0

I teraz pojawia się pytanie do tych osób, które płakały przed meczem, po co wystawiany jest Lewandowski. Czy obserwując drugą połowę do tej pory (fakt, że nie jeden Lewy zszedł w przerwie), uważacie, że wynik byłby podobny?

0

@Wilczeq "bramkarz City gra przez 17 minut ze złamanym karkiem."
To chyba jakiś X-man musiał być.

0

@ShawnC "Dlaczego żaden z grających nie narzeka na metody skoro Koeman się nie zna?"
Bo chce dalej grać. To słaby argument. W każdej pracy większość też siedzi cicho, mimo, iż często coś im nie pasuje, ale wolą żeby się ich nie czepiano.

0

@marcin000019 Latem może i tak, ale zimą tragedia.

1

@magister97r Cieszy, że Dembele doczekał się w końcu serialu o swoich perypetiach w ośrodkach zdrowia.

0

@Janiama Całkowicie się zgadzam. Pozdrawiam.

0

@Deviler Deviler brzmi podobnie do Debiler, a taki przydomek mogłaby nosić cała masa piłkarzy, więc naprawdę ciężko wybrać :)

0

@Emhyr Iniesta chyba łoi sake.

1

@Kusco15 Wypowie Katarowi wojnę.

2

@qbuteq Moriba, to Ty?
:)

2

Dla rozluźnienia emocji, proponuję popatrzeć, jak Amadeusz Ferrari nokautuje trenera Bonusa BGC:


0

@kubusbarca11 A jak "dwoje", to raczej kto?

1

@Criss18Barca Czyli reasumując, nie wiesz czemu go kontrolowali, nie wiesz jak potoczyła się dalej sytuacja, ale już zdążyłeś opluć? Zaiste, stoisz o wiele wyżej w rankingu moralnym niż opisywani przez Ciebie policjanci.

0

@kubusbarca11 Widocznie uznaje jednego z nich za kobietę. Lub dziecko. Więcej tolerancji :)

2

@John_Doe Super baja, uwielbiałem oglądać.

0

@TheNekro94 "Czy ktoś tutaj ewentualnie obserwował by takiego insta?"
Moderacja. :)

1

@Kgorecki2500 Być może nie chcą ryzykować i uznali, że poradzą sobie bez niego. Patrząc na wynik, mieliby w takim przypadku rację.

4

@kkbarca Może nie chodziło mu akurat o Barcę :)

0

@KrwawiaceoczyVEB Pleciesz bzdury, a nie mówisz jak wygląda sytuacja. Real Madryt wg oficjalnych wiadomości zaproponował 160 milionów za Mbappe. A Ty pleciesz, że nie rejestrowali piłkarzy z biedy. Nie rejestrowali, bo w pierwszej drużynie może być 25 zawodników, a Ode nie bardzo się widział w drużynie i planowali sprzedać. Przecież było o tym mnóstwo informacji. O jakiej sytuacji mówisz? Coś do tej pory wskazywało na takie podejście do Realu? Cokolwiek? Nie masz ŻADNYCH dowodów, jedynie własne chciejstwo i jeszcze uznajesz to za pewnik, mimo, że mnóstwo FAKTÓW jak do tej pory wskazuje, że nie masz racji. Wskaż proszę, co takiego ten Tebas zrobił dla Realu nadzwyczajnego, czego innym odmówił?

0

@KrwawiaceoczyVEB Masz jakieś dziecinne plemienne podejście. Tebas na nic się nie zgodzi, bo dla Barcy też tego nie zrobił. To nie piaskownica. Nawet nie musi się zgadzać na jakieś wałki, bo Real akurat niestety nie ma problemów z finansami. Twoje życzeniowe myślenie tego nie zmieni.

0

@KrwawiaceoczyVEB To ma wspólnego, że Perez jest twarzą SL, a Tebas bardzo nie chce, by powstała. Nie będzie wspierał Realu, choć może mieć do niego sympatię, bo to oznacza wzmacnianie pozycji Florentino. Przypominam Ci też, kto stanął okoniem przy dealu z CVC i w dodatku wyciągnął z tego interesu Barcelonę. Dopóki Perez jest u steru Realu, Tebas musi traktować go jako przeciwnika i nie będzie mu pomagał w żaden inny sposób, niż ten, do jakiego jest zobowiązany z urzędu. Poczytaj, co sam o nim mówi.

2

@KrwawiaceoczyVEB Tyle się napisałeś, a prawie same głupoty i nieprawdy. Warto najpierw sprawdzić stan faktyczny, zanim się coś palnie. Tebas tak lubi Pereza, jak Niemiec Żyda za okupacji, zaś Twoja wiedza o stanie finansów Realu jest żenująca, wystarczy ten fragment o Alabie. Przecież on wskoczył na miejsce Ramosa, więc wyszli na zero.

0

@Kgorecki2500 Zgadzam się. Wszystko jest możliwe.

1

@Kgorecki2500 Jak się okazuje, nie dla wszystkich. Niejaki Pan Ch. strasznie się oburza (ale tylko wtedy, kiedy wrzuca to BarcaInfo, ot takie wybiórcze oburzenie).

2

@Kgorecki2500 Ja bym poszedł dalej, skąd wiadomo, że to w ogóle żołnierz? I że to nie jest "ustawka" podobna do tej z urodzinami Hitlera? Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi...

0

@TR3YWAY Zajrzyj tutaj:


Masz całą serię filmów z wyjazdu w 2020 roku.

1

Komentarz usunięty

6

@Criss18Barca Szkoda, że nie dodał, jak się sam zachowywał i jak pracował na wizerunek klubu. Teraz będziecie idealizować każdego opoja i balangowicza, który powie coś, co pasuje do waszych przekonań?

4

@Bobo25 On nie nagrywał, pośredniczył niejako w sprzedaży.

1

@FC1899Barca Powinno Cię to nauczyć, by nie wyśmiewać czegoś, co wydaje Ci się głupie OBECNIE :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?