jak go coś boli, to nikomu nie powie, aż padnie. Robił tak już przecież u nas, że ukrywał kontuzje.

0

@Rhaan To jeszcze nic. Dziś wygląda dobrze, ale skąd możemy mieć pewność, że to wyglądanie dobrze jest obliczone na pokazanie się przyszłemu pracodawcy? Koniec kontraktu, to się postaram. Po tym, co pokazywał przez ostatnie 4 lata nie ma żadnych gwarancji.

2

@Djzordon "Inter ciśnie, real strzela " i natychmiast pojawia się farfocel od Djzordona.

2

@TheMugShot Niepojęte, że aż tylu ludzi może mieć inne zdanie i gusta niż Ty :)
"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu".

0

@ranger3120 "no normalnie, atleti strzeliło jedną bramkę a atleti dwie"


Czyli razem trzy?

0

@Woland10 Ale napisałeś o tym? Czy teraz, po fakcie, jesteś mędrcem?

0

@Woland10 Uważam, że powinieneś połączyć siły z użytkownikiem DJzordon. Razem moglibyście zdziałać wiele dobrego.

0

Ja jestem za podejściem Xaviego. Odesłanie na trybuny da tylko tyle, że zmniejszy ryzyko kolejnej kontuzji, więc zadziała na korzyść tego tumanka. Grać do oporu, a wcześniej czy później się poskłada. A wtedy nich go kupuje, kto chce. Niech zbiera, co zasiał. A jak się nie połami, to może i pomoże w czymś na boisku.

1

@Stagiryta Zgadzam się.

10

@Djzordon I wszystko by się udało, gdyby nie ten wścibski Djzordon.

1

@IronSanHybrid Powinni się cieszyć, że trafił.

0

@MarioVeB! Zgadzam się.

84

Ostatnia Wieczerza. W roli Judasza Dembele.

0

@Tollusiek Brzydzę się ludźmi wypisującymi takie brednie. Zmień obywatelstwo i powodzenia na nowej drodze życia poza Polską.

3

@Wilczeq Przecież tam był rykoszet.

8

@Encore Z Węgrami tak nie strzelał :)

0

@kuz To go Boxdel dojedzie w karetce.

0

@LS
"Bramkarka irańskiej reprezentacji kobiet w piłce nożnej oskarżona o bycie mężczyzną"
W tym Iranie to naprawdę tragedia, bycie mężczyzną to przestępstwo :)

0

@Comentateiro Czekaj, czyli u niego to ból dupy, a Ty jedynie masz zarazę na oku? Niezły z Ciebie śmieszek :) "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu".

0

@tbas Zgadza się, dlatego pisałem o poświęceniu czasu na poszukanie zadbanej, bo przecież takie na pewno są.

1

@tbas Jeśli to ma być wybór między konsolami poprzedniej generacji, to chyba jednak wolałbym poświęcić czas na znalezienie zadbanej PS4 Pro. Wprawdzie Xbox jest mocniejszą konsolą, ale wydaje mi się, że chodzi o gry. A tych, moim zdaniem, PS4 ma większy wybór w segmencie ekskluzywów. Na Xboksie masz praktycznie to samo, co na PC. Argumentem jest fakt, że Xbox byłby nowy, ale powtarzam, przede wszystkim chodzi o gry.

0

@Borneo Tematem było płacenie niektórych za leczenie. Taki był Twój pierwszy wpis. Więc nie odwracaj kota ogonem, kiedy pytam Cię, czy można takie rozwiązanie przenieść na inne grupy chorych, które mogą podpadać pod taki sam "paragraf" - że są poszkodowane z własnej "winy", o ile można to tak określić. TO JEST CAŁY CZAS ODNIESIENIE DO SEDNA TWOJEJ WYPOWIEDZI. Po raz drugi, sam nie pieprz i nie kręć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?